Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
10. feb 2010

leni inak som ti odpisla ze uz mame vysledok z genetonu..ze uz vcera o 23.21 nam poslali sms 😉

lubka89
10. feb 2010

no aj ja som tak vravele ze to ma cas ale ked som si zratala kolko veci mi este bude treba tak radsej si teraz aspon kocik kupim 🙂lebo toho naraz bude vela🙂

lenocka84
10. feb 2010

jj dievcatko
som videla v pase
sak uvidis pri porode

dugyna
10. feb 2010

lubka mi mame kocik od 12tt doma..a postupne uz kupujem vsetky veci..zaciatkom juna mam totiz este jednu statnicu..a nebudem mat cas behat...a ani sa mi nebude chciet s takym velky bruskom behat vvteple po obchodch..takze to uz by som chcela mat vsetko doma 🙂

dugyna
10. feb 2010

leni ja ze ked si tak tichucko..tak si si nevsimla 😒
leni to by malo byt na 100% ze je to dievcatko, tak musim ist dneska kupit nieco ruzovucke 😉 😉 😉

lenocka84
10. feb 2010

nikdy nic nie je 100%,

lubka89
10. feb 2010

no nikdy to nieje na 100% aj mne vraveli ze bude chlapec a mamina mi povedala ze mam spicate brucho ze bude dievca 🙂 tak neviem. ale koncom februara idem na posledne sono som zvedava
😀

lenocka84
10. feb 2010

mne sa tiez vsetky tieto veci bili, ale maly sa ukazal sam

elko69
10. feb 2010

ja tiez neverim na tie bachorky,ja uz mam doma zlozenu aj postielku od decembra lebo sa nam podarilo tak dobre kupit tak co nekupis to??hehe j akocik planujem ist kuk v maji,ten mesiac pred porodom a vecicky,tak tie uz pmaly nakupujem,ale zisujem ze mam toho stale malo akosik...

barbina182
10. feb 2010

ked je spicate brusko tak sa hovori ze chlapcek a ked take ze vsade aj do krizov tak dievcatko.. 😉

happy8051
10. feb 2010

babulky, co myslite kedy si mam urobit test? mrcha meska treti den v brusku mam pracudesne pocity ako nieco medzi ovulacnou bolestou a predpropravou na mrchu 🙂 v niektorych momentoch si myslim, ze je uz tu ale nic... inokedy zas necitim absolutne nic a toto trva zhruba stvrty den... je to na nervyyyyy

lulu4
10. feb 2010

ahojte kočky, vcera som cely den nieco riesila a vybavovala tak som nemala cas sem pribehnut....

Dugy: tak nebude to maly dugynko ako ste ocakavali ale nevadi tak bude dugynka, hlavne nech sa dari, nech je zdravucka a co bude to Kristinka po tebe? aj kamoska dala meno Kristinka malej a akurat vcera mi hovorila ze je velmi spokojna....

Baby ja sa tak tesim, sme staru umyvacku teda rocnu dali svokrovcom za symbolicku cenu a nam dnes privezu konecne novu, uz ma tak nebavi dva tyzdne umyvat rucne.... sa tesim ako male decko

elko69
10. feb 2010

barbina no mne to ide do krizov a je to chlapec ajtak... 🙂

happy skus kupit testiky,mne ked meskalo 4 dni som robila auz ukazalo...ja osm vyskusala radsej 3 testy

lulu4
10. feb 2010

happy: ked ti mrcha meska uz treti den mozes kludne testovat ja som na treti den co mi meskala tiez testovala a uz mi vysli krasne dve ciarocky.... ale je to u kazdeho individualne niekomu ukaze testik ze je tehu az po tyzdni alebo viac ale skus nic za to nedas, ze ti meska je dobre znamenie

lulu4
10. feb 2010

elko: preco si nezmenis status ze cakate chlapceka? lebo stale tam mas pri fotke ze nevieme pohlavie 😀

elko69
10. feb 2010

este som si na to asi nezvykla...hihi no zmenim...

vejula
10. feb 2010

ajojte, jeej elko aká pekučká fotečka 😉 a gratulacia ku chlapčekov 😵

dugy, tak sa ti ten šiesty zmysel zmýlil a bude to dievčatko 😀 😀 😀 Ale čo budeš mať doma pomocníčku, chlapi len za kamarátmi utekaju 😝

lulu4
10. feb 2010

elko: pekna nova foto a vidim ze status si uz zmenila 🙂 inak ja som to tipovala presne naopak ze ty budes mat dievcatko a dugy chlapceka, no sranda 😀 drahy sa tesi, chcel viacej syna ci dceru? lebo moj tuzi velmi po synovi

elko69
10. feb 2010

vejula dakujem..no pridavam sa teda do klubu chlapcov :D aj ked stale mam pocit ako by to mala byt baba,neviem preco..sak uvidime co potvrdi alebo vyvrati 3D ultrazvuk v pondelok

garonka
10. feb 2010

lulu ty budeš aktívna cele tehu 😀 😀 😀 😀

elko69
10. feb 2010

lulu sak aj ja osm si myslela ze baba a zrazu ze tam je zvoncek,no co ho mam odfakli :D :D :D hehe zartujem iba, nech je to co chce len hlavne ze bolo vsetko ok...no drahy sa sice potesil lebo hovoril od zaciatku ze on robil chlapca,ale potom mi povedal ze jemu to bolo jedno ci dievca alebo chlapca ale nech je zdravucky a nech je vsetko s nami v poriadku...a lulu ty by si co chcela???dievca ci chlapca?

vejula
10. feb 2010

tak vitaj v klube elko 😀

čavi garonka a čo ty ešte nič??? Necítiš sa ešte na príjem??? 😉

Ozaj neviete čo je s rogi? A ako sa má vefi?

elko69
10. feb 2010

ale ten nas je zevraj dobry valibuk uz teraz ma 429 g...zevraj pekna vaha :D a doky mi povedal ze podla ultrazvuku som o 6 dni popredu tak neviem ci sa mi neposunie nakoniec aj datum porodu...do knižky mi napisal uz 22tt

elko69
10. feb 2010

vejula tak dakujem...len to meno pre drobca bude este problem,lebo mne sa pacia 3 a mm sa nejako netvaril nadsene ale ja ho zlomim este 😉 a veru neviem co je s babami...

garonka
10. feb 2010

veji vefi sa ma oki včera tu bola 😉

vejula
10. feb 2010

neboj elko dohodnete sa vymyslíte 😉 Inač v 21 tt už by ti nemal posuvať termín, lebo detičky už nie su uniformné a už sa prejavuje genetika-preto niektoré väčšie niektoré menšie. To sa určuje nejako v 12 tt kedy su všetky detičky ešte uniformné.

-inač kočky čo ste prali vecičky už používali ste aj aviváž??? Jqaq áno ale niektoré kočky vravia že nie, tak chcem vedieť váš názor. Vdaka 🙂

garonka
10. feb 2010

veji ja som prala veci len v lovele avivaž som nedala, v avivaži som preprala len deky a fusačik 😉

vejula
10. feb 2010

a myslíš že môže tá aviváž nejako bábatku vadiť??? Použila som tu čo tam je to bábatko nakreslené, tak hádam nie 😒

elko69
10. feb 2010

vejula aha tak asi bude velke babo - sakra :D ale sak asi po mne ja som mala 4200 g takze asi tak 🙂 mm bol mensi ako ja :D a zase sestra mala 3100 g a teraz co jej vazil malinku tak mala 1020 g a to je v 29 tt...tak sa mi zda ze ona bude mat asi to mensie babo - moje krsniatko,ale sme si to vymenili lebo ja som bola vzdy taka ze vyparadit sa a namalovat a vycesat a budem mat chlapa a ona taka ze o seba nedbala,nemalovala sa a skor taky chlapcensky typ bola a ona bude mat babu :D

garonka
10. feb 2010

veji to ťažko povedať niektorym miminam to nevadí zaleží od pokožky ale dovtedy ta avivaž hravo vyprcha a myslím, že i ja som dačo vyprala v avivaži a ani to už nevonia myslím že asi trojo dupiek a košieľok 🙂

a aky maš prašok? ja tekutu lovelu draha ako fras ale vonia tak babetkovsky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre