Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
24. feb 2010

ahojte, dievcata!
Citam, citam, tesim sa s vami a dobrymi vysledkami. Ja uz mam svoju tehu knizku, vysledky tiez dobre a mam pocit, ze som tu z vas najstarsia 😀 Uz sladkych 28 - s kolegynou hovorime, ze uz 10 rokov dospele... takze porodim a mesiac na to 29. Asi najvyssi cas na prve babo 😉

vefi89
24. feb 2010

liv, aj my sme sa chceli na moje narodky, ale s jeho ex sa brali na jej narodky a dopadlo to katastrofálne, aj keď takú trafenú hus musel hobblovym teleskopom hladať 😀 😀 ale zasa ona je tiež májová, tak žeby preto, 😕

veji cvaknem, len musím počkať na mm, lebo ja mám krátke ruky a zrkadlo špinavé 😀 😀 a ty máš akého hava??

vefi89
24. feb 2010

gali, ta gratulujem k tehu knižke, je to krásny pocit, že? 🙂 a prečo dospelé???každý má toľko na koľko sa cíti nie?

vejula
24. feb 2010

lucy no pekne... Ja som bola na moju osemnástku na stanovačke v rajcekých tepliciach a a dopila som sa ajajaaaaj, nezabudnem na moju osemnástku 😀 😀 😀 Ale tak to ty určite tiež nie... Dufam že ma tu teraz nikto neodsudi 😅

lucy1990
24. feb 2010

Vefi o 11 rokov 😅 inak aj ja som nevedela otehotniet, nie tak dlho, ale skoro rok, a keby mi ovulacia nemeskala mesiac, tak sa snazim este teraz...ale vtedy som si povedala, ze asi to nejde, a podarilo sa 🙂

vefi89
24. feb 2010

veji, tak to si ako predtavuješ??taká mladá a ešte k tomu baba a takto chlastať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucy, tak aj ty máš muža pedofila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dúfam si sa neurazila, môj je o 13 😀 😀 😀

liv1
24. feb 2010

gali gratulujem ku knizke super 😉

vefi ze hobblovym teleskopom 😀 😀 😀 😀 😀 ani neviem co je to hoblovy 😀 😀

veji ze odsudili co ti 😀 . ja som vo svojich 21, tak tristvrtel roka ficala na diskotekach do rana, utorky, stvrtky, piatky a soboty. + alkohol 😀 😀 😀 😀 . nechapem ako som to mohla zvladnut.

vefi89
24. feb 2010

a už aj šedivie pekne...budeme bohatý z tolkého striebbra a ešte aj s jeho zlatou žilou 😀 😀 😀


inak viete ako spoznáte buzeranta???? nemá zlatú žilu 😀 😀 😀

lucy1990
24. feb 2010

Inak vefi, aj ja mam nevlastneho syna Dominika a ma 7 rokov 🙂 a tiez mal pred tym moj muz "trafenú hus" a nastastie to skoro pochopil a ani si ju nezobral 🙂

vejula
24. feb 2010

Vefi ja mám takého orieška najdeného... 27.2 je rok čo sme si ho osvojili 😵 Takže bude oslava 😀 😀 😀 A velmi nam zmenil život k lepšiemu myslím 🙂

lucy1990
24. feb 2010

Hahaaa, ze pedofila 😀 to hadam nie 😝 ty cakas chlapceka, ale co ja 😅

vefi89
24. feb 2010

liv, to je hvetdársky ďalekohlad

lucy, môj také šťastie nemal, ale po 15-tich rokoch pochopil , na čo sa ho jeho otec pred svadbou pýtal.......NAOZAJ SI JU CHCEŠ ZOBRAŤ?? 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
24. feb 2010

veji, takže zasa budete chlastať? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
24. feb 2010

vefi ved najlepšie roky 😀 Ale nie že by sme len chlastali, vieš ako gitara vruke ohnik, no proste romantička 😀 😀

Tak vy máte už takýto ostrielaných chlapov, môj ma 28 čiže o 4 roky starší, ale to už je fajn pred tým som mala takého starého ako ja a to bolo, len samé somariny v hlave, fakt malý chlapec 😅

lucy1990
24. feb 2010

Baby, super sa mi s vami keca, ale utekam, mm si zmyslel ze chce ist plavat 😅 tak idem aj ja...papa a pekny vecer 🙂

vefi89
24. feb 2010

veji, veď toto je to, ako česť výnimkám, ale väčšinou sú chlapy ako to povedať pekne zaostalejší....a predsa len starší chlap by mal mať kúsok rozumu

vefi89
24. feb 2010

lucy neutopte sa .... 😀 😀 😀

janefonda
24. feb 2010

no teda baby, moj muz je rovnako stary ako ja a nemam pocit, ze je zaostalejsi. Niekedy si myslim, ze aj chalani co su starsi sa na jeho zmyslanie nechytaju. Ako my si radi uzivame, sme rovnako trafeni na niektore veci, cize je to idealne 🙂 aj sa uz pozname, sme spolu od 18. teraz mame 24 😉 aj ked teda este stale ma vie niekedy prekvapit 😀

vefi89
24. feb 2010

písala som že česť výnimkám 😉

gali
24. feb 2010

medzi mojim a mnou je vek. rozdiel 7 rokov a ked sme sa bavili o babatku a bolo to tak, ze nooo, mozno aj (jednoducho asi sa bal 😀 ) som mu raz povedala: "Mas pravdu, pockajme este par rokov, pojdes na dochodok a nemusime riesit skolku." 😀 😀 😀

janefonda
24. feb 2010

no ved za to vefi 😀 a co stale nic???

liv1
24. feb 2010

gali tak doooooooost dobre co si mu povedala 😀 😀 😀 😀

moj mm je o 5 rokov starsi. som s tym velmi spokojna.

je pravda ze medzi muzmi su obrovske rozdiely. ale aj medzi zenami co si budeme hovorit... 😀

janefonda
24. feb 2010

gali si mu dobre povedala, ja len nechapem coho sa muzi boja, oni nie su tehotni, nemaju nevolnosti, su bez porodu....ale aj napriek tomu maju strach mat deti...hrdinovia 😀

liv1
24. feb 2010

jane podla mna je to strach z tej zodpovednosti, a strach z velkej zmeny...

gali
24. feb 2010

vies boja sa toho, ze uz nebudu ti jedini doma milacikovia, su v podstate tak milo sebecki a maju strach, ze budu na druhej kolaji. Ked vidim toho mojho velkaca ako sa dokaze schulit do klbka a sprava sa ako 5r dieta az mi je smiesne. Je to 20cm vyssie, ale zacne sa liepat ako decko 😀 a zrazu pride domov niekto, koho ma mat rad, ma mat zan zodpovednost a milion inych veci. 😀

janefonda
24. feb 2010

hej ja viem, je to zmena, ale ved zmena je zivot, oni sa skor boja, ze stracaju akoby slobodu...este ze sme my zeny, inak by ludstvo vyhynulo 😠

gali
24. feb 2010

tomu ver, vsak spomen si na situaciu, ze si chora - to zvladnes v pohode je to len prechladnutie a skus choremu chlapovi povedat, ze je to len prechladnutie. Vsak umiera... 😀 😀 😀

dugyna
24. feb 2010

janina tak super gratulujem k vysledkom 😉 supis

liv takze v UT idete do genetonu?

janinna11
24. feb 2010

Kocky ale ste toho popisali.........doteraz som to citala 😀

janinna11
24. feb 2010

Dugy ahoj, ano v utorok idem aj ja do genetonu na 11.30 a Liv asi na 12, mozno sa aj stretneme..... ja idem v piatok na SK, a ostavam tam az do utorka a potom prave letim z genetonu rovno do plzne... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre