Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
1. mar 2010

jaaaj mamičky, už musíte byť aké šťastné mať svoje srdiečka na rukách 😵 Aj ja chceeeeem.... A kukám že všetky kočky čo ste tu boli ked som došla ste už porodili 😝 jaj ale to beží, len na ten môj den D sa neveim dočkať

rogerka
1. mar 2010

lulu, nic sa nemusis ucit, ono to pojde vsetko samo 😉
veji, ja ti malu poziciam, hlavne vtedy, ked reve 😀 za chvilu sa aj ty dockas, uz mozno o mesiac ju mas doma 🙂

janefonda
1. mar 2010

lulu ja som ten vankus kupovala tu v Rakusku v interspar a stal 20 eur. Ale je super. Jeden mam aj doma u nasich a ten som objednavala z netu, aj ten je super a tiez stal tolko isto 🙂
Rogi podla mna je super, ze uz aspon na 20 min idete von. Ved pre mimco musi byt lepsie byt vonku ako dnu stale zavrete a aj pre teba isto. Aj ja to tak urobim, necham ju najskor na balkone na 15 min a budem to postupne predlzovat 😉

rogerka
1. mar 2010

prepac, nie ju ale maleho 🤐

lucy1990
1. mar 2010

Ahojteee 🙂 vefi strasne moc gratulujem ku Miskovi, som rada ze sa to nakoniec krasne prirodzene podarilo, taku rychlovku porod si kazda moze len priat...prajem vam vela zdravicka a nech ste spolu vsetci stastni, cela rodinka 😵 😵 😵

natalia777
1. mar 2010

no uz som tu, som bola malu nakrmit 🙂 ja som s malou bola vonku na 9 den a hned na 2 hodinky 🙂 lebo doma mi uz svihalo 🙂

vejula
1. mar 2010

jaaaj rogi brala by som 🙂 len čo ked si tak daleko 😒 ....A už aby bol mesiac dopredu 😝 A rogi čo sa ti zdá malá je po tebe či skôr po tvojom mužičkovi???

lucy1990
1. mar 2010

Baby a to je jedno ci je leto alebo zima? Von sa moze ist az po par dnoch?

natalia777
1. mar 2010

lucy je to na tebe kedy pojdes von, tu v uk chodia baby von hned po porode aj s malymi........ ale ak si po porode posita tam dole tak von tak skoro nepojdes 😀

rogerka
1. mar 2010

veji, to sa este uvidi, po kom to dite je 😀 podla mna je to mix nas dvoch 🙂

lucy, je jedno, pokial neni vonku minus 20 alebo vietor taky, co kocik odfukne, mas ist von 😀

vejula
1. mar 2010

jasnačka rogi, bábatka sa ešte velmi menia... Ale tak som myslela že prvý dojem... Ale ked je to mix aspon nebudete cítiť ani jeden krivdu... No ja som fakt zvedavá ako to bude u nás lebo ja som modrooká blondínka a moj mm je hnedooký a tmavovlasý 😕 tak bude prekvapko ako sa naše gény zmiešajú 😝

lucy1990
1. mar 2010

Tak to mi odlahlo 🙂 august si nechcem nechat ujst za oknom 😝

lulu4
1. mar 2010

tak to som zvedava ci bude to nase tmavovlase, lebo obaja mame velmi tmave vlasy az cierne aj ked ja si farbim na cerveno lebo som sediva 🙂 a ja mam zeleno hnede oci a drahy modre krasne tak uvidime co to bude za mix to nase mimco 🙂
von treba ist ved byt dlho doma to uz musi kazdemu preskakovat to sa ani necudujem

lenocka84
1. mar 2010

lulu krv bol rano zaniest mm, piatok je kontrola, a vtedy mi povie aj vysledky
tak som velmi zvedava

vejula
1. mar 2010

ahoj lenočka 🙂 jak sam máš???

lenocka84
1. mar 2010

ahoj veji
celkom sa to da, do pohody
a ty ako

lenocka84
1. mar 2010

zacinam to brat osobne, ze ked napisem, zrazu tu je ticho ☹

vejula
1. mar 2010

lenočka si tu ešte??? Robila som si krupicovu kašu a kukala panelák... Neber si to osobne 😉

mirka12011
1. mar 2010

ahojte babule, tak dakujem mati, ze Vam predala informaciu o vefi a miskovi, kopirujem spravu, ktoru som dostala pred 13.00...
Mirka, ja uz som hrda maminka, Miska sa narodil 11.15 a ma 3450g a 50cm. Isla som bez epi, a poviem ti ze ta bolest stoji za to.

janinna11
1. mar 2010

Ahojte kocky, ako ssa mate??Co mate nove??

liv1
1. mar 2010

Cau Jani si na SVK? 😉

janinna11
1. mar 2010

Kocky kde ste vsetky zmizli?? Blahozelam Vefinke k syncekovi! 🙂

liv1
1. mar 2010

ja odpadnem 😀 za 5 minut vypinam pocitac, a janka zrovna napise... 😀

janinna11
1. mar 2010

Ahoj Liv, ano som na SVK, uz si citala IP???

janinna11
1. mar 2010

No caves Liv, vsak som Ta hladala, a len dufala, ze sa tu eset dnes ulazes, ako teda zajtra, ides preds do toho genetonu???

liv1
1. mar 2010

no jasne odpisala som ti IP. tak dame spicha, len napis kde budes o tej 10, pridem ta vyzdvihnut a niekam skocime. 😉

janinna11
1. mar 2010

Liv pisnem IP, pockaj 🙂

elko69
1. mar 2010

lulu4 hehe uz len asi take malickosti co svokra nestihla kupit..hehe

janefonda som velmi rada ze som u maminy a viem z emi pomoze a ak si nebudem vediet rady tak ona vzdy poradi a vzdy dobre v hocicom,ved vychovala 3 deti a uz toto bude 5 vnuca.. 🙂 🙂 🙂 🙂 mamina je vzdy jedna a myslim ze kazda z nas oceni jej pomoc...a myslim z epre nich je to aj taka radost pomahat nam..

elko69
1. mar 2010

mirka tak ju pekne od nas pozdravuj a ze blahozelaaaaaaaaaame a tesime sa na foto.... 😉

elko69
1. mar 2010

ok babule idem haji tak dobru nocku..papap

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre