Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
12. mar 2010

noo take že poporodne vložky, nejaký krem na bradavky, plienky pre malého, a neviem čo ešte musím sa začať baliť potom zistím čo všetko mi vlastne ešte chýba 😅

lenocka84
12. mar 2010

mne vcera mama vytlacila nejaky kupon na zlavu 3,50 eur na balik pampersiek
som nechapala

vejula
12. mar 2010

akože vytlačila kupon na zlavu, nechapem ani ja 😅

lenocka84
12. mar 2010

niekde na nete nasla reklamu, tak vytlacila ze teraz cez vikend ked dojdeme ideme kupit
ako 3,50 na balik je clkom slusna zlava

vejula
12. mar 2010

uhm, chytrá hlavička tá tvoja mamička 😀 😀 😀

lenocka84
12. mar 2010

sa nezda babka ako to zacala brat vazne
super, sa tesim

liv1
12. mar 2010

lenockaaaaaaa vies co to znamena sa liecit? nekukat do pocitaca, ale LEZAT a oddychovat. Sup sup ! 😉

lenocka84
12. mar 2010

liv ja mam notas v posteli

liv1
12. mar 2010

to neospravedlnuje 😀 .

lenocka84
12. mar 2010

ale liv, kebyze aspon telku mam, alenemam, tak preto pc

elko69
12. mar 2010

baby mne teraz mamina doniesla pampersky dva baliky zevraj za cenu jedneho....takze mam doma uz 2 baliky plienok ale 4-9 kg,budem musiet kupit este tie mensie do porodky...

vejula
12. mar 2010

jeej baby tak vy už máte plienky pokupované 😝 Ja akosi za vami zaostávam... No ale buduci týžden sa už aj ja budem chváliť 😀 😀

elko69
12. mar 2010

veji hehe ani ja by som ich nemala keby nebolo maminy ja by som ich este nekupila...

vejula
12. mar 2010

ešteže mme tie naše maminy, moja sa tiež stará 😵

lenocka84
12. mar 2010

veji to ano
je to super, som velmi rada

lusa889
12. mar 2010

Ahojte babule,
citam ze dnes je tema dna pampersky, tak vam posielam link tiez s nejakym zlavovym kuponom:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-s...

Inak ako sa mate? Ja som tu dnes tiez iba na skok nejak som si pomylila kalendar tak sa mi pomenili plany, takze dnes cestujem zas ... 😒

Lenocka som rada ze ti je lepsie, ale mocove cesty by si mala radsej fakt vylezat poriadne, ja som to mala asi pred rokom a skrabala som steny den, noc aj s tabletkami a to som nebola tehu ☹ nic prijemne

lenocka84
12. mar 2010

lusa liecim sa poctivo, nemusis sa bat, dnes ma trapi viac prechladnutie a zachripnuty hlas
a lieciky beriem poctivo, aj teplo je a taaaaak

lenocka84
12. mar 2010

lusa a ten kupon je na 3,50 zlavu, na 2eura a 0,80eur?
lebo mne to samozrejme tento nas net zase nechce nic otvarat

lusa889
12. mar 2010

lenocka, ano je to na vsetky tieto tri zlavy 🙂
ale pisu ze to plati az do 31.3. co mi aj vyhovuje lebo teraz nie som doma a nechala by som sa s tym vlacit kade tade. 🙂
to nachladnutie ti teda nezavidim to je riadna ostara, ale to zvladnes 😀

lenocka84
12. mar 2010

lusa mne ho mamina vytlacila 2x, ze kupim vacsie plienky, lebo na mensie mam zase inu zlavu, tak sa chystam zajtra na nakup
aspon nieco vyhodnejsie

a nachladnutie zvladneme, pekne, pyzamko, ponozky, teply zupanik, salik na krku a pohodka

lusa889
12. mar 2010

sikulka 😉
tak daj potom vediet ci sa to dalo, lebo na tomto pise ze len raz mozem uplatnit zlavu a behat z obchodu do obchodu sa mi nechce 😒

no idem sa ja pomaly tiez nachystat na cestu, nech nezmetkujem ked mi pride odvoz 😀
lenocka prajem ryyyyychle uzdravenie a dobre nakupy a pekny vikend vsetkym, papa

lenocka84
12. mar 2010

ja pojdem raz do dm a raz do ineho
a uvidime

gali
12. mar 2010

ahojte, dievcata 😉

sa tak tesim, ze je dnes piatok

janefonda
12. mar 2010

Ahojteee, jaaaaj som napisala spravu a tentozly konik vam ju neposlal!
Uz som dorazila domov k nasim, cesta bola dlha, ale uz je za mnou. No nie je to uz ziadna zabava tolko cestovat, mala ma pri sedeni tlaci a aj krize ma bolia 😒
Uz mame doma kocik!!! Ale hadajte, co??? Prisiel hodinu po mojom odchode, cize ho uvidim az vo stvrtok, ked dorazim domkov k mm.

gali
12. mar 2010

ahoj, janefonda 🙂

to teda potesi, ze hodku po odchode pride kocik, na ktory si sa uz tak tesila. Ale tak mas aspon dovod - okrem manzela - sa na nieco nove tesit domov 😉

janefonda
12. mar 2010

gali no ved to!!! manzel mi vola, ze hadaj co, mam tu take dva baliky na kt. je napisane JANE 😀 co by to tak mohlo asi byt??? Ale tak aspon ho zlozil a teraz caka uz len na otestovanie!!Uz sa nan veeeelmi tesim! Tak ale ved ho uvidim vo stvrtok, to uz nejako snad zvladnem...
A co ty gali? akoooo???
Lenocka dufam, ze sa citis aspon trosku lepsie nez vcera. 😵

gali
12. mar 2010

tesim sa, ze je piatok a ze si rano konecne pospim. Lebo vecer sa mi nechce, som skor ten nocny typ a rano... uff, utrpenie 😒
Lenka pisala, ze jej je uz lepsie, tak sa tesim s nou. Som nevydrzala a cez vyucko, ked uz ziaci mohli surfovat som sem kukla, aby som sa dozvedela ako s nou je.

mici111
12. mar 2010

kocky, ten link na tie kupony na pampers co ste sem hodili, to mozem len vytlacit a ist do dm alebo do nejakej drogerie co je tam uvedena a dostanem zlavu???

janefonda
12. mar 2010

gali tak to ja musim zajtra vstavat do skoly ☹ vobec sa mi nechce, ale je dost mozne, ze uz nebudem musiet ist do konca semestra na prednasku, nakolko sa mi uz neda tak dlho sediet na stolicke a navyse uz nechcem tolko cestovat, predsa len sa mi to uz blizi 🙂

elko69
12. mar 2010

cavte kinderka,ako??panelakujete???aj ja :D
baby asi je nejaka crevna viroza,sak kamoska je s malinkou dcerkou v nemocnici co jej stale vraca a kaka a to som pocula d viacerych ze maju zaludocne problemy...fuha hnusy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre