Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
15. mar 2010

vo stvrtok hihihi ja len dufam, ze vsetko bude ok
ako casto uz chodis k dokymu hmm aj ked si v zahranici 😲

vejula
15. mar 2010

jj, som zvedavá či už budeme mať malého šibača alebo ešte bude šibať len v brušku 🙂 Ja mám vysnívaný termin 4.4. To je na velkonočnu nedelu... Nedelné detičky su vraj naj, moja mamina je nedelné dieťa a musím potvrdiť že je to pravda 😵 Inač ja som narodená v utorok ja moj mm je v utorok, minule som kukala na mobile... Vy viete ktorý den ste narodené?

janefonda
15. mar 2010

veji ja v stredu 😉
mirka so mnou je to teraz komplikovane, musim ist do spitalu a vybavit si tam kontroly, lebo sa mi uz nechce cestovat pre to na svk. Pretoze ja som chodila doteraz na svk, ale uz prechadzam pod zdrav. poistovnu tu u nas , cize v pondelok pojdem zistit co a ako 😅 no uvidime...

gali
15. mar 2010

ahojte, babulky 🙂

vy ste uz stihli dnes niektore aj rodit 😀 😀 😀 ako som vas citala...

vejula, tebe sa to uz pomaly krati 😉

garonka
15. mar 2010

veji mňa ta zaha palila furt čo som zjedla či slane, či horke či sladke a maly skoro ani vlasy nemal a sranda pri pôrode sa pytam anesteziologičky maly ma vlasy? a ona že nie tak fajn z čoho ma palila zaha spustila rehot 😀
a spolubyvajuca rodila hodinku po mne a na jiske mi kričala z konca postele aky jej maly vlasač a ju zaha nepalila vôbec 😀 😀 😀 😀

mirka12011
15. mar 2010

jajajaj bo ja teraz idem este po mesiaci do poradne ale asi od 8mesiaca sa uz chodi kazde 2tt a tak uz k porodnikovi no niesom ista tak ze sa spytam ale to moze vediet aj garonka alebo veji hihi
a ake sono mas teraz 3D ci ake?

lusa889
15. mar 2010

Ahojte babule,
ako sa dnes mate? pozeram ze pomazanky dnes ficali, ja som mala na veceru bryndzovu, ...

... aj ste porody prebrali, no ste vy dnes nejake sikovne 😉

tiez by som pridala moje bruskate foto, ale nesom doma, tak dam az na dalsi tyzden ked budem na svojom PC, ...

janefonda
15. mar 2010

mirka mam obyc, sono, ale tam kam chodim maju najnovsie najvykonnejsie, cize vidim malu s neuveritelnou presnostou. Robia s nim aj prenatalnu diagnostiku tak sa uz tesim, lebo mi bude zasa merat malicku, ci je to tak ako ma byt 😵
lusa dnes to tu konecne ozilo 😉 tak aj ja si idem dajaku pomazanku urobit 😠

mici111
15. mar 2010

ked ste sa tu bavili o tych terminoch, ja som sa narodila mojej mamine na narodeniny a to by bola sranda keby sa aj moja mala narodila na moje narodeniny..ale to by isla o 3 tyzdne pred terminom..tak hadam vydrzi v brusku dlhsie..

lusa889
15. mar 2010

pri mne mala mamina termin 1.4. tak som sa rozhodla ze si pockam na narodila som sa na zeleny stvrtok 8.4. 🙂

mirka12011
15. mar 2010

mici ja som sa narodila o mesiac skor 😀
jane no ja idem na prietoky tak tam budu merat isto 😉

vejula
15. mar 2010

jej lusa tak ja mám termín na tvoje narodky 😉

garonky hmm, tak neviem... Asi je to teda len povedačka s tou záhou 😕 Však uvidíme... Inač milé sa hned po pôrode spýtať či je malý vlasatý 😀 😀 😀 sa nečudujem sestričke že sa rehnila...

Mirka s tými preliadkymi je to ako kde. Ja som do 35tt chodilakaždé 4 týždne, potom ma objednal po dvochj týždnoch, čiže teraz v 37tt a od teraz už budem chodiť každý týžden na monitor 😉

Inač teraz som si spomenula aký som mala čudný sen. Že som umrela zrejme pri pôrode, lebo ostal po mne maličký, a že som prosila Boha aby ma pustil na zem aspon kým odkojím Dominička, že potrebuje moje mliečko. Tak ma teda pustil a maličký sa krássne prisal o prso a pil a ja som bola strašne šťastná že ho môžem odkojiť... A tak to skončilo že som pozerla na neho ako krísne pije... Zvláštny sen.

lenocka84
15. mar 2010

no uz som tu
nejako som zaspala

jane mas paradne brusko, aj ja chcem take, to moje je uz nejake velke podla mna
uz by nemuselo byt vacsie

a strie, hmm tak tie sa mi stihli spravit za 1 noc, rano som si aj poplakala
ale to patri k tomu

janefonda
15. mar 2010

leni ved ty mas krasne brusko 🙂 a tie strie, no co uz...nie vsetko dokaze kremik, koza je sice elasticka, ale zasa nie u kazdej az tak, aby zvladla rychli rast bruska 😒 tak sa netrap, odfotim moju stiu na pupiku, uvidis aka je krasnucka 😠

lenocka84
15. mar 2010

mne sa podari ukecat mm tak dnes odfoti
a asi bude vidiet aj tie strie

mirka12011
15. mar 2010

leni a vela? si velmi pribrala na brusku ako podrastli ste rychlo?

onellyo
15. mar 2010

garonka,,, aj sa chystam dat mojmu babetku meno Tobias,, 🙂
bruska mate krasne,, ja som z boku ako snehuliak a mam uz dakych 15kil
navyse ,,a to som v 34 t

lenocka84
15. mar 2010

mirka ja netusim, to sa mi pocas 1 noci, co som bola sokovana

mirka12011
15. mar 2010

leni ani nehovor a vela sa ti spravilo? neboj ono to vybledne ja mam na nohach ale to z puberty lebo som prudko chudla a rastla

lenocka84
15. mar 2010

mirka take 3 pruhy vedla seba na obidvoch stranach pupka, som sa rehotala potom ze to ako skrabance vyzera
mm dnes odfoti ked bude natierat

mirka12011
15. mar 2010

juj leni ale neboj oni zblednu uz to nebude brusko bez strie ale mas tam patrika tak on si domcek stavia sam hih 😎

lusa889
15. mar 2010

fuu babule mna dnes zas nejak trapi chrbat, tak sa idem natiahnut do postielky, zajtra na caka zubarka 😝 treba sa na to vyspat,
pekny vecer este, papa

lenocka84
15. mar 2010

noo miri sak chlap, co ine sa da cakat 😀

jjana17
15. mar 2010

ahojte je tu este niekto ci uz hajate

lenocka84
15. mar 2010

ahoj jani
ja som tu
cakam kym sa mi nacita panelak z archivu

jjana17
15. mar 2010

ahoj, no ja dnes som tv ani len nevidela,,,,,,,,
dnes som behala kade tade a este aj na sone som bola len ten nas krpec je tak na figu otoceny ze nie je vidiet co to bude,,,,stale je pozdlz

lenocka84
15. mar 2010

jani ani ja nie, edze ho nemam, tak len teraz z netu
ale inak sa to da
takze krpec nespolupracoval? no teeeda

jjana17
15. mar 2010

no mne niekedy ta telka vobec nechyba, a ked si chcem aj nieco pozriet tak nakoniec zistim ze tam aj tak prd je a skoncim tu pri pc,,,,
no nespolupracoval, som sa tak tesila ze budem uz vediet co je to a opat nic,,,,takze skusim o mesiac na dasom sone

lenocka84
15. mar 2010

jani ta chce prekvapit, uvidis
a nejakeho tusaka mas?

jjana17
15. mar 2010

ba leni vobec nemam ziadneho tusaka,,,raz tak az tak,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre