Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
15. mar 2010

ja som viac chcela chlapca, a nejako sa mi to splnilo 😉

jjana17
15. mar 2010

leni ja som si na zaciatku myslela ze budeme mat dvojicky,,,,,

lenocka84
15. mar 2010

jani a to preco?
mate v rodine?

jjana17
15. mar 2010

ja neviem preco, ale mala som take tusenie, ale nepotvrdilo sa,,,,,nemame v rodine vobec

lenocka84
15. mar 2010

my sme mali aj v rodine, tak si chvilu robili srandu ci nahodou, ale je len jeden, a to uplne staci
normal sa cudujem mojej mamke, ako to zvladla, mna a potom dvojicky

jjana17
15. mar 2010

no inak vazne aj ja ked som bola v nemocke tak tam lezala jedna kocka co cakala 2 cky, no ale poviem ti mysleli sme si ze uz ide rodit taka bola uz gulata, a zase suseda ma 3 cky a ta uplne bez problemov taka vyrovnana kludna, uplne v pohode stale je s nimi vonku ci prsi alebo svieti slnko

lenocka84
15. mar 2010

to je super
zavidim niektorym babam ich klud

jjana17
15. mar 2010

no ale vazne a na nej to ani nebolo vidiet ze bude mat 3,,,,ja ze iba jedno take normalne brusko mala

lenocka84
15. mar 2010

jani idem ja haji
drahemu je zle, tak neviem ci nebudem tentokrat v pohotovosti ja

jjana17
15. mar 2010

jasne dobru noc,,,,

elko69
15. mar 2010

lulu nieje zac 😉 no mna v oktobri caka 25 takze uz tu budem tiez stvrt storocia 😀

jjana17
16. mar 2010

dobre ranko,,je tu niekto??

barbyes
16. mar 2010

ahojte, kto je tu?? 😕

janefonda
16. mar 2010

ahojte 😉
barbyes co noveho? Si v robotke? Ozaj ty robis v poluse, ze??? Zajtra tam idem okolo druhej 🙂

jjana17
16. mar 2010

dobre rano, tak ste sa uz pobudili,?? mne sa dnes vobec nechcelo spat

barbyes
16. mar 2010

jo jane, a kvôli čomu sa sem chystáš? ja som Datarte.

barbyes
16. mar 2010

jani, ja keby som nemusela vstávať do robotky tak ešte sladko drichmoším, by ma z postele nedostali ani za nič 😵 moje teplúčke perinky 😅

jjana17
16. mar 2010

barbyes, no ja som taka cudna v poslednej dobe bud drichmem aj do desiatej alebo naopak vstanem o siedmej a dospala som

janefonda
16. mar 2010

barbyes jedna maminka mi tam donesie plienocky tak si ich idem vyzdvihnut 😵 sa uz tesim budem mat uz komplet pre novorodenca a aj niekolko jednovelkostnych cize aj pre väcsie mimco 😉
ahoj jani 🙂 ani mne sa nechce posledne dni spat, ale to bude tym, ze som uz velka a nechce sa mi prevalovat v posteli 😀

vejula
16. mar 2010

čavte baby, tak ja som bola na tu krv uvidíme zajtra ako výsledky... No len som dnes aj zistila výsledky z výteru a mám tam toho hnusného streptokoka, takže tri hodky pred pôrodom mi musia nasadiť ATB, lebo vraj pri prechode porodnými cestami by mohol drobček dostať nejaký zápal bud pluc alebo spojiviek... Tak dufam že všetko dobre dopadne 😔

jjana17
16. mar 2010

jane, no ja este ked si najdem spravnu polohu tak sa vyspim aj na boku, kedze ja som naucena spat na bruchu cize spanok je pre mna nocnou morou,,,,,

barbyes
16. mar 2010

jane, veď ak by si mala chuť tak môžeme na chvíľku niekam vybehnúť na cofee
veji, to ma mrzí, tak ale snáď to dobre dopadne 🙂

janefonda
16. mar 2010

veji no blbe, ze je tam streptokok, ale hlavne je, ze sa o tom vie a daju ti ATB pred porodom. Neboj dobre to dopadne 😵 Ja idem zajtra na poradnu a potom sup do BA a vo stvrtok do AT. Citim sa ako Kolumbus stale cestujem 🙂

barbyes
16. mar 2010

ja som tiež predtým spávala na brušku, no ale musela som sa toho vzdať ☹ ja spávam iba na boku, lebo keď som na chrbáte tak sa poväčšine zaseknem a potom sa neviem pohnúť

janefonda
16. mar 2010

Barbyes ak sa tam zdrzim ohlasim sa, t.c. na teba mam 😉 rada si dam nejake dobre latte a posedim chvilocku. Mozes odbehnut z robotky? Este Dugy by som tam potrebovala dostat, lebo aj ona tam ma plienocky, tak by som jej ich potrebovala dat 😒 Ozaj ved ona ma dnes vlastne statnice, ak sa nemylim ....tak nech sa jej dariiiii 😵
jani- presne ja som spavala len na brusku a teraz len na bokoch, to je pre mna utrpenie. Zobudim sa vzdy ked sa v noci tocim na druhu stranu 😠

jjana17
16. mar 2010

no ja ked zaspim na chrbate som stasne dolamana ale neskutocne, tak sup s bruskom na moj paplon , nejako ho poskrcam aby mi to bolo pohodlne a mm paplonom sa zakryjem ,,,ale som ja mrcha

barbyes
16. mar 2010

nemýliš sa, má ich dnes. včera som jej písala kvôli tomu tovaru čo sme si objednávali z čiech a som zisťovala aj kedy to má. tak snáď sa jej podarí 🙂
na chvíľku odbehnúť môžem, to je v poho 🙂

barbyes
16. mar 2010

jani a tvoj mužíček sa čím zakrýva keď mu takto nenápadne ukradneš jeho 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀

jjana17
16. mar 2010

ale aj tak on spi tak ze lezi za mnou takze jeden paplon na dvoch,,,,,musim si kupit nejaky relaxacny paplon alebo ten kojaci

mirka12011
16. mar 2010

ahojte....
jane dnes ma dugy statnice? juj tak to drzim palusky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre