Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
17. júl 2009

vejulienka
dufam, že i mňa tie nervaky čim skôr prejdu lebo drahy to ma so mnou ťažke 🙂

garonka
17. júl 2009

zazalienka
ale mala vie, že ju mate obaja radi teší sa na babenko a určite jej bude v živote dobre a mala by jej vlastna mama poskytnuť take zazemie aby nepociťovala psychicke problémy.
no ty maš super chlapa hehehehe trebalo by urobiť zámenu manželiek hehehehe ale to by mi môj drahy chybal hneď 😀 😀 😀

vejulienka
17. júl 2009

garonka

prejdu neboj sa... drahy sa musi ucit trpezlivosti 😀

andrejusa
17. júl 2009

ahojte, tu som. Bola som za ním v spálni a vysvetlovali sme si... tak som zvedavá, čo z toho si bude zajtra aj pamatať, keď som ho zobudila. strašne ma štve, že som taká precitlivelá a asi si fakt len neuvedomujem, že som protivná a má to so mnou ťažké... i chlapi mají své dny 😀

zazalienka
17. júl 2009

ja nevymením za nič na svete.. ani na hodinku.. príliš dlho som hľadal.. vďaka bohu za internet.. tu sme sa našli..

garonka
17. júl 2009

a moja neter dnes treskla taku volovinu sme boli v parku a synovec ma strašne rad hmyz, akekoľvek chrobaky no proste všetko čo ma krídla, nohy, tykadla 😀 😀 😀 😀 našiel na tráve lučného koníka a mala mu vraví, nech ho pustí lebo mu poláme nohy 😀 smiala som sa z nej bola podarena.

garonka
17. júl 2009

andrejuska
v pohode, oni to musia pretrpeť, že sme precitlivele a nie ešte sa urazia, a maloktory chlap ustupi, 😉

zazalienka
17. júl 2009

andrejusa, nezvaľuj to na seba všetko.. aj chlap musí mať mieru a musí vedieť čo si môže dovoliť.. hormóny sú hormóny, ale takéto jednanie absolútne odmietam.. alebo keď sa chlap proste musí dva krát do týždňa ochlastať.. poznám aj takých.. kde je potom úcta k žene a partnerke?

garonka
17. júl 2009

vejulienka
a ako sa citíš? maš nevoľnosti?

no baby môj drahy sa pyta, čo tu toľko píšem lebo sa zahadne usmievam a vôbec niesom unavena, a rano mi treba vstať o pol 7 😠 lebo ma moja mama vysankovala na trh

andrejusa
17. júl 2009

zazalienka... tak to som ho snáď tak zle nevykreslila? nieeeeeee, on je super, dnes mi urobil fantastickú večeru a proste je perfektný, ale sem tam mu prepne z tých mojich nálad, lebo má rád kľud. To ja nezvaľujem na seba, práveže ja vždy na neho 😀 , ale musím priznať takto aby nevidel, že aj mne niekdy dobre šibe 😝 .On nechodí ani do krčmy, ani s kamošmi po vonku, pekne sa o mňa stará, len je straaašne tvrdohlavý.

zazalienka
17. júl 2009

jejda, my tiež vstávame o pol ôsmej, ideme pre krpatú.. a môj drahý manžel ešte montuje lekáreň.. teda dvere..

garonka
17. júl 2009

tehuľky ale sme sa super rozpísali nie? 😀 idem k drahemu do postieľky a šup rano na trh 😀 tak vam želám krásnu nocku a super sa mi s vami kecalo 😉

andrejusa
17. júl 2009

dobrú nocku 😉

garonka
17. júl 2009

a malej krásny narodeninový dnik želááááááááám 😉

garonka
17. júl 2009

dobruuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

zazalienka
17. júl 2009

xixi chlapi.. aj môj je tvrdohlavý, no a malá je celá po ňom.. ale proste to držím v nejakých medziach.. tiež ma niekedy vytočí, do vývrtky.. ale ľúbime ich, chlapov jednych a nevieme si bez nich predstaviť život..

andrejusa
17. júl 2009

aj tu niekto ostal, alebo ste všetky zdúchli spinkať?

zazalienka
17. júl 2009

ďakujem garonka.. a krásne sníčky..

zazalienka
17. júl 2009

ešte som tu ja, asi posledný mohykán.. ale manžela sa zrejme nedočkám..

garonka
17. júl 2009

andrejuska ja už letím do posteleeeeeeeeeeeeee a bež aj k svojemu drahemu sa prituliť 😉

andrejusa
17. júl 2009

ten už spí a máme také letisko, že ani nebude veieť že som tam 😀 tak ešte chvíľu pobudnem, kým sa mi oči začnú zavierať

vejulienka
17. júl 2009

garonka

citim sa dobre len zacinam byt trosku unavena, ale uz len tyzden a idem na dovolenku dufam ze tam si oddychnem...

vejulienka
17. júl 2009

hallooo zostal tu niekto somnou..

andrejusa
17. júl 2009

ja ja ja

andrejusa
17. júl 2009

kam ideš na tú dovolenku? pozerám že si v zahraničí? kde?

zazalienka
17. júl 2009

aj jaaaa

andrejusa
17. júl 2009

a ja že si šla tiež bumbať zazalienka

zazalienka
17. júl 2009

ešte nie, furt verím že manžel príde ešte dnes..

andrejusa
17. júl 2009

je v práci? čo robí? ten môj chvalabohu nerobí tak neskoro, sama by som sa tu bála.

zazalienka
17. júl 2009

montujú a servisujú automatické dvere.. so švagrom.. no a robia polikliniku, tak musia v noci, keď nechodia ľudia.. tak už piatu noc neni doma.. inak je to na nervy, umyla som riad, bolo tu tichúčko, a zrazu spadol hrniec z odkvapkávača.. skoro som sa pototo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre