Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
14. sep 2009

andrejuška nie ešte necitím ale nebojím sa lebo niektoré prvorodičky citía pohyby až okolo 20tt tak možno to som i ja 😀 ale bruško mi narastlo pekne zaguľatilo sa len v nemocke som si nevšímla že sa mi robia strie, bruško som neokukovala a v sprche sme mali tmu 🙂 ale doma keď som sa videla som mala dosť su to jemne červene strie ale i tak tak poctivo sa natieram detskym olejom a aj kremom elastik q

garonka
14. sep 2009

Mirka no hej aj dobra nalada musí byť 😉

garicka
14. sep 2009

a ja mám pocit že moje teraz rastie pomalšie.....

garonka
14. sep 2009

garicka krasne brušenko maš aj som ho naživo videla snaď dame rande i nabuduce celkom sa mi stebou super kecalo 😀

idem do obchodíku nieže mi ujdete preč 😀

garicka
14. sep 2009

garonka

zasa rande v šaci? 😀 mirka ty sa tam nechystáš na kontrolu? žeby sme spravili trojité rande? 😉

miroslava89
14. sep 2009

gabika ja mam vplane ignorovat teraz lekarov.. aspon na cas mat od nich pokoj ... cize tak skoro neplanujem..

garicka
14. sep 2009

ja som sa dnes definitívne rozhodla že drobec sa bude volať miško.... už som si zvykla na to meno, lebo keď nám povedali že to bude pipík tak sme začali uvažovať aj o iných menách...

garonka
do toho tvarohu okrem jogurtu sme dali aj mliečko a ja dávam aj vegetu, a boli výborné.... ale som sa nasrala lebo môj drahý naložil mne, sebe a zbytok odniesol dolu svojim kamarátom.... tak som ho sprdla že som si myslela že to budem mať aj zajtra na obed a po druhé ešte dostal po hlave že ja tu stojím pri varení a pritom by som mala ležať a on to dá jesť iným... a on mi na to, že aj on keď je u nich tak mu dajú jesť, a ja mu vravím, že určite to jedlo nevarí tehotná žena, ktorá má ležať 😠 😠 😠 . a on ešte na to že však neni toľko roboty s haluškami.... juj ale by som ho vypľaskala po zadku...

garonka
14. sep 2009

garicka som tuuuuuuuuuuuuuuu

jasne rande a nielen v nemocke 😀 😀 😀 a na prizemi je i kaviareň to by sme šupli do seba kavu a v bufete koláčik 😀

garicka
14. sep 2009

a ty môžeš koláčik? 😉 ja by som pre ten cukor tiež nemala.... ale aj dnes som si musela dať sladké lebo som bola nervózna a keď som to zjedla tak bolo všetko OK. ani sugerácia mi nepomohla 😖

vieš čo som začala pozerať? na STV 1 dávajú telenovelu Divoký anjel. som to už videla, ale nejde nič, tak si to pozerám znovu

čo dobré si si kúpila v obchode?

garonka
14. sep 2009

to si robila domace halušky? no mňa by porazilo keby moje navarene papaničko odniesol kamaratom ochutnať, no a nakoniec ťa prídu pochváliť 😀 ja zas zajtra robím žemľovku s pudingom, budem sama doma hlavne že je voľno, lebo drahy ide k rodičom robiť plot, sme sa pohadali akurat že je voľno tak skáče ako jeho oco píska 😠 tak mu vravím, že super a ja mam byť doma jak truba toto neznášak akekoľvek voľno jeho oco vymýšľa somariny 😠

garicka
14. sep 2009

joj sorrky to neboli halušky ale rezanky ( ja obom hovorím halušky a števo sa zo mňa smeje 😀 😀 ) a on mi nabral normálne obrovské porcie 😲 😲 😲

a nepoprosila si lekára ktorý ťa vypísal na PN nech ti tam napíše 2 adresy? napr. tam kde bývaš a adresu vašich? ja mám na PN 2 adresy zadané...

garonka
14. sep 2009

no nemala by som ale v piatok som do seba šupla trojuholník šunkovej pizze 😀 a včera u maminky 2ks fajnove kolačiky, no nezabiju ma normalne som nervozna keď nejem sladke, tak som si urobila tvaroh vymiešany so citronovou šťavou, vanilkovým cukrom a čučoriedkami no mix ale musím lebo čokoládu nesmiem 😠

a ozaj sladke zahaňa nervozitu 😀

ja pozeram na STV 1 serial Sila lásky to je môj serial sa mi páči tam prostredie, normalne sa vžívam, že i ja som tam 😀

v obchode? šla som na broskyne ale prišla som s plnou taškou somarin 😀

a tu tehu košeľu čo som objednala som si tie otvory na prsiach zašila veď to veľmi smiešne vyzeralo drahy zúril lebo jemu tie otvory vyhovovali 😀 tak si radšej kupim klasicku košeľu na gombíky

garonka
14. sep 2009

jednu adresu mam doma a druhu u maminy ale u svokrovcov som niekedy nerada 😠 a počuvať tie mudre reči to je na šľak trafenie 🙂

garicka
14. sep 2009

juj ten tvaroh musel byť fajnový 😵 😵 😵

takže košeľa je už doma... 😉 minule som písala na koníka že som si kúpila tehu rifle v dargove, si to čítala? som si vzala XL lebo ani neviem koľko narastiem a medzi L a XL ani nebol veľký rozdiel, takže už len zohnať nejaké pončo na jeseň a skorú zimu alebo nejaký hrubý sveter...

garicka
14. sep 2009

hej vyzerá to trošku smiešne, ale sú aj také košele čo majú otvory v strede košele a nie na okraji, a tie otvory si ani nevšimneš, lebo je tá látka tak zahnutá...

garonka
14. sep 2009

hej doma ale veľmi smiešne vyzera a rifle su dobre? tak mne bude XL male ako sa poznam 😠 a koľko stali ? nepamätam cenu lebo v optime som tehu rifle vyhliadla ale stoja 1200 sk to je chora cena. A ja budem tiež hruby sveter zháňať

garonka
14. sep 2009

tak ja som tie otvory na prsiach zašila a kupim druhu 😀 😀 😀 drahy zúril

garonka
14. sep 2009

idem si urobiť rybku na masle budeš tu aj večer?

slovakia13
14. sep 2009

ahoj bruskane 😉
ja tiez stale riesim co kupim na zimu v sobotu som bola v meste ,ze kupim ponco podobne ako garicka,ale nenasla som farbu ako som chcela,este stastie ,ze november tu je celkom mierny 🙂 ale za to som si kupila 1 sveter a mikinu,ze po porode ponosim 😀
inak mi mame krasne pocasie 😉

garicka
14. sep 2009

myslím že aj XL by ti bolo, len by ti možno boli trošku dlhé.... a stáli ako písala motýlik - 16,50 € u číňakov.... ale skús mrknúť aj na mimi bazár alebo na bazár tuto na koníkovi, aj keď tu väčšinou núkajú malé čísla 😝 😠

večer sa ohlás keď tu budeš 🙂

čauky slovakia
aj u nás je tiež celkom pekne a to už hlásili zimu, ja som jedno pončo dostala od kamošky, tiež ho nosila ako tehu, ale má 3/4 rukávy, takže ešte by som chcela také čo by siahalo dlhšie na ruku...

vevericka23
14. sep 2009

Ahojte tehulky, je tu niekto? 🙂

lubka89
14. sep 2009

ahojte babky je tu niekto?

garicka
14. sep 2009

ahojte

miroslava89
14. sep 2009

ahojte aj ja som tu

lubka89
14. sep 2009

ahoj mirka ako?

vevericka23
14. sep 2009

ahojte, tak co je tu niekto?

garonka
14. sep 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuu

garonka
14. sep 2009

garicka kde siiiiiiiiiiii? 😀

valria321
14. sep 2009

ahoj garonka tak čo už ťa kopol ten drobček?? 😉

garonka
14. sep 2009

valria

ta kde ja sa asi načakam kym mi da vedieť o sebe 🙂 ale mohol by troška štuchnuť aspoň by som vedela či je ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre