Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
25. jan 2010

mne akosi zas tvrdne brusko... a neviem ci je to vytok ci co ale uplne take nieco hnusne huste sa zo mna spustilo take ruzovkaste 😝
neviete co to moze byt a preco? 😕

xxveronikaxx
25. jan 2010

ahojte ako vám darý počas tehotenstva

toja
25. jan 2010

ahojte,mala ste niektora kratko po oplodneni take mierne pobolievanie vajecnika?

dugyna
25. jan 2010

lenocka nam povedala polohu dr sama..a bolo to aj vidno..xixi kedze nohy mal dohora 😉

rogerka
25. jan 2010

leni, ono je to teraz este jedno, este sa ti tam bude krutit a blaznit, az potom neskorsie je to dolezite, cca v 34, 36 tt

mirka, no, neviem. pocula som nieco o hlienovej zatke, ktora odide pred porodom, niekedy tesne pred, niekedy aj tyzdne pred nim, tak dufam, ze to neni ono 😒

dugyna
25. jan 2010

miruska mala by si ist moja k lekarovi na pohotovost koli tomu vytoku..moze to byt aj krvacanie..
radsej zavolaj lekarovi moja a budem na teba aj na babiku mysliet stym nasim krpcom

jejka85
25. jan 2010

ahoj žienky. pridávam sa do klubu prvorodičiek. naše mimi zatiaľ vyzerá ako 4 cm gulička. tešíme sa naňho v septembri

dugyna
25. jan 2010

vitaj jejka

garonka
25. jan 2010

Mirka leť na pohotovosť mojaaaaa ☹

lenocka84
25. jan 2010

mirka radsej pohotovost

garonka
25. jan 2010

možno už tam aj je tak jej držkajme prstíky

baby kukate tu skvelu komediu na markize? i my mame mopsa ale krajšieho 😵

rogerka
25. jan 2010

ja kukam, to je teda riadna kravina 🤐

rogerka
25. jan 2010

baby, ja od soboty furt len jem, to je hrozne. stupel len pyta, potom sa blazni a zasa chce jest... a to som za posledne 3 mesiace nepribrala ani gram, nechcem ani vediet, kolko naberiem tento posledny mesiac 😖

garonka
25. jan 2010

rogi a nič nejde v tej bedni, ešteže hram online hry by ma porazilo

aj ja toľko žerem a čo som dnes pojedla ani nehovorím furt som hladna 🙄

rogerka
25. jan 2010

aj ja som furt hladna, nieco zjem a o minutu som hladna, pomooooc ☹ dnes som zosrotovala cely puding naraz a este potom som bola hladna. inokedy som ledva polovicu zjedla. keby som dnes nebola prec z domu, tak jem v kuse od rana do vecera

rogerka
25. jan 2010

idem si dat banan 😉

vejula
25. jan 2010

čavte kočky, my tiež kukame tu komediu sice blbosť ale dá sa na to namotať 😅

Inač dufam že to o čom hovorila mirka nieje ta hlienova zátko lebo vraj aj to je s primesou krvi... Držim palčeky nech to je OK, ked už je v 22 tt snad všetko dobre dopadne 😔

Inač čo ste hovorili o tých podprdach tak ja mám tiež D-čka 😅 a pri mojej postave 161 cm to vyzerá celkom vtipne... Ale minule som bola v predajni podprd a jeden pán si pýtal pre ženu 95 H 😕 Som skoro odpadla samozrejme len v duchu, že chuda ako sa jej asi tak žije.

garonka
25. jan 2010

rogi pomoc ja som zbaštila dva sladke rožky a čaj a teraz cmuľam mentolove cukríky lebo neustale myslím na jedlo, to je fakt chore 😠

janinna11
25. jan 2010

Ahoj Jejka, nie ste velki na 7tt?? My mame necele 2 cm a to sme v 9tt...

rogerka
25. jan 2010

fuha, ze H, dost drsne 😒 aj ja dufam, ze bude s mirkou vsetko v poriadku. este je skoro na to, aby sa mala narodila. snad sa nam co najskor ozve, ze je v poriadku a este 2 v 1

rogerka
25. jan 2010

gari, to je uplne ze hrozne. ja som dnes bola na takej jednej prednaske a dala som si zuvacku, nech nezerem 😀 trochu to pomohlo 😀

garonka
25. jan 2010

veji ja som naživo videla podprdu G no hruza ale fakt ľutujem babu ktora to musí nosiť ale jedno nechapem bola vystužena a predsa vystužene ešte viac rozširuju prsia 😕

lenocka84
25. jan 2010

dnes to istia onlinehry. tak parada

garonka
25. jan 2010

rogi mne ani žuvačka nepomôže a chudak môj drahy nakupi a potom ho nahaňam ešte raz do obhcodu lebo net nič 😀

garonka
25. jan 2010

leni na akej stranke ich hraš?

lenocka84
25. jan 2010

klasika onlinehry.sk

vejula
25. jan 2010

no ja si myslím že také veliké musi niečo držať ja teraz vidím že už potrebuju pevnejšie a to nemôžem nosiť vystužené ani kostice lebo ma to bolí... Ale ked si predstavím také G-H tak oni musia mať prsia fakt po pupok, keby mali len obyčajnu latkovu podprdu ta im ich neprichytí a maju ich spadnute a zničené.. Tie vystužené asi bojuju proti gravitácii 😀 😀 😀

Inač aj ja žerem, som sa napráskala kapustnice a polku klobásky... Som trocha zhrešila lebo udene teraz moc jesť nechcem ale akosi som neodolala a potom ešte keksiky jogurt a banán 😅

zazalienka
25. jan 2010

baby dala som do albumu nejaké foto malinkého..

garonka
25. jan 2010

leni ja na zoznam.sk

veji mňam kapustnicu chcem i jaaaaaaaaa 😝

garonka
25. jan 2010

zazi jeeeeeeeej krasne blond vlasky ma a našpulenu pusinku 😉 😉 😉 😉

po kom ma svetle vlasky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre