Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zabka4
12. okt 2009

hore ako mas login je nastavenie a kliknes a das si tam den poslednej menstruacie vypises si vsetko co je tam a das ulozit. a hotovo

pipimiska
12. okt 2009

vejula,dobre ze si vymenila doktora 😉 mne to tiez raz jeden povedal,tiez mi chcel nasadit HAK,ale ja som nesuhlasila,dalsi traja potvrdili,ze sa mylil,milujem takych idiotikov,no 😅
inac sa strasne smejem,lebo aj ja som antitalent so computrikov 😀 ale tak konika troska ovladam 😉
tam sa hore pohraj s nastavenim,sama na to prides 😉 😉

vejula
12. okt 2009

:D No už som to zvládla ďakujem za rady 🙂
No a som zistila, že tí doktori majú z toho asi peniažky ked predpisujú HAK... Katastrofa fakt.... Ani nepovedia aké je to svinstvo a vkuse to len odporučaju ako najpohodlnejšie riešenie na všetko. Až ked som potom čítala ako mali holky problémy ked to vysadili aby im vôbec nabehol cyklus som si to uvedomila.... Fakt je to dosť humus 😒

pipimiska
12. okt 2009

bravo 😉
ja som to fakt nikdy nebrala aa v zivote by som to ani nekcela brat,fakt to musi byt riadny sajrajt 😝
ale tebe sa to fakt dost skoro podarilo,perfektnee 😵
my sme cakali veeelmi dlho,ale asi to malo nejaky zmysel 😉

garonka
13. okt 2009

bréééééé ránko tak k nam zavitala poriadna zima 😠 ten vietor fuka a fuka a fuka 😠

čo planujete dnes robiť? ja mam doma maróda 🙂 tak mam zabavu na cely deň, variť čajík, merať teplotu no musm robiť všetko preto aby som neochorela jaa 😔

vefiiiiiiiiii kde si? dávno si tu nebolaaaaaaa 🙂 dufam, že je všetko ok 😉

miroslava89
13. okt 2009

dobre ranko 😖 ja strasim po dome od 4rana 😝
chudacik wc misa sa asi boji vetra a dayd tak jej robi spolocnost 😒

allinka79
13. okt 2009

bre ranko
mirka, preco od 4? Ja asi do pol 3 som strasila a potom sme sa knecne ulozili a na chvilu zaspali...

lubka89
13. okt 2009

dobre ranko vsetci 🙂 ten vietor je strasny:( ja som hore od 6

vefi89
13. okt 2009

ahojte vsetky,ja som prisla len naskok, pretoze mi nejde internet.So svagrinoumame tahany spolocne a tapa hlupa nezaplatila,tak som aj ja bez.dufam ze sa mate vsetky dobre a vsetko mate bez problemov,ked nas zapnu tak sa vam ozvem

lubka89
13. okt 2009

hhhaaalllo je tu niekto?

evina0
13. okt 2009

ahojte
nesiem Vam skvele spravy..vcera sme na sone videli drobceka v celej parade a mal aj srdiecko uzasny pocit vidiet ako vdaka nemu polovica telicka podskauje.za 2 tyzdne ideme na prve odbery co sa tehulkam robia a ak budu Ok dostanem aj tehotensku knizku a tiez aj foteckuuu nech sa s tym pohladom podelim aj s manzelom
prajem pekny dnik aj ked u nas stale prsi

evina0
13. okt 2009

zabenka len par slovami k tomu ze mlada maminka..
bud stastna ze si dostala ten dar a si tehotna.sice neviem kolko mas rokov no napr ja sa na vsetko divam uplne inami ocami nakolko som si presla vela vecami kym sme sa dockali drobceka 15 mes. sa stale cosi dialo..hormony,operacia,liecba a konecne sme sa dockali.
vsetko sa da..poznam kopec holiek a mladych maminiek, ak clovek ma chut tak sa da vsetko zvladnut,mozno aj rodicia pomozu vzdy sa ktosi najde co pomoze.a ak mas priatela o to lepsie isto sa bude snazit pomahat 😉
drzim palcea davaj na seba aj dorobceka pozor.je to ta najuzasnejsia vec ked je v tebe drobcek 🙂 🙂

allinka79
13. okt 2009

evina, gratulujem... ze je to super? Vidiet malicke... ja som videla nasu fazulku asi ked mala 5 tyzdnov... som maal slzy v ockach...

deina79
13. okt 2009

dobre ranko, no fakt to pcasicko v tych Kosiciach je dnes masaker, esteze som v teplucku a v praci 🙂

evina0
13. okt 2009

alianka uzasny pocit to je 😵

allinka79
13. okt 2009

evi, ja viem... tiez som sa z toho tesila... a potom aj z dalsich obrazkov a teraz as tseim, ako o par tyzdnov malo uvidim nazivo... 🙂

zabka4
13. okt 2009

preco baby trpite nespavostou? to nemozete zaspat?

DOBRÉ RÁNKO VŠETKÝM

zabenka21
13. okt 2009

evina ja som to nemyslela v zlom🙂 radsej teraz,ako nikdy.a mam 21 a jediny problem nedokoncena VS.priatela mame🙂 a ked bude aj praca,bude vsetko v klude,aj doma sa s tym raz zmieria...dnes ideme prvy raz k lekarovi tak som zvedava co nam povie;))

ivca17
13. okt 2009

ak sa mozem primiesat do diksusie som na tom rovnako ako zabenka21.. chcem len povedat,ze sa to da..rodicia dokonca reagovali radostne a o som si myslela,ze ma zabiju.. uz mi aj povdali ze mi pomozu aby som vysoku dokoncila.. bude to tazsie ale da sa to..drzim ti palce zabenka...

zabenka21
13. okt 2009

dakujem moc ivica🙂 ved raz to dobre bude,minimalne ked ten nas maly zazrak uvidia🙂) a potom si zalozime klub najlepsich maminiek🙂)

miroslava89
13. okt 2009

ja nemozem spat lebo mi je neskutocle zlee 😖

evin gratulujem..

lubka89
13. okt 2009

ahojte 🙂

garonka
13. okt 2009

ahojky ahojky no dnes to vyzera tak že ani nos z domu nevystrčím a asi len na 20min havo musí von 🙂

lubka89
13. okt 2009

no tak bez s nim vonku lebo sa ti posika dnuka🙂

garonka
13. okt 2009

hi hi on aj vydrží raz sme na neho zabudli a chudak havo vydržal 😀 len raz ocikal stenu zo strachu 😀

chcem slniečkoooooooooo a konečne nam v byte kuria 😉

ivca17
13. okt 2009

zabenka a v kolkatom si tyzdni??

lubka89
13. okt 2009

a ja tu mam zimu ako na sibiri 😀

garonka
13. okt 2009

lubka byvate v panelaku? nam konečne zakurili len fuka nam cez okna nestihli sme vymeniť za plastove 😠

lubka89
13. okt 2009

ale kde v dome ale svokor je kurič ale nieje doma 🙂 a ja sa nechcem do toho montovat🙂

garonka
13. okt 2009

tak šup obliecť sa poriadne ako na zimu 😀 čo budeš dnes porabať? ja vôbec neviem, asi urobím lasagne na večeru drahy je chorý ten bude cely deň spať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre