Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
4. sep 2009

ahoj baby.. včera som sa sem nedostala.. nejak som nestíhala.. andrejusa sa neozvala?

aninka89
4. sep 2009

nevieme o nej nič ☹

garonka
4. sep 2009

tak ti určite nesadla, alebo si ju jedla horucu 😉 a s chuťou 😝 ale hlavne, že ti je už dobre..........i ja som dnes sama doma do večera a zajtra ideme k mamine cviklu nakladať, lebo toľko jej ma,že nevie, čo s ňou.

garonka
4. sep 2009

zazi

ahoj, pravdepodobne ostala v nemocke alebo im doma vypadol net, i ja som nedočkava, čo s ňou je hadam, že je v poriadku.
Teraz si v práci?

zazalienka
4. sep 2009

no dúfam, že sa jej nič nestalo... že je v poriadku..

aninka89
4. sep 2009

ja idem na víkend tiež k našim, pretože mužiček musel ísť z novej roboty na školenie do Varšavy a už ma nechcu nechavať samu doma. Večer by mali po mňa prísť, pretože dnes chcem ísť ešte na predpôrodnu prípravu a vraj aj nejaké cvičenie na fit loptách bude tak uvidim či sa mi tam bude páčiť

garonka
4. sep 2009

no zazi odkedy šla na tu pohotovosť sa neohlasila, tak asi odychuje v nemocke lebo stresy su nepríjemne

aninka89
4. sep 2009

tiež si myslilm, že musela ostať v nemocnici keď tu nieje

garonka
4. sep 2009

fiha i ja by som šla na predpôrodnu prípravu len u nas stojí okolo 50 € a môže ísť aj partner, spolubyvajuca z nemocky si to veľmi pochvaľovala, tam ich naučili správne dychať a aj im povedali, čo presne do nemocky treba, je to dobre ísť na predpôrodnu prípravu. Ja tam môjho draheho nedotiahnem ako ho poznám 😀
No a zajtra som zvedava, čo mi mamina fajnove dietne navarí lebo v pondelok idem na odbery 😒

zazalienka
4. sep 2009

asi tak.. hlavne aby to dobre dopadlo.. a ako sa mávate? nemám čas čítať dozadu, som v plnom pracovnom nasadení..

garonka
4. sep 2009

v nemocke bude mať kľud pokoj pomôžu ja som zas mala v nemocke stresy furt som plakala, že chcem domov a vydržala som 3 týždne a čiarky som si robila na dosku pri posteli 😝

garonka
4. sep 2009

zazi, ja som dnes sama doma do večera, v byte je ako na stavbe dokonaly hluk sa po celom panelaku ozyva, už ráno o siedmej začali buchať a zakuknem a dolní susedia menia dvere dávaju bezpečnostne, takže tu mam veselo. Treba mi i do mesta zbehnuť ale kuk ake počasie poprchava, a včera bolo neskutočne horuco. Si v práci do večera?

zazalienka
4. sep 2009

poznám, my sme tiež menili dvere, ale ešte sme nebývali.. utierala som zábradlie od prachu až na ôsme.. dnes asi až do večera, mám tu toho veľa..

garonka
4. sep 2009

a koľko prachu mam na chodbe teraz lebo aj oproti prerabaju komplet byt, kvety som musela dať dnu, lebo som nestíhala utierať prach, ale hlavne, že to dokončia a bude dobre 😉

idem vyvenčiť hava hneď som späť 😉

aninka89
4. sep 2009

garonka, u nás to stojí tiež dosť 40€. Nevedela som sa rozhodnúť či ísť či nie, ale skúsim, uvidím a potom vám poviem či sa naozaj oplatí

garonka
4. sep 2009

som tuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

dobra cena 40 € daj potom vedieť ako bolo, a fitloptu mam i ja doma len nema ju kto nafukať 😀 a je strašne obrovska, bratove decka z nej mali radosť.
O koľkej ideš na tu prípravu?

aninka89
4. sep 2009

Až o tretej a v pondelok o pol piatej. ja nemam doma fit loptu, uvidim či mi ju bude treba potom aj doma. O chvíľku musim ísť do švagrinky postražiť malého lebo sa dala na vodičak a má jazdu, tak dúfam že sa stihne vrátiť...

garonka
4. sep 2009

jej ty maš pestro 😉 a maly ma koľko rokov? nieže sa budeš namáhať 😀

aninka89
4. sep 2009

tento mesiac bude mať 2r., takže pri ňom sa nenamaham len ho musim strážiť aby niečo nevyparatil....
Ty budeš doma? Poprchava aj tu, tak človeku sa nikam nechce

garonka
4. sep 2009

a tie deti su najzlatšie keď začínaju rozpravať a všeličo vymyslia na čom sa dospelák zasmeje 😀

no budem doma, teraz som bola s havom vonku poprchava je nepríjemne vonku ale z toho počasia ma ťaha do spania, a nemam ani čo robiť, navarene mame, aj skrine som včera dala do poriadku, jasne moje trička boli medzi draheho vecami 😀

aninka89
4. sep 2009

pekne Ti ich pomiešal 🙂 Idem sa prichystať a pôjdem. Neviem či tu ešte stihnem dnes mrknuť ale keby nie tak prajem pekný deň a aj víkendik, pretože u našich sa možno k netu ani nedostanem 😝

garonka
4. sep 2009

aj Tebe krásny zvyšok dňa a krasny víkendík a veľa odychuj a uži si maleho 😉 pa pa pa

garicka
4. sep 2009

ahojte tehulky 😉

garicka
4. sep 2009

tá predpôrodná príprava znela dobre.... som nad tým už aj ja rozmýšľala. koľko tt pred termínom treba na ňu ísť?

inak aj tu ráno strašne pršalo, ma zobudil dážď a tak silno pršal až ma z toho rozbolela hlava ☹ a tak som už ráno o šiestej sadle k telke a spravila si kávičku. môja drahý vstal o ôsmej a ešte predtým som mu spomínala že som mala kávu a on mi z veľkej lásky spravil ešte jednu 😀 že vraj nepočul že som mu spomínala že už som kávu mala. 😵

garonka
4. sep 2009

no ahooooooooooooooooooj tuláčka teba tu malo vidieť 😀

mňa kava, ja môžem akurat slabšie kakauko 😀

garonka
4. sep 2009

si pozeram torty na jednej stranke lebo i byvala kolegyňa mi jednu piekla synovcovi a čo najdem jedna upiekla netradičnu tortu na svadbu, fuha tie burlive reakcie na ňu ma rozosmiali si pozri

http://www.tortyodmamy.sk/?q=svadobne/svadobna-...

garicka
4. sep 2009

garonka a caro s mliekom si neskúšala? chutí to aj bez cukru fajne 🙂

ja si dám na krstiny upiecť tortu tu v nováčanoch pečie jedna teta a je výbornáááááá - ananásová a s maslom miesto margarínu a každý si ju chválil lebo vôbec nie je sladká a ani nie je v nej tak veľa plnky že sa potom nedá ani jesť

mrkni na tento link, také tortičky robí:
http://www.tortyodmamy.sk/user/2187/images

jáááj dobrá prácička tá tortička 😀 😀 😀 som si ešte počítala komentáre a k nej a pobavila som saaaaaaa. šikulka je tá žienka

garonka
4. sep 2009

vidíš caro som pila v nemocke si ho kupim dnes keď zbehnem do obchodu lebo dnes som sama doma 😀

i mne sa torta pačí, hi hi, až na ten obsah v šerblíku 😀 mohla tam aspoň mince hodiť 😀 ale vidieť že nevesta s ženíchom su uletení 😀

kuknem na torty, a pošlem link aku tortu urobila byv.kolegynka synovcovi

garonka
4. sep 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=rozpravkove-postav...

maly nam ju ani nedovolil pokrájať

garonka
4. sep 2009

prekrásne torty robí a ta slana je užasna až sa mi slinky zbiehaju a aj ta sacherova nadherne vyzeraju len škoda zjesť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre