Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
5. sep 2009

aj tak je zatiaľ remíza, som zvedavá kto vyhrá 😝 ...

garonka
5. sep 2009

moja i ty pozeraš futbal? a sa nebojíš byť sama v dome? a večer?

zazalienka
5. sep 2009

gari ja tu masticku otvaram zubami.. inak mi to nejde.. co varime? polievka sa vari, a masko nam zabalili z oslavy.. takze obed mame no a potom ideme k nasim na brigadu, lebo menia okna a treba este nieco poprekladat a ponosit do pivnice.. ja budem buzerovat co to da..

garicka
5. sep 2009

nepozerám len som bola zvedavá na stav, ma baví skôr hokej. pozerám na jojke penelope, celkom dobrý film

garicka
5. sep 2009

zazi a aké okná dávajú? už je všetko OK?

zazalienka
5. sep 2009

inak u nas dom afutbal pozeram ja.. manzo sedi pri svojom notebooku a hra sa nejaku strielackovu hru🙂

garonka
5. sep 2009

babenky, idem sa natiahnuť, čítať si časopis Mama a ja a Dieťa 😝 ........... peknu nocku vám želám a garička zachovaj chladnu hlavu, zajtra si to vyjasnite prečo ťa nechal samu doma 😉

rano som tu povinne, lebo drahy varí a ja budem leňošiť 😀

dobruuuuuuuuuuuu nockuuuuuuu 😉

zazalienka
5. sep 2009

dobru garonka.. a pekne sny.. akurat sme dali gol, tak sa tesime..

garicka
5. sep 2009

garonka dobrú nocku 🙂

garicka
5. sep 2009

zazi

ja som sa včera pozerala v bille čo tam stoja newborn plienky, tak pampersky som tam našla za 310,- Sk/42 ks. ešte mrknem na iné značky, ani neviem koľko budem tých newborn plienok potrebovať. kamoška keď šla rodiť a keď si ich kupovala tak vravela že ich nevedela kúpiť....

zazalienka
5. sep 2009

noo to veru zatial neviem.. ale pocula som dobre veci na plienky z DM.. ale 310 je myslim dobra cena.. ja vobec nemam orientaciu vo velkostiach.. dnes som pestovala malinkeho synovca, ma 4 mesiace a uz nosi 74 velkost.. rastie jak z vody a svagrina mi hovorila, ze je zbytocne kupovat najmensiu velkost, to je tak na dva tyzdne.. ze z toho velmi rychlo vyrastie.. a on teda krpaty narastol hodne.. inak mne sa zda aj Nutrilon drahy, dufam, ze budem mat mlieko co najdlhsie, pripadne skusim sunar..

garicka
5. sep 2009

veru aj ja dúfam že mliečko bude, je to aj lepšie v noci, len vezmeš drobca a dáš mu hneď papať. som zvedavá kto vyhrá, keď sme teraz inkasovali 😒 na jojke reklama tak pozerám futbal.

zazalienka
5. sep 2009

xixi ja som to musela prepnut.. tazky stres.. hadam to uhrame na 2:1..

garicka
5. sep 2009

tak zas vyhrávame..... len dokedy.... 😅

zazalienka
5. sep 2009

chudak moje babatko.. taketo stresy.. asi mu pustim Desmod na dobru noc.. tak sa Ti pacilo? veru veru, az mi chlpy stali.. aj tie co nemam ked Kuly spieval Kalinku..

garicka
5. sep 2009

hej páčilo, on má perfektný hlas, asi si pustím ten ich koncert s KE orchestrom nech sa ukľudním lebo som volala tomu mojmu a ešte neni na ceste domov.... asi ho zabijem v spánku 😠

zazalienka
5. sep 2009

xixi a koho budes mat doma? kto Ta bude hnevat?

garicka
5. sep 2009

však to.... kto ma bude hnevať potom.... vraj si rieši robotu.... tak som zvedavá či z toho niečo bude. ak hej tak sa mu odpúšťa a nemá so sebou ani kľúče, tak nech si potom vyklopkáva svojmu otcovi dolu na okno 😀 .

sakra však je vyrovnané na 2:2 😠

zazalienka
5. sep 2009

noo.. uz to nepozeram.. lebo este prehrame.. len sem tam prepnem.. nakuknut na stav.. na jojke ide nejaky film, kuknem nez sa dovari polievka..

garicka
5. sep 2009

skončilo to 2:2 nemalo to ísť na výhru? jak dlho sa ti bude variť polievočka? ja som tiež chcela kuraciu dnes uvariť, ale mnž povedal že až zajtra, tak som zvedavá či do deviatej stihneme navariť nedeľný obed 😅 lebo chcem ísť do kostola do jasova a zájsť aj k tete a ku krsnému synovi lebo od stredy je školákom tak chcem vedieť ako sa mu páčilo v škole

zazalienka
5. sep 2009

no ved.. mali sme vyhrat.. ale aspon sme neprehrali.. polievka este asi pol hodku, pojdem zatial do sprchy a umyt zuby.. lebo by som sa hned aj najedla.. ja by som tiez uz do kostola sla., ale nejak mi to stale nevychadza.. minule som volala kamosovi fararovi, ze ci nam okrsti aj ked nie sme v kostole sobaseni.. bol zlaty.. som povedala ze prideme, pokrsti a hned aj vypadneme.. a mame vybavene..

garicka
5. sep 2009

http://zena.atlas.sk/dieta-ma-mat-v-ustach-celu...

zazi len tak pre info, sa nudím tak skúšam stránky na nete

garicka
5. sep 2009

tak to je potom dobrý farár, niektorí okolo toho robia riadne carichy 🙂 . my sme už v nedeľu dávno neboli v kostole, stále sa chystáme, ale nájdem si vždy nejaký dôvod aby sme nešli. tak som zvedavá či tam zajtra dôjdeme

zazalienka
5. sep 2009

xixi tak len hladaj, kazda informacia dobra.. ved ja sa v tom nejako stracam..

garicka
5. sep 2009

nie si sama... ja som akurát dnes vravela že si spravím tabuľku a budem písať čo kde koľko stojí a porovnávať ceny, keď už som doma a nemám čo robiť 😀

zazalienka
5. sep 2009

presne tak.. dobry napad.. ja sa niekedy v robote utrhnem a nakuknem sem a na net, ale to je vynimocne..

garicka
5. sep 2009

mrkni do albumu hodila som tam vecičky pre malého - nejako kupujem miesto oblečka takéto somarinky 😵

zazalienka
5. sep 2009

ved aj take musi byt.. blbinky.. ale nad tou postielkou rozmyslam.. n o uvidime ako sa rozhodneme.. kazdopadne je to prakticke, nebudeme za chvilu zasa kupovat vacsiu postel ked odrastie krpec.. to su dalsie peniaze..

zazalienka
5. sep 2009

gari, idem off, som velmi unavena a zajtra ideme nasim na brigadu.. tak sladke snicky zelame..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre