Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
18. sep 2009

no ale veď keď ja mám 1,80 tak potrebujem veľkého chlapa.. ťažko by som sa oprela o nejakého pidimužíka🙂))

garicka
18. sep 2009

ja mám len 1,75 a keď vezmem vysoké opätky (ale len občas lebo mám radšej rýchlobežky) tak moc veľký rozdiel medzi mnou a števom neni....

garicka
18. sep 2009

baby oslavujemeeeee, píšeme stranu č. 200 😀 😀 😀

garonka
18. sep 2009

ja som svojmu o hlavu nižšia 😅 asi tak po ramena možno ešte nižšie, niesom veľká 😀 stále sa mi páčili vysokí chlapi ale že natrafim na toho svojho som ani vo sne nedúfala 😀

čo pozeráte dnes v telke?

zazalienka
18. sep 2009

xixi že rýchlobežky🙂 inak aj ja ich mám radšej.. v opätkoch ma teraz hrozne bolia nohy..

garonka
18. sep 2009

heeeeeeej ja som si nevšímla no 200 stránka tak dobehneme na 300 😀

garicka
18. sep 2009

a v opätkoch sa zle beží na autobus 😀 😀 😀

dnes nič nejde ☹ asi kuknem jojku - panelák a kutyila a idem hajať potom

garonka
18. sep 2009

ja som si pustila našu svadbu 😀 bože tak to som vyzerala, ako princezna na bále 😀 😀 😀

garicka
18. sep 2009

garonka a kedy ste mali svadbu? my pred 5 rokmi v auguste.... asi hodím nejakú foto zo svadby do albumu. garonka daj aj ty nech pozrieme princeznú na bále... 😉

garicka
18. sep 2009

som tam šupla aj svadobnú keby ste chceli vidieť....

garonka
18. sep 2009

my sme mali na draheho narodky v juli pred dvoma rokmi 😀 paráda super bolo i živa hudba 😉 posťahujem konečne fotky a dam do albumu 😀

garonka
18. sep 2009

jeeeeeeeeeeej akí ste krásni 😉 manžo fešák 😉

garicka
18. sep 2009

aj môj sa narodil v júli 😀 😀 😀 . 2.7.

garonka
18. sep 2009

som sama doma, drahy šiel do roboty pre papiere a už ho stiahli na poruchu 😠 ale aspoň som si v kľude zjedla kukuricu lebo jednu mi schmatol 😀
dvd zo svadby len prepínam najviac sa mi pači redový tanec, na konci na mňa drahy spadol lebo mi ťahali čižmu 😀 trapas 😀

garonka
18. sep 2009

gari my dve dajak všetko máme rovnake nie? 😀 😀 😀 môj sa narodil 14.7 a svokra 15.7 😀

garicka
18. sep 2009

si mala kroj? ja som mala červené šaty...

garicka
18. sep 2009

takže tiež máš doma raka? a ty si ktoré ho júna narodená? môj otec 3.6.

garonka
18. sep 2009

mala mala original šarišsky ale nikdy viac by som ho neobliekla 🙂 normalne som vyzerala ako stara baba, rozširoval ma a sukňa bola ako babky nosia tie širokánske sukne na dedine kitle sa volaju myslím 😀 a každý mal zabavu, keď som tancovala so svojou babkou normalne sme boli rovnake 😀
ale kroj bol pekny zeleny, len ta sukňa a keď som sa vykrucala stále som sukňu držala aby som nemusela každému riť ukazovať 😀 😀 😀

garicka
18. sep 2009

to je sranda že sme rovnakého znamenia a ešte aj naši muži 😀 a bude väčšia keď aj ty budeš mať chlapca miška 😀 😀 😀 😀 ak neprehovoríš svojho mnž na iné meno

garonka
18. sep 2009

veru raka on je taky kľuďas ale rodinny typ to sa mi páči 🙂 ja som 8.6 no my dve sme asi niekedy v buducnosti v minulom živote boli nejako spriaznene 😀 😀 😀

zazalienka
18. sep 2009

idem aj ja prihodiť svadobnú... môžem?

garonka
18. sep 2009

gari to meno Miško asi ostane 🙂 sa mi začína pačiť lebo včera keď mi na posteli natieral bruško vravel, že Tobiás mu nebude pasovať, že Miško určite a keby to bola nahodou baba tak Miška 🙂

garonka
18. sep 2009

zaziiiiiiiiiiiii jasneeeeeeeeeeeee

garicka
18. sep 2009

nooo tak budeme v spriaznenosti pokračovať, nie? 😉 dúfam že zajtra veľa nerisknem, ale doobeda idem do optimy na nákup taký rýchly. dúfam že pol hodka na nohách nepoškodí, modlím sa za to... lebo si to budem vyčítať...

garonka
18. sep 2009

ja si zajtra urobím albumík do obeda budem leňošiť, a ako sa poznam vstanem o siedmej lebo je sobota

garonka
18. sep 2009

gari neboj v aute sedíš a po optime sa troška poprechadzaš kupiš čo treba, zas sa nedá len stále ležať a jasne, že behať nebudeš ale v kľude budeš pomaličky po obchodíku okukovať čo maju 😉

garicka
18. sep 2009

garonka tak to je super a ešte aj zazi bude mať miška a svet ovládnu miškovia 😀 😀 😀

baby ja asi budem končiť lebo mám nejako pomalý net a nemám nervy tak dlho čakať pokým sa natiahne stránka... ešte pozriem fotečku od zazi a pojdem off. aj keď som si ich pozrela na svadba.sk

zazalienka
18. sep 2009

tak už sme tam..

garonka
18. sep 2009

ja potom vybehnem s havom konečne vonku lebo ma také veľké oči že neviem či vydrží 😀 😀

a počkam na foto zazinu 😉

garicka
18. sep 2009

zazi tie tvoje šaty sa mii veľmi páčia... a nevyzerá na fotke že ste až takí vysokí.

baby tak ja idem offky, zajtra tu som lebo drahý bude celý deň vonku na dvore robiť a majú prísť mu vraj pomôcť aj tí susedia čo chlascú keď sa robí, tak som mu dnes už preventívne čistila žalúdok aby vedel ako sa má zajtra správať... lebo som mu aj dnes vravela že chcem byť s ním teraz čo najviac lebo čo ak ma nechajú v nemocke v pondelok... tak dúfam že bude mať rozum.

papaaaaaa a dobrú nocku, zajtra sa vidíme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre