Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
20. sep 2009

ahoj Gari!!!

Ako sa mas??co si dnes robila?? 😀

garicka
20. sep 2009

ahoj vefi,

zasa len ležala, ale poobede som si aj balila veci do nemocky ak by ma tam nechali.... ale zatiaľ sú na posteli.... a vy ako ste víkendovali?

vefi89
20. sep 2009

Vcera sme oddychovali, a dnes sme sa znova pustili do sadrokartonu, takze som rada, ze sedim..

A nikde sa nebal, domov sa ratis!! 😀 😀

mirda1305
20. sep 2009

ahojte baby...
tak ako to ide? ja som tu teda prvy krat...a tiez prvy krat tehotna 🙂 drzim vam vsetkym prsty 🙂

zazalienka
20. sep 2009

ahojteeeee, už som tu🙂

garonka
20. sep 2009

ahojteeeeeeeeeee som doma 😀 už ste všetky zmizli?

zazi ako bolo na ultrazvuku? už viete čo maš v brušku? 😉

zazalienka
20. sep 2009

nooo.. vieme.. najprv sa hanbilo bábo.. no má všetky prstíky, noštek, pusinku, ručičky, nožičky a ako bonus dve guľky.. no náš Miško je náááádhernýýýýý...

garonka
20. sep 2009

fíha zazi aj vy budete mať Miška? aj u nas to vyzera, že bude Miško 😀 nedavno som prišla z optimy som malemu kupila krasny kompletík 🙂 a body 🙂

zazalienka
20. sep 2009

noooo, meno bolo isté už dlho, no a pocit že to bude chlapec takmer od začiatku.. len sa mi to potvrdilo..

garicka
20. sep 2009

babenky ja som tuuuu

teraz som si prečítala sms 😅 už som mala vypnuté zvonenie.... len pozerám superstar, sa ozvem keď sa skončí...

garonka
20. sep 2009

ja si idem stiahnuť nejaky film veď hento superstar sa neda pozerať, na tu porotu nemam nervy 😕

gari na teba myslím 😉

zazalienka
20. sep 2009

garonka ja to nepozerávam vôbec, veď je to kultúrny odpad tá porota.. nič mi to nehovorí.. kukám na fotky krpca a na hriešny tanec..

garonka
20. sep 2009

zazi, a robia sa akýsi mudrí normalne som prepla lebo toto som počuvať nemohla ake smiechy si robia z ľudí 😠

filmík sa mi sťahuje 🙂

zazalienka
20. sep 2009

no super.. kuk do albumu..

garonka
20. sep 2009

zazi ten kočík červený čo maš v albumíku je značka Dema Tako Jumper? Lebo taky podobny aj my kupime ale v zelenej farbe 🙂

zazalienka
20. sep 2009

nie, to je coletto camarelo Q 12.. ten kupujeme aj my.. v hnedom..

garonka
20. sep 2009

aha takže to nieje Dema? a koľko stojí ten špicový kočík? taky podobny aj my budeme mať 🙂

garicka
20. sep 2009

zaziiiiiiiiiiiiiii

tak blahoželááááám k pipíku !!!!!! super ďalší miško do partie 😀

tak tá superstar je ..... len sme sa na nich škodoradostne nasmiali a fakt tá porota by mohla byť miernejšia...

zazalienka
20. sep 2009

noo hlboký, mimochodom s mimoriadne veľkou vaničkou plus športový vychádza 8500,- Sk.. lepší som zatiaľ nenašla...
garicka ďakujeeem.. ja som vedela že to bude chlap jak hora, samá ruka samá noha🙂

garonka
20. sep 2009

u nas musí byť Miško 🙂 síce ja som veľmi chcela Tobiása, no možno sa ešte zmení 😀

garicka
20. sep 2009

garonka
však dajte mu meno michal tobias alebo tobias michal. ale skôr by som dala to michal tobias - mi viac pasuje. a tvoj album je kdeeee? 😝

zazi
tie fotky sú suprové, hlavne tie guličkové 😀 ja som sa ani poriadne na utz na nášho pipika ani nepozrela lebo sa to zbehlo tak rýchlo

garonka
20. sep 2009

baby my sm teraz losovali ake meno dáme no vyšlo nam Miško 😀 tak možno aj ostane alebo bude medzi nami dvoma bitka o meno 😀

garicka
20. sep 2009

garonka
a možno sa mimčo zmení na dievčatko 😉

garonka
20. sep 2009

hi hi mužík ti odkazuje, že bude potom Michaela 😀 😀 😀 a ja vravím alebo Klaudia 😀

zazalienka
20. sep 2009

xixi nooo budeme mať šetky tri Michalov... srandaaaaa...

garicka
20. sep 2009

jáááj ja som si nanosila veci na posteľ a nechcú sa samé nahádzať do vaku 😀 nechám to na ráno, sa mi už nič nechce. na joj plus ide skutočný príbeh tak to asi dopozerám alebo pri tom zaspím.... 😝

garicka
20. sep 2009

klaudia je pekné meno a michaela tiež... to je ťažké sa rozhodnúť ak sú na výber viac varianty....

veru zazi sme sa tu teda stretli 😀 😀 😀

garonka
20. sep 2009

gari, no zas si sa balila? ale už aj veci daj nazad do skrine 😠 do žiadnej nemocky nejdeš 😉

a o ktorej rano ideš z domu?

zazi, presneeeeeeeeee môj manžel sa vytešuje ake je Miško nadherne meno no lebo i on sa tak volá 😀

garicka
20. sep 2009

by sme mali založiť tému - náš drobček miško 😀

garonka
20. sep 2009

gari, sa z draheho poskladam on ma nejaku dobru naladu, tak keď sa nevieme dohodnuť tak si nechame meno aj pre druhe bábo 😅 a ja som chcela iba jedno babenko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre