Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
23. sep 2009

garonka, budúci týždeň ho chceme ísť objednať, manžel ma včera prekvapil večer no a vytiahol kočíkové🙂) a zostane aj na postieľku..

garonka
23. sep 2009

jeeeeeeeeeeej a aky kupujete? ten čo maš v albumíku? aj my by sme chceli objednať no asi až po mojej navšteve u infektologa, dufam, že už bude všetko dobre 🙂

zazalienka
23. sep 2009

ten oranžový, ktorý tam mám.. sme sa rozhodli pre neho, podstatná je vanička na hlbokom kočíku.. no a keď by krpcovi nevyhovoval šporťák, tak potom poriešime niečo na jar.. uvidíme.. neboj, všetko dopadne dobre, lekári vedia čo robiť..

garonka
23. sep 2009

tak ten kočík je podobny ako náš 😉

garonka
23. sep 2009

baby idem už hajať skôr než uvidím draheho v narkoze 😅 keď sa mi dnes vracia domov 😉

dobru nocku váááááááám 😉

zazalienka
23. sep 2009

lepší v dobrej cene sme ešte nenašli, a tento nám padol do oka hneď.. samozrejme aj Veronike, asistovala pri výbere.. ja sa furt prehŕňam v tých vecičkách a prekladám ich hore-dole..

zazalienka
23. sep 2009

garonka dobrú noc, držím palčeky a krásne sa vyspi.. teda vyspite..

zazalienka
23. sep 2009

mirka idem aj ja off, konečne vidím manžela na vlastné oči, tak sa idem o neho postarať.. aj Tebe želám pekný večer a zajtrajšok bez stresov.. 😉

garicka
24. sep 2009

ahojte babenky 😉

tak ja už tu, tak do 11.15 potom ide zasa thriller 😵

vefi89
24. sep 2009

Bree ranko, ako sa dnes citis?

garicka
24. sep 2009

ahojky,

psychika lepšie a sa neviem dočkať zajtrajšej poradne, som zvedavá či drží steh.... detičky v škole? ako to ide viktorke? ja mám tiež krsniatko prváčika

vefi89
24. sep 2009

Tak to je super, ked uz ti je lepsie. a co ti sili,, Hej, dnes zobral deti muz, takze som spala do siedmej 😀 konecne nemam monokle pod ocami 😝 Viktorka sa velmi snazi, ale asi ako kazdy prvacik. Aspon chodi do skoly rada. Prvacikovia su asi najzlatsi. Ked este s usmevom do skoly, pred skolou s placom 😀

garicka
24. sep 2009

vefi čo budeš dnes robiť? a čo variť? ja neviem čo budeme mať ako druhý obed ☹ ... máme zemiaky zo včera ale neviem vymyslieť čo k nim... polievka bude paradajková

garicka
24. sep 2009

zošívali mi krčok aby sa neotváral - preventívne v 17tt lebo mi ho minulý rok amputovali a pred 2 tt ma doki vyľakal že steh nedrží ale beťár uzlík bol skrytý

vefi89
24. sep 2009

Ach, tak to si musela mat riadne strachy

vefi89
24. sep 2009

Ja mam uz vyse 10 rokov pocit, ze mna zle zasili, ked mi brali slepak, lebo vzdy ked sa meni pocasie, alebo som mala MS som mala tu jazv vonku a strasne ma to vzdy bolelo, tak sa bojim aj teraz, lebo ma to pobolieva sem tam

garicka
24. sep 2009

hej zľakla som sa, ešte že som ležala.... miško si teraz robí v brušku kotrmelce, to je také milé... aspoň viem že je, keď ho cítim 😵

vefi89
24. sep 2009

😀 Moj malinky uz je tiez citit, takze aj ja uz beham s uusmevom na tvari. Muza vcera zasa kopol, ale prisli sme na to, ze to bude pomne, lebo je straaasne neposedny

garicka
24. sep 2009

😀 a môj zas vraví že ho necíti, že to len ja ho viem cítiť lebo kope vo mne.... tak veľmi ruku neprikladá... 😝

vefi89
24. sep 2009

😀 😀 ja som prvy krat mojmu muzovi zobrala ruku, dala som si ju na brucho a tlacila som mu ju, aby citil. 😀 😀 a bol taky rad, ze to stalo za ten pohlad sledovat ho 😀
co mas dnes na obed?

garicka
24. sep 2009

môj zas nechcel veľmi pritlačiť ruku tak preto asi necítil...

😀 pozri vyššie čo máme na obed a poraď 😉

vefi89
24. sep 2009

aha, to som dako prehliadla 😀 😀
ja dnes rozmyslam nad pecenymi stehnami s kasou.
a zemiaky mas ako robene?

garicka
24. sep 2009

drahý robil, uvaril nové zemiačky v šupke, očistil a hodil na nich masielko...

idem kuk do mrazničky, či tam nenájdem nejaké mäsko

vefi89
24. sep 2009

to by ti bolo asi najlepsie. Ja by som ti poradila, ak mas rybie file, a dake ovocie, tak to daj dokopy, jhe to super chut a aj Misko si pochutna.

😀

my sme sa vcera s Mirkom rozpravali o menach zasa, lebo nemozem malemu vravet teraz babo...takze na 80% Misko. 😀

vefi89
24. sep 2009

idem sa obliect, aby som stihla chleba kupit, lebo ludia su kadejaky, a mame len dva obchody a jeden vykradli, takze bude kopec ludiiii zasa ☹

garicka
24. sep 2009

ďalší miško do partie? to je super, táto téma zmení názov asi na naši miškovia 😀

včera sme mali rybie prsty a dnes budú k zemiačkom krabie tyčinky, lebo v mrazničke len pol kila mletého mäska (okrem iných somariniek) a ja nebudem stáť pri sporáku.... 😝

vefi89
24. sep 2009

😀 ved aj to je super obed..ja teraz chvala bohu odkedy je mirko v robote varim az na stvrtu 😀 😀
tak dlhsie lenosim..

Idem do toho obchodu, lae do hodinky budem spät ak tu este budes 😀
ak nie, tak pekny dnik

garicka
24. sep 2009

okiii budem tu, pa zatiaľ 😉

lulu4
24. sep 2009

prosim vas kedy vam testik ukazoval ze ste tehu kolko dni po vynechani MS? dakujem

garicka
24. sep 2009

ahoj lulu

ja som si testík robila tak cca týždeň po tom ako som mala dostať MS... to som bola v cca 4 tt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre