Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
29. okt 2009

romy

v 15tt beru krvičku na triple testy a potom ešte okolo 30tt myslím na protilatky či nejakeho streptokoka, aspoň ja som tak informovana nebojaj zvladneš to mňa pichali ach jaj stále 😒

garonka
29. okt 2009

veji mne vychadza že maly by mal byť vodnar 😀 no uvidíme čo to bude za povahu, kedže ja som blíženec a drahy rak 😀

romy01
29. okt 2009

moje miminko bude zrejme blíženec 😀

garonka
29. okt 2009

romy bude zvedave ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
29. okt 2009

vážne ? vôbec som to nestudovala, som zvedava aki su blizenci, lebo v rodine nikoho nemame s tymto znamenim - my sme vsetci komplet jesenní - oktober, november december - iba tato je vynimka - je baran ako ukážkovy vzor

garonka
29. okt 2009

no u nas v rodine je blíženec len ja a švagor, a my sme obaja zvedaví všade vopchame nos 😀 a drahy je rak to je skôr take rodinne znamenie je pritulny a ma zmysel pre rodinu 😉 a havo je strelec 😀 😀 😀

romy01
29. okt 2009

😀 😀 😀 zo znie celkom dobre, akeho mate hava ?

lolita.9991
29. okt 2009

ahojte chcela by som sa avs spytat na geneticke testy,ze kedy sa robia?

garonka
29. okt 2009

lolita v 15tt 😉

garonka
29. okt 2009

romy mopslíka mame dam neskôr fotku do albumu 😉

vefi89
29. okt 2009

zasa ste vsetky usli. 😠 ☹

Garonka, mam vela stretnuti teraz, takze lietam ako barove dvere 😀 😀 ale od pondelka tu budem znova stale 😀 😀

domili
29. okt 2009

Ahojte baby rada by som sa pridala do vasej temy som tu prvy krat a prvy krat som tehotna dnes som si po 7 dnoch meskania urobila test a vysiel ze som.

zazalienka
29. okt 2009

ahojte.. tak ja som zasa prikvitla🙂 a nikde nikoho.. domili gratulujem, vydrž, nestresuj, neoslavuj.. počkaj na lekára, nech Ti potvrdí tehu.. je to úúúúžasné..

vefi89
30. okt 2009

bree ranko 🙂 Dnes nam krasne slniecko svieti 😉

garonka
30. okt 2009

vefi dobre ránkoooooooo 😀

katka22r
30. okt 2009

babenky je tu niektora v 30tt zaujimaju ma vase pocity a ci mate dajake bolesti dakujem

garonka
30. okt 2009

ja som tu ale oddnes v 25 tt 😉

vefi89
30. okt 2009

garonka ahooj

bola som v obchode, tak so cela primrznuta 😒

hanus177
30. okt 2009

Ahoj Katka, tak mne už svieti 30 tt 😀 ani sa mi tomu nechce veriť......... hrozne rychlo to beží..............
Máme sa fajn - spolu s mimčom......... aj keď som si predstavovala, že bude trošku akčnejšie....... tie pohyby sú veľmi jemnučké....
A bolesti: trošku sa začínajú ozývať kríže, zápcha a vystupujú krčové žily........ myslím, že tak normálka.......

garonka
30. okt 2009

vefi čaukoooooo, aj ja som bola vonku celkom fajn je fuka vietor havo sa aspoň vybehal 😀 😀 😀

vefi89
30. okt 2009

u nas je strasna kosa. teraz mame vonku 3 stupne, ale aspon, ze svieti slniecko.
Deti su u mojej mami, takze mam klud konecne zasa, len mam strasne divny pocit, ze Misko je dole hlavou doteraz ma stale kopal pod pupkom a teraz zrazu ho citim, ze ma kope pod zaludkom a neviem, ci je to v poriadku, alebo co sa deje. inak ma nic neboli, takze neviem

garonka
30. okt 2009

vefi babenko sa otača ako mu pasuje, môj kope všade aj dole v podbrušku a aj pod pupkom i naľavo a začal mi chytať i pečienku 😀 testy sa mi upravili tak beťar asi vie čo robí 😀 drahy večer počuva a vravel, že počuje žblnkot ako si v plodovej vode pláva 😀

a čo dnes planuješ? ja sa zajtra chystam do Poľska, kym drahy to nezmení

garonka
30. okt 2009

inač bruško ti netvrdne sem tam?

vefi89
30. okt 2009

garonka, neviem ci mi tvrne, alebo to robi maly. niekedy citim nieco take ako velmi slabulinke krce, ale neviem, ci je to tvrdnutie.
Ked sa svokra zobudi, pojdem s nou na cintorin, svokrovy poriadit, lebo vyzera strasne jeho hrob. A pojdem si asi zakurit, lebo mam len 18 stupnov a je mi zimka. Navarim obed, lebo vcera mi spravil Mokry chutky, tak asi vies co budem varit 😀 😀
trosku si poriadim, ale najprv chcem najst jednu pesnicku, ale ma ani za svet nenapadne, ako sa vola

garonka
30. okt 2009

mne tvrdne občas hlavne rano alebo večer, a aj vtedy keď sa maly premiestnuje 😀

joj to varil tu polievku a jahodove gule nieeeeeeeeee? ja mam ešte ryžový nakyp a ak nie zjem len niečo suche 😀 nechce sa mi variť

do tej zimy ? sa poriadne obleč a nieže sa budeš s vodou čapať, svokra nech hrob poumyva a tak, aby si neprechladla 😉

my mame teplučko, mam hrube ponožky a gamaše či ako sa to vola 😀 😀 😀

a Gabika ťa pozdravuje 😉

garonka
30. okt 2009

idem sa natiahnuť nejak ma zmohla unava 😲 😲 😲 😲 tak tu prikvitnem neskôr 😕

vefi89
30. okt 2009

jeej dakujem, a ako sa ma Gabika?? su v poriadku??moja zlata, tak tu chyba ☹ 😀

jahodove gule si spravim. Vcera som robila buchty orechove 😝
neboj sa, ja sa vo vode nebudem macat, len to zoberiem aj nelly, takze sa budeme na striedacku obhanat s krpcom 😀 😀 mne je len luto, ze svokra som vlastne nepoznala, nikdy som ho nevidela, ma 3 deti a ani jedno z nich nema cas ist na hrob. toto ma vie tak vytocit.

a do polska kociar?

idem si zakurit, za daku pol hodinku pridem, aby som neprechladla s Miskom 😀

vefi89
30. okt 2009

uz som tu 😀

garonka
30. okt 2009

i ja nejak sa mi nechce spať 😀

garonka
30. okt 2009

su v poriadku troška mala zvyšene pečeňove testy, tak berie take tabletky ake mne davali v nemocke 😀 i nejake antibiotika, no už len par týždňov musia vydržať 😉

do Poľska chceli by sme gaučovku, lebo nemame v obyvačke nič okrem nafukovacej postele 😀 a aj popozerame malemu veci postieľku, kočík kupime asi tu v KE no uvidíme 😉

to je tak v rodinach môj dedo ma dve deti a na hrob chodieva len moja mama lebo dedova nevesta je panička z onoho sveta a babka radšej nech sedí doma ta ma depresiu berie i lieky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre