Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
25. nov 2009

noo v 36 tt by mali posielať do nemocky.. ale pôrodníčku som už oslovila, takže pôjdem rovno za ňou.. nech už rozhodne čo a ako.. a hlavne nech všetko skontroluje.. môj lekár mi doteraz ani pporiadne krčok nepozeral, až teraz naposledy , keď mi robil vnútorné sono, lebo malý bo skrčený dolu, tak utrúsil, že no môžeme aj krčok skontrolovať.. chvalabohu bol ok..

garonka
25. nov 2009

ani mňa moja doktorka nesleduje zospodu a to by mala každú poradňu ale teraz 3.12 ma pozrie no som moc zvedava

zazalienka
25. nov 2009

no som zvedavá, či nebudeme decembroví.. lebo malý je moc veľký a neviem dokedy to tam z priestorových dôvodov vydrží..

garonka
25. nov 2009

jaj tak ten ťa poriadne roztlčie vo vnutri 😀 ja ani neviem koľko važí naš a koľko meria no snaď sa dozvieme čím skor 😉

moja idem hajať nech sa trocha vystriem 😀

zajtra tu príď takisto a dobru nocku vam 😉

zazalienka
25. nov 2009

jaska v robote nestíham a nešiel nám net, tak aspoň večer, keď zasa neodkvicnem..
tak pekné sny želám..

vefi89
26. nov 2009

Dobre ranko ubolenym aj neubolenym zienkam 😀 😀

Zazalienka, citam, ze aj teba Misko do rebier trapi???Mne to robi uz asi 3 mesiace, ale triafa mi stale na jedno a to iste miesto, na pravom rebry a kolko krat mi je az do placu od bolesti. A stale kopne stereo, ze aj rebro aj bedro, tak uz som zufala 😅

Garonka, neboj sa , nepretrham sa, robim len tolko, kolko vladzem, len sa uz nevladzem tolko zohinat, Misko uz musi byt veliky 😀

Inak som si vsimla, ze sa stale na mna vykaslete, vzdy ma tu nehate samu. Ale ved som vam nic nespravila ☹

awooojky
26. nov 2009

ahojte dievcata, tak nic z toho, ráno teplota 37,1 tak som sa aj potesila, a spravila som ten test a je tam len / tak som strastne sklamana teraz

allinka79
26. nov 2009

bre ranko, co noveho?
Vefi... 🙂 nevladzes sa zohybat? Nieco mi o tom hovor... hihi...

vejula
26. nov 2009

jooooj Awojky to ma mrzí... A koľko máš dni vynechanej menstruácie????
Ahoj alinka, no teba som tu nevidela ani nepamatám.... A ako teraz doma si či v nemocke???

allinka79
26. nov 2009

ahoj vejula, domka lezkame a uz obcas vymyslam... 🙂 zbalili sme tasku do porodnice, vcera sme oprali prve detske vecicky, dnes pride mama zehlit...
co ty?

garonka
26. nov 2009

ahojte 🙂

dnes sa mi akosi nechce ležať a ani mi chrustik nedovoli 😀

veji to maš nie bruško ale bruchoooooo 😀 😀 😀 😀 a krasne guľate na 21tt fíha 😉

lubka89
26. nov 2009

ahojte kocky?

garonka
26. nov 2009

lubka ahoj ahoj a kde maš foto? 😕

lubka89
26. nov 2009

neviem stratila som 😀 😀

garonka
26. nov 2009

no toto 😀 tak aspoň vidíme tvoje ružové vlasky 😀

lubka89
26. nov 2009

no tak taak a mozem sa nieco spitat?

garonka
26. nov 2009

no jasneeeee veď nato tu sme pytaj sa 😉

lubka89
26. nov 2009

kedy si zacala citit male ? lebo ja si aj myslim ze ho uz citim 🙂 citim take steklenie

garonka
26. nov 2009

ja som citila svojho puntíka v 22tt je to u každej individualne niektore cítia skôr aj okolo 16tt, bolo to take zvlaštne šteklenie, potom dva dni nič take nepravidelne pohyby no a potom neskôr už riadne kopance 😀
Môžeš citíš pohyby a to ak ležíš na chrbte a citíš ako sa ti babenko mrvi?

lubka89
26. nov 2009

ja citim take steklenie ale mi hovoria ze to este nieje pohyb ze to sa mi natahuje koska ako sa zvadsuje maternica🙂tak co si mam misliet teraz?

lenocka84
26. nov 2009

ahojte kocice
ako sa mavate?
uz sa pripajam aj ja do debaty

garonka
26. nov 2009

skus si ľahnuť na chrbat buď v kľude len tak lež a ak pocitíš jemne šteklenie určite to bude pohyb babenka, no nepočula som o tom aby sa koža naťahovala a šteklilo to a ak si chuda tak môžeš pohyby citíť aj teraz v 17tt

lubka89
26. nov 2009

diky

garonka
26. nov 2009

nemaš za čooooooooooo 😉

garonka
26. nov 2009

vefi kde siiiiiiiiiiiiiiiii? a ostatne babenky kde sa tulate?

lenocka84
26. nov 2009

garonka tu som
teda aspon ja 😀

garonka
26. nov 2009

no lenocka lebo všetky baby ušli kym som tu ja 😀

lenocka84
26. nov 2009

tak to poznam
ja ked napisem tak po mne ostava aj hodinu ticho
uz si pomaly zacinam zvykat 😅

garonka
26. nov 2009

no inokedy tu bolo ah jaj stale veselo aj som presedela za notebookom skoro cely deň a teraz tu je akosi mrtvo 😀 baby viac relaxuju 😀

idem spapať jogurt nejak nechcem na obed nič 😀

lenocka84
26. nov 2009

to poznam
ja som dnes bola vynimocne chvilu pracovat, a pridem a tu nikoho

noo obed by som aj ja mala
ale napila som sa vody a som plna 😉 takze neskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre