Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
5. aug 2009

Mirka ahoj, no konecne si sa ozvala. velmi ma to mrzi, co sa stalo.. patris k nam ci chces ci nie, a dufam ze ked sa das do poriadku tak coskoro prides s novymi spravami.. ucite..

miroslava89
5. aug 2009

logi o nase babetka sme prisli v 19tt 😔 ja som mladucka takze casu na babetka bude snad este dost verim ze raz sa nam to opet podari 😔

zaz ahoj..ja budem tehulka raz urcite pretoze deti chceme len netusim kedy a ci sa nam to podari..ale tak minimalne 3mesiace musime so snazilkovanim pockat a potom sa uvidi co bude dalej 😔

miroslava89
5. aug 2009

este otazocka:
garonka sa neozvala ? neviete o nej nieco nahodou? 😔

garonka
5. aug 2009

ahojte dievcata
hlasim sa vam z nemocky. Je mi doplacu vyzera to zle. Tlak sa upravuje. Ale mam zvysene pecenove testy idem este na hematologiu a dalej sa uvidi, ze co bude. Ak to bude velmi zle v mojom zaujme mi tehotenstvo ukoncia. Na utz je babenko vitalne, narastlo len ja mam nieco s pecenou. Je mi z toho vsetkeho doplacu.
Snazilka, mirka viem ako sa citite je to smutne .
☹ tak sa majte a myslite na mna

zazalienka
5. aug 2009

Mirka a co sa vlastne stalo?ved po tom zakroku to vyzeralo celkom fain, aj Ty aj babatka..

miroslava89
5. aug 2009

ja som asi vestica..
garonka drzte sa..snad bude vsetko v poriadku 😔 aspon u teba

miroslava89
5. aug 2009

zaz vsetko bolo v poriadku..teda sa zdalo byt v poriadku "len" som sa v sobotu necitila akosi dobre mala som krce bolesti..sla som do nemocnice a uz mi len lekar povedal ze babetkam uz nebiju srdiecka 😔
a pritom dovtedy sa zdali uplne zdravucke a takto z nicoho nic sme o ne prisli 😔

zazalienka
5. aug 2009

Boze Garonka.. baby a lepsie spravy nemate? silno drzim palceky, aby to dobre dopadlo..

Mirka, Ty mas velmi malo rokov, mas dost casu skusat dalej.. u nas o vyssom veku to uz take jednoduch nie je. Ja som vdacna aj za toto jedno babo ktore cakam.. viackrat sa mi to nemusi podarit.. ja viem, su to depresivne reci, kym je vsetko v poriadku, ale ako vidim, stat sa moze hocico..

miroslava89
5. aug 2009

ja mam malo rockov to je pravda..lenze tam je problem s manzelom on chce babo do 35tky stihnut..

ja som si uz myslela ze ako tak vydrzime zopar tyzdnov a potom sa nejako pretrapime aj dalej..ale to najhorsie prislo necakane.. ale chce to cas a bude lepsie..hoci najlepsie uz nikdy nebude 😔

zazalienka
5. aug 2009

a kolko rokov ma Tvoj manzel? ved to nie su preteky.. moj manzo ma v novembri 37 a ja 35.. sice on uz jednu dceru ma, ale len tak napolovicku.. je v opatere matky a my ju mame na vikendy.. takze toto bude teraz take naozajstne..
naozaj, cas je najlepsi lekar.. teraz sa musite spoliehat jeden na druheho, Tvoj muz je ten, o koho sa musis opriet.. psychicky sa musite podporit a nie sa uzavriet do seba.. lahko sa mi to pise, ale ver mi, je to tak..

miroslava89
5. aug 2009

nie su to preteky..len on si uz pripada velmi staro niekedy.. a o par dni bude mat 31..cize to nie je az tak malo..
on ma podporoval velmi aj pocas tehu a aj teraz mi je velkou oporou.. planujeme spolocnu dovolenku aby sme tak velmi na to nemysleli..ale vsetko preboli len casom..i ked nie uplne ale aspon trochu..

vies vy mate aspon cez vikendy taky pocit ako keby uplnej rodinky..a coskoro budete uplna rodinka naozaj.. a my si este pockam dlhe mesiace..

zazalienka
5. aug 2009

Mirka, 31 je este stale malo, neboj vsetko bude.. treba naozaj vypadnut na dovolenku, oddychnut si, uzit si jeden druheho..
My sme o ten pocit rodiny aspon cez vikendy bojovali takmer dva a pol roka cez sudy, cez socialku,aby otec mohol byt so svojou dcerou.. prost ex mala predstavu ze odstrihne dceru od otca uplne..
Kvoli tym stresom a nervom som velmi tazko otehotnela a naozaj som sa bala ci sa to vobec podari.. ja uz som nemala moc casu spoliehat sa na to ze sak ked sa podari tak vychovame..
Mirka, hlavne sa teraz staraj co najviac o seba, a o manzela.. dopraj si relax, pohodku, pretoze v prvom rade ide o psychicku pohodu.. ak si v strese, tak vsetko ide ovela horsie.. dovolenka spravi svoje..

ewelyn1
5. aug 2009

Ahojte baby,
takze uz treti den prenasam, ale vsetko je v poriadku, len matrapi jedna vec, trosku vacsi vytok, nezapacha ,nesvrbi, ale ma taku cudnu zltozelenu farbu, uz som citala, ze to nevadi, ze on z oxiduje ked reaguje so vzduchom, hlavne je, ze nesvrbi a nezapacha, zda sa mi ze vzdy je taky vacsinou ked dlhsie lezim, akoby sa tam nahromadil a stal, potom je taky cudny, ked chodim a som v pohybe, je biely alebo troska do zlta ale taky normal. napiste ak stym mate skusenosti, kazda rada nad zlato.

zazalienka
5. aug 2009

ahoj, ja mam vytok stale, od zaciatku.. a aj predtym.. teraz je biely a je ho velmi vela.. nezapacha nejak brutalne, ale je to neprijemne.. lekar mi povedal ze je to normalne, za kazda zena sa cisti inak.. len am to proste obtazuje, stale nosim intimky, bez nich ani na krok.. a ked viac chodim, tak mam vsetko uplne vlhke.. no je to neprijemne..

slovakia13
5. aug 2009

ewelyn
a nie je to nahodou hlenova zadka 😀 ? ak uz 3 dni prenasas je to dost mozne 😵 ,tak vela stastia az porodis zdrave mimi 😉

loginka
5. aug 2009

mirka to si fakt nemusi pripadat, ste mladi obidvaja a vasu bolest vylieci dalsie dietatko, neboj pride coskoro

garicka
5. aug 2009

ahojte dievčatá.

mirka

som veľmi rada že si sa ozvala a dúfam že ešte spolu pokecáme. určite sa zastav na tomto chate. už si doma alebo ešte v nemocke? je mi to ľúto čo sa stalo... 😔
inak môj starký si spravil mimi ako ja vravím "na staré kolená" - teraz v júli mal 36... takže tvoj drahý nie je až tak starý 😉 ak sa nám podarí donosiť tohto drobca, tak by som ešte chcela do jeho 40tky stihnúť ešte jedno mimi, no uvidíme...

garonka

aj tebe veľmi držím palčeky. dúfam že sa tá pečeň dá do poriadku, veď to nie je možné aby sa diali takéto zlé veci, veď sme nikomu nič nespravili. určite sa nám ozvi, posielam objatie.

baby ja tu pri tých jóbovkách mám zlý pocit vám oznámiť moje výsledky z utz. dnes sme boli u dankovčíka na utz v 20tt a všetky miery boli ideálne 🙂 . vážime takých 350 gr. a ani termín pôrodu sa nám nezmenil 😵 .

len ja sa dnes musím trochu spamätať z toho že čakáme pipíka... 🙂 som veľmi chcela babiku, ale tak som si povedala že druhé si spravíme dievčatko. len nech ho donosíme v poriadku do konca, lebo ako tu čítam čo všetko sa stalo, tak sa trošku bojím...

inak baby čo ste z KE a okolia - Dankovčík vyzerá byť dobrým lekárom, srandista, všetko na čo na utz ukázal presne pomenoval, povedal čo má koľko merať a ak som sa niečo opýtala tak bez rečí mi odpovedal a niekedy povedal aj viac. len sa smial z mojej reakcie keď mi povedal že čakáme pipika a nie babiku. no čo už... 😎

miroslava89
5. aug 2009

zaz ja mam v manzelovi velmi velku oporu.. on sa snazi mi byt oporou i ked je to pre nas oboch tazke.. 😔

logi podari ale dvojickovo uz urcite nie 😔

garicka som doma - na vlastnu ziadost...nie je az taky stary len on mal svoju predstavu o zivote taku zvlastnu a nic mu z nej nevyslo..tak chce aby mu vyslo aspon babetko..ale tak mame este 4roky tak snad sa podari.. 😔
a nic sa neboj u vas bude vsetko v poriadku po tych dobrych vysledkoch z utz..mimochodom gratulujem..

miroslava89
5. aug 2009

a k dankovcikovi som mala ist na 3D..ale to sme uz nestihli 😢

garicka
5. aug 2009

ahoj mirka
vy si teraz hlavne oddýchnite na dovče. nestretla si sa v nemocke s garonkou?

miroslava89
5. aug 2009

oddychneme v polovicke augusta ideme smer cyprus.. a potom zaciatkom oktobra.. smer kuba- to ked prezijeme bude dobre...

nestretla som sa s nou..aj keby som sa stretla asi by som okolo nej presla ako duch 😔

slovakia13
5. aug 2009

mirka
naozaj ste este mladi tak verim ,ze dalsie tehu budes mat uplne ok!!!!!!!
GOOD LUCK 😉

garicka
gratulujem k synovi 🙂 ja som to mala opacne,vzdy som chcela syna,ale teraz by som uz nemenila 😵

garonka
drz sa!!!!!!

miroslava89
5. aug 2009

slovakia to dufam ze coskoro bude ok..a sa nam podaria dalsie deticky..aspon 2--

garicka
5. aug 2009

baby hodila som do albumu pipíka, tak sa môžte mrknúť...

slovakia
ja už teraz sa teším na toho malého pipíka, pomaly mi začína dochádzať... 🙂

miroslava89
5. aug 2009

garicka hlavne nech je zdravy a moze byt aj pipik ze?..a casom sa vam mozno podari aj dievcatko..

garicka
5. aug 2009

mirka máš pravdu, taká šoková terapia raz za čas nezaškodí, však ? 😉 môj drahý sa vytešoval že mu aspoň bude mať kto doma pomáhať... 😅

som rada že si už na chate 😵

miroslava89
5. aug 2009

vobec nezaskodi.. len prekvapenia ohladne babetiek su sokujuce az velmi.. ja si pametam na moment ked moj drahy zistil ze sme mohli mat babetka dve.ten sok predychaval tri dni 😅

ja som mala byt este v nemocke ale na vlastnu ziadost som chcela odist..asi by som sa tam zblaznila 😔

garicka
5. aug 2009

sorrky... nemyslela som to tak... mala som na mysli šokovú terapiu v zmysle že čakám babu a zrazu chlap... 🙂 no môjmu došlo že čakáme mimi až po pol hodinke, dovtedy nereagoval.... 😀 bolo to komické tak na neho pozerať a on bez reakcie na moju akciu 😅

ako dlho si tam bola?

miroslava89
5. aug 2009

ja som mierne mimo este prepac 😔

od soboty do utorka rana.. mala som byt aspon 8dni..ale nechcela som tam uz byt..tak na vlastnu ziadost som odisla domov..tu mi je lepsie...

baby7020
5. aug 2009

ahojte buduce maminky ako sa citite? ja som v 19 ytzdni a strasne ma bolia krize je to ormal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre