Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
29. mar 2010

ved vravim ze si to zacnem brat osobne 😀

garonka
29. mar 2010

lenuš no heeeeeeeeeeeeej? 😀 😀 😀 😀

i ty maš tie potvory na brušku? ja dnes som riadne očumovala môj bruch no hruza tak to potrva kym vyblednu 😠

lenocka84
29. mar 2010

mam ich a totalne ze hnusne, som na nervy
uz aby to bolo prec

garonka
29. mar 2010

no to sa načakame 😠
ja ich mam fialove dobreže nebudu ešte čiernej farby normalne som zurila a brucho ochabnute ale každy deň s kočíkom ako idem do vyťahu sťahujem brucho inač by som nevošla tak mam super brušaky 😀

vejula
29. mar 2010

jaj garonka začínaju ma mierne stresy chytať... Som trocha dnes nervozna krpec bol akýsi priliš kludný, som aj hroznový cukor žrala a on taký pohodák mi dla jeden slabý kopanček a zas nič... Ale teraz sa trošku rozhýbal, chvalabohu, lebo už by som asi bola na ceste do nemocky 😅
A ako maličký????

Ahoj jane lenočka, čo vy kočky????

lenocka84
29. mar 2010

ahoj veji
celkom sa to da, my mame kopancov dost, a hlavne v noci

lusy bohuzial, no snad nie az tak dlho

garonka
29. mar 2010

veji neboj to na konci tehu zvyknu drobci tak vystrašiť lebo sa hybu menej maju malo miesta

no my sa mame oki, i fotky do albumu som šupla ako rastieme 😀

janefonda
29. mar 2010

leni aj moja kope najviac v noci, a doteraz zacinala vystrajat okolo 23:00 tak sa to presunulo aj s casom na polnoc 😠
Veji celkom dobre, len ten spanok ma trapi a este zopar veci, co je ale v tehu normalne. U teba sa to uz naozaj moze hoci kedy spustit 😉

lenocka84
29. mar 2010

jane maju nejako pretoceny den a noc, ziadna vyhra
ale ono vzdy je ich najlepsie citit ked clovek lahne a ide oddychovat
klasika

baby ste niektora na facebooku? ak ano, tak IP

lenocka84
29. mar 2010

veji a ty uz moc temu nezacinaj, bo nestihnes docitat, a zacnes rodit 🙂
uz aby to bolo co?
joooj sa tesim ze ked pridem domco uz bude na svete, jeeeeeeee

gali
29. mar 2010

ahojte, tehulky 🙂

len som vas trosku pocitala, aby som bola v obraze a musim zas bezat makat ☹ Dnes som sa este nezastavila. Sa uz neviem dockat prazdnin a to este asi prve 2 dni budem opravovat a opravovat... 😠

Prajem prijemny vecer a dobru nocku 😉

janefonda
29. mar 2010

gali neprehanaj to!!!
Leni IP poslane
kamoska mi ale vravela, ze to kedy je dieta najaktivnejsie pocas tehu neznamena, ze bude aj najviac santit v takom case po narodeni. tak uvidime 😉

vejula
29. mar 2010

leni aj ja sa stráááášne teším 🙂
jane no každým dnom, ja by som brala vo štvrtok alebo v nedelu to je bud 1.4 alebo potom 4.4 😎 No ale drobček si aj tak príde kedy bude on chcieť a mne sa vykašle na hlavu 😝
garonka, maličký je už poriadne chlapisko len čo je prAvda, ale celkom sa podobá na mm, aspon podla tej fotky čo tam máš, že????
No a to s tým miestom máš pravdu, len ja som potom taká nekludná že čo je, ale lepšie to už asi do pôrodu nebude 😅 Bo už bude len väčší a miestečka bude mať čoraz menej 😝

lenocka84
29. mar 2010

gali tebe sa uz o tom opravovani musi aj snivat 😉 😉

jane ziadost poslana, a mne zase povedali ze ked ty si moc aktivna, tak aj dieta take byva
tak ktovie
no uvidime, nechame sa prekvapit 🙂

vejula
29. mar 2010

ozaj gali som si ťa ani nevšimla, ty čo si aká zaneprázdnena, ccc čo ťa tak decká v škole vyčerpavaju????

lenocka84
29. mar 2010

veji a aj na mnaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

lusy a ano zabudla som, tobik je uz kus chlapa
a mne sa podoba viac na teba, no ktovie, sa ukaze este trosku neskor

vejula
29. mar 2010

jasnačka lenočka, jansne že sa tešim aj na teba... A aj na to ked už bvudeš mať aj ty malého a pôjdeme niekedy aj s drobcekmi sadnuť 😝

janefonda
29. mar 2010

veji- no my si moc nenavyberame , kedy sa nase deturence rozhodnu prist na svet...ale mozme si to aspon planovat 😀
leni tak som zvedava, lebo myslim, ze ja som aktivna dost, aj ked teda teraz som zo svojho tempa uz riadne ubrala 😉

elko69
29. mar 2010

gari maly je uzasny...rastie ako z vody veru..inak uz mi jedna kamoska hovorila ze sa tesila ked uz bude mala vonku a potom povedala ze este chvilu tam mohla byt 😀 tiez mi povedala ze si mam uzivat obdobie tehu 😉

baby takze kalciovka na bradavky ak budu svrbiet a olupovat sa????????????,,

lenocka84
29. mar 2010

veji budeme lobzovat po meste, sa vytesujem

jane podobne, mna hlavne mamka vystriha, ze ked budem chodit neskoro spat, ze aj maly taky bude
tak snad nie

elko69
29. mar 2010

no baby idem dokuk showdance a hadam sa dockam aj panelaku lebo sak uz teraz mi padaju oci a to mam zapnute svetlo aby som este vydrzala a nezaspala...tak dobru nocku a sladke sny..pa 🙂

lenocka84
29. mar 2010

elko aj tebe dobru nocku
ja tiez kuki showdance, a ak vydrzim aj panelak

vejula
29. mar 2010

jane presne tak 😉

elko dobruuu nocku 🙂

lenočkas juj ani nevieš ako tešim tešim, budeme naše chlapčiska kočikovať, a klebetiť 😀 😝

lenocka84
29. mar 2010

to bude dobra haluz, este ze v za je tolko peknych miest kde sa da ist aj s detmi

vejula
29. mar 2010

jj 😉 už teraz rozmýšlam čo všetko pobrazdime 🙂 Inač tiež kukma showdance, a ten Baťani je celkom dobrý 😕

elko69
29. mar 2010

Veji musela som sa este pripojit na chvilku,no prave mi prisla krasna mms takze asi z marcoviek si uz posledna,alebo predposledna neviem,ale ivca17 mi prave poslala foto jej malej Emmusky,ktora sa dnes,myslim ze teraz vecer narodila...len som ti chcela dat info lebo myslim ze ste pisavali spolu ....

vejula
29. mar 2010

jeeej elko tak to je super, my sme si pisali v teme treti trimester, inač ja som až začiatkoaprilovka 🙂 Joj ale velká gratulácia, a nevieš či jej museli vyvolávať alebo sa to nakoniec spustilo samo???? Ak budeš písať tak e veeelmi gratulujem 🙂

garonka
30. mar 2010

dobre ranko vam

leni mne včera vypadol net ale som zurila ako pes 😠 tak to je super že ja sa pripojim na net a padne joj ale smola
maly mi drichmal do pol jednej normalne nechapačka že čo snim 😅

veji no jo maš dobry postreh Tobi je cely tato po mne ma len nos a nervy 😀
sa teším na foto tvojho drobčeka 😵 😵 😵

elko ta kalciovka je super mastička tou si môžeš natierať bradavky po každom kojeni a to hneď ako sa ti bude Jakubko prisavať lebo nechcem strašiť ale bolesť bradaviek je fakt na hlavu ja som revala, že kojiť nebudem ale keď som kupila kalciovu mastičku tak fajne mi uľavilo, najprv som používala bepanten a ten nič moc

zazalienka
30. mar 2010

Ahojte.. Luci, my si to teraz užívame to kojenie.. ja neviem presne kedy to bolo, či v nejakom 5-6 tt bradavky úplne prestali bolieť.. proste si nejak zvykli a teraz je to najkrajšie, pretože sa malý prisaje a ja nezatínam zuby..
ja som používala mastičku Multi Mam a náplaste, to bolo geniálne a nemuselo sa to umývať.. a potom bepanthen, aj ten mi pomáhal..
teraz je to už úplne super.... ono tie bolesti rýchlo prejdú a potom to kojenie úplne inak vyzerá.. predtým som videla všetkých svätých..

elko69
30. mar 2010

vejula neviem ako presne to bolo len viem zatial ze ked tam sla na poradnu tak si ju tam uz nechali a pisala nieco ze mala tazky porod,tak nakoniec to slo cisarskym a mala sa narodila o 20.30 hod a miery su: 3580g a 49 cm...obidve su uz v poriadku teda chvalabohu a dnes by jej ju mali dat uz na izbu aj...ved na ti urcite este napise podrobnejsie...

gari dakujem za info,takze nakupim kilo kalciovky 🙂 a potom Tobi neciti ze si si nieco natierala alebo pred kazdyk kojenim si musis umyt bradavky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre