Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
7. apr 2010

Leni no ved uz mavam bolesti asi tyzden, iba vcerajsok bol kludnejsi,,,ale tak vydrziiiiim!!! Neboj zvladnes to u vasich uplne v poho a muzicek bude isto chodit, tak casto ako len bude moct. Ale zasa ti to doma aspon vsetko nachysta a prestavia 😉

Zuzu ja myslim, ze to uz bude vidno, ale keby predsa len nie, tak si ta objedna na neskor... a neboj vsetko dobre dopadne a zacnes si v pohodke vychutnavat tehu. Prajem ti ho bez nevolnosti!!! 😉

zuzu1111
7. apr 2010

baby nevie mi nikto odpovedat? ☹

lenocka84
7. apr 2010

jane mne aj sesterka povedala ze sa mam nachystat, tak som zvedava kedz to zacne
ale vydrzime,ved pre nase deti co by sme neurobili

janefonda
7. apr 2010

dugy chod na str. 1013 a tam ma elko prispevok a tukni na jej fotoblog, mne ho otvorilo. Ma to v tom druhom, teda myslim, ze myslis to 😉

zuzu1111
7. apr 2010

janefonda - si ma predbehla 😉
no ja tomu chcem tiez verit...ze zajtra si s drahym otvorime sampanske - ja detske samozrejme 😀
Lebo toto babo je ako zazrak, pri mojej hormonalnej nerovnovahe, anovulacnych cykloch, PCO, 3mesacnom uzivani clostilbegytu...uz sme zvazovali, ze navstiveme CAR...a posledny cyklus s clostylom som nasla na tehu //....preto sa aj tesime, aj bojime

janefonda
7. apr 2010

leni no ale nie je to nic prijemne, este ze som za tie roky mala menstruacnej bolesti dost, tak mi to tak ani nepride 😠 Vzdy ked prejdem viac ako sto metrov brucho mam ako skalu a nie a nie sa uvolnit. Ale da sa to zvladnut v pohodke, len je to neprijemne 😒

dugyna
7. apr 2010

juj jane diky moc si poklad..je to ono co ma elko v albume.podla mna to bude super aj na latkove plienocky. 😉
ja som totiz nedala do vyhladavaca cislo 69 ako ma elko za nickom

janefonda
7. apr 2010

zuzu ale ved testy si mala pozitvne, a aj hodnoty z krvi to ukazali...len mysli pozitivne, to je dolezite a davaj si prve tri mesiace viacej pozor, nevlac tazke veci a tak...predsa ked je to vase vytuzene, je jasne, ze sa viacej strachujes, to je normalne. Dufam, ze vam to zajtra dobre dopadne!!!

elko69
7. apr 2010

zuzu na aku otazku??

inak ahoj tehulky zase som sa sem dostala ay teray to je strasne uz sa tesim na MD to bude viac casu na pisanie...

veji vyzen Dpminika nejako uz konene...sexom,upratovanim,pohybol..hihi

lenocka84
7. apr 2010

jane tak brucho zacalo viac tvrdnut aj mne, a tiez mic moc, ale tak prezijeme. a ja som nikdy bolesti pri kramoch nemala, tak ktovie ako to budem mat ja

zuzu hlavne mysli pozitivne, a bude to ok

zuzu1111
7. apr 2010

si mila, ze ma tak povzbudzujes, zajtra napisem......chcem sa pytat hned aj na PN na tie prve 3 mesiace, aby som sa vyhla stresom v praci. 😉

mirka12011
7. apr 2010

zuzu uz v tejto teme boli taketo otazocky a dost ich bolo a srdiecko sa ukazalo neskor tak neboj bude dobre a srdiecko sa zajtra ukaze....

zuzu1111
7. apr 2010

elko pytala som sa ohladom toho srdiecka, ci niekto pozna niekoho, komu sa ukazalo az neskor ako v 6tt alebo 7tt...ale uz mi jenefonda odpisala...
lenocka - vdaka 😉
juj baby vy uz ste pomaly v zaverecnej faze....ja este mam tooooooolko veci nejasnych...som rada, ze existuje toto forum

janefonda
7. apr 2010

zuzu tak daj zajtra vediet, ja sa tu isto vyskytnem, kedze by som sa mala ucit, je jasne, ze budem hlavne tu namiesto ucenia 😅

Leni tak no jasne, ze to vydrzime!!! Sme nejake silne zeny, no nie??? 😀

janefonda
7. apr 2010

zuzu aj my mame este vela veci nejasnych neboj. Vsetky si tu pomahame ako vieme a porovnavame sa. .. 🙂

mirka12011
7. apr 2010

jane ja sa chystam zajtra pratat hih no len neviem neviem ako to dopadne ked budem taka leniva ako dnes tak veru neuracem hihi

elko69
7. apr 2010

zuzu aha to neviem lebo ja ked som bola v 6 tt srdiecko este nebolo vidno a potom som bola u dokyho az v 10 tt a potom uz bolo vidno ale kedy zacalo bit neviem fakt...

elko69
7. apr 2010

ok idem ja off babulky tak papa zatial...

lenocka84
7. apr 2010

jane keby len zeny, my sme buduce matky 🙂

mirka prid aj mne poupratovat 😉

dugyna
7. apr 2010

elko pockaj pockaj..prosim ta ten link kde si si kupila ten zasobnik za plienocky 😉

janefonda
7. apr 2010

mirka ja si teraz pri koniku trosku upratujem obyvacku, vsetko pekne pomalicky a postupne 😝 a neboj aj ja som leniva a myslim, ze do konca tehu sa to uz nezmeni 😀

Dugy kam si zdrhla???

mirka12011
7. apr 2010

lenka hihi jajajajaj no teda chces aby som ti funila pod nosom 😀

elko69
7. apr 2010

http://www.drobcekovia.sk/ a daj to vyhladania tovaru: zásobník na plienky a malo by ti to najst hned tie zasobniky 😉

lenocka84
7. apr 2010

mirka ani nie, ale som lenivaaaaaaaaaaa ako pes
ja by som nepocuvala 😀 😀

zuzu1111
7. apr 2010

juj, no ja by som tolko cakat nevydrzala...keby nahodou nebolo vidno, tak ja sa budem pytat max. o tyzden, aby som prisla znova.
mirka - ja ze to len ja som taka leniva 😀 😀 😀 ...ale som rada, ze v tom nie som sama. Tiez mam dnes dovolenku (spravili sme si taku predlzenu Velku noc), som si naplanovala, ze budem upratovat, doobeda som nieco urobila, ale poobede sa mi uz nic nechcelo...

dugyna
7. apr 2010

juj elko diky 🙂

jane nezdrhla som tu kukam panelak..a citam o porodniciach

mirka12011
7. apr 2010

zuzu 😀 no preto ja musim pratat len zrana bo poobede sa mi teda uz vobec nechce hihihi a ked je pekne pocko tak ani rano sa mi nechce hihi
lenka by si funila so mnou hih

liv1
7. apr 2010

rogi asi vecerias, ale odpovedam, gulam sa ak sa to da povedat, vsak kuk foto, i ked teraz je uz vacsie.

najvacsie je moje brucho vecer, neviem ako je to u vas baby, ale niekedy mam pocit ze az 2 krat vacsie ako rano 😅

dugy bola si kraaaasna nevesticka, fesak manzelik 😉

janefonda
7. apr 2010

Baby potrebovala by som niekoho kto mi umyje okna, povysava, uprace byt...asi zapriahnem v piatok muzicka, to bude mat konecne volno drahy moj manzelik. isto sa bude tesit, ale tak co uz ked k nam pridu v sobotu svokrovci musime to tu popratat 😉

mirka12011
7. apr 2010

jane to je inzerat hi ze hlada sa niekto kto.... 😀
pridavam sa hladam aj ja 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre