Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
29. apr 2010

miri ty mas teda tiez trampoty teda..
a placku pekne podrz povedz malinkej ze je to dobrotka 😉
inak nasa malinka vazi 1700g 😉

mirka12011
29. apr 2010

juj dugy to je idealna vaha nie?

janefonda
29. apr 2010

caute,
no mame za sebou prietoky, vyzera to byt ok. Dnes sme 37tt+2. Malicka podrastla, ale nie je az taka velka. Teda vraj je mensia na svoj tyzden, ale v ramci normy. Ma 2652 g! Cize je z nej uz kocka! Placenta je uz dozreta, pripravena na porod 😉 tak sa tesim...hehe
Dugy ako??? Malicku uz mate tiez poriadne velku 🙂

liv1
29. apr 2010

ajojte babulky. juuuuj aj ja by som uz brala take krasne vahy 🙂 . nasa malinka ma zatial okolo 500, tak musíme rýchlo priberať keby sme sa náhodou skor narodili 😵

mirka12011
29. apr 2010

ale liv skor? no teda mas cas 😅

dugyna
29. apr 2010

miri tak akurat 😉
ale od poslednej poradne sa namzdvojnasobila vaha
prietoky boli uplne super 😉 , len sme este stale PK 😉 ale nasa malicka je sikulka a dohovarame jej aby sa nam pekne otocila 😉
jane to ja som bola prekvapena ked nam dr povedala tu vahu 😉
aj mam pocit ze mi brusko zase vyskocilo..musim potom odfotit..

liv ty nestrsuj apekne lezkaj a narodite sa az ked budete moct.. 😉

mirka12011
29. apr 2010

no dugy tvojej malinkej treba dohovorit ze sup sup otocit sa
aka je este sanca ze sa otoci?

dugyna
29. apr 2010

miri som sa musela zasmiat ze aka je sanca ze sa otoci 😀 to je dobre 😀
do 35-36tt sa este moze otocit 😉

dugyna
29. apr 2010

to ako nie v zlo to bolo take zelte ze aka sanca ze sa otoci 😉 pockaj opytam sa jej aku ma chut sa otocit 😉

soni1
29. apr 2010

Baby, potrebovala by som radu. Na začiatku tehu môžu byť aj napr. také príznaky ako malátnosť, občas sa vám počas dňa zatočí hlava, nestretli ste sa s tým?

mirka12011
29. apr 2010

dugy v pohode sak blondinka som 😀
no tak mala ma este trosku cas ale asi sa jej veru nechce asi ma dobru polohu teraz a hovori si no ja sa netocim a ne a ne a ne ..... 😅
juj dugy cize zatial cisarak?

soni1
29. apr 2010

Ešte by som sa chcela spýtať, či ste začiatkom tehu cítili bolesti v podbrušku ako na menzes a tiež nafúknutie v podbrušku. Ďakujem

mirka12011
29. apr 2010

soni ano bolest ako pred mrchou na zaciatku tehu je normalna a co sa tyka hlavy no mozno aj to ja som to nemala...ale tie bolesti ako pred mrchou ano

liv1
29. apr 2010

no vsak ja dufam ze sa to pekne upravi, a ja nakoniec budem posledne mesiace behat po obchodoch 😀 😀 . ale nie. ale uz 2 baby mi povedali, ze sa to aj moze zlepsit tak sa vytesujem a lezim a lezim. zajtra idem k dr tak nech mi pekne porozprava 😀

lulu4
29. apr 2010

liv: veru tak len pekne oddychuj, zase ti to za to nestoji, behanie po obchodoch a tak a ked budu vonku horucavy to nam tiez neprida, to sa nam bude v tele voda zadrziavat a nohy puchnut...
ja budem aj tak vacsinu veci objednavat z inernetu vyjde to ovela lacnejsie a akurat pokukujem po oblieckach do postielky a po zavinovacke cely set za 30 Eur asi neodolam 🙂

vejula
29. apr 2010

čavte kočky ste tu???

dugyna
29. apr 2010

miri aj ja som blondinka 😀
a mala asi sa jej paci lebo napravo mam furt typlik ako ma hlavicku 😉
miri no cisarak...no jedine ak by mala mala 3,5 kg..lebo dr ze si ju mam vykrmit na 3,5 kg a moze byt KP a tym padom pojdem cisarskym...

soni vsetko to co popisujes moze byt na zaciatku tehu...ale moze to byt aj podvediome psychickeho povodu..ked clovek che byt tehu..to sa teraz prosim ta neuraz..to je len hovroim..ze ano moze to byt priznak a moze to byt uz tym ze clovek sa snazi tak striehne na kazdy priznak...

liv len pekne lezkaj po obchdodoch mozes behat aj na pocitaci a objednavat a potom mm posielat na postu pre balicky 😉

cau veji 😉

elko69
29. apr 2010

tadotami no za par tyzdnov uz hadam hej,teraz len zavidim sestre ze to uz ma za sebou vsetko...

lusa889 no asi hej ale iba kvoli tym tazkostiam co sa zacinau dostavovat pomaly..myslim take bezne tehotenske.. 😒

elko69
29. apr 2010

juj baby boli ma zase brusko a este aj maly vyvadza nejako.... ☹

liv1
29. apr 2010

lulu to si nasla celkom dobru cenu. asi ani ja by som asi neodolala 😉

dugy to si dobre napisala s tymi balickami 😀 uz teraz ho chudacika mojho poriadne ukolujem 😀 . ale zvlada to zatial bravurne. mame natrenovane z obdobia nevolnosti...

mirka12011
30. apr 2010

bre ranko babenky idem do nemocnice na ctg vraj mala rychlejsie dycha tak uvidime co ci ideme von ci ostavame kinderkovat....juj mam strach...
dugy jasne hned ti dam vediet ako budem vediet co dalej...
drzte palusky nech je v poriadku....

lenocka84
30. apr 2010

ahojte koceny
ako sa mate?

mirka drzim prsty nech ste ete kinderko aaaaaaspon 3tt

mirka12011
30. apr 2010

lenka dakujem budem sa snazit.... 😒
no idem ja tak sa Vam ozvem co a ako....
lenka ako s malym? kedy idete domov?

liv1
30. apr 2010

miri drzkajte sa 😉

zuzumajko
30. apr 2010

baby, ja idem v stredu na ultrazvuk na potvrdenie tehotenstva, ale budeme len v 4. tyzdni. Je mozne, ze je to vtedy uz vidiet?

lenocka84
30. apr 2010

mirka to ani srnky netusia

barbyes
30. apr 2010

ahojte...dnes idem prvýkrát k pôrodnikovi tak som zvedavá, že čo nám povie 😕

elko69
30. apr 2010

miri ohlas sa hned ked prides domeno co a ako,hadam to bude dobre

elko69
30. apr 2010

barbyes ty ides uz na poradnu do nemocnice???to ja sa tam dostanem asi az okolo 36 tt...

happy8051
30. apr 2010

zuzumajko bude uz vidiet gestacny vacok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre