Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 Noooo presne tak.... stale sa budim. Mam pocit ze na to, ze ked si akokolvek lahnem, tak to malej vadi.... dufam, ze to nebude tak az do porodu....

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 tebe nerobili ten test na tehu cukrovku este? 😕

vefi89
17. jún 2010

hi žienky, aký nezvyk, keď tak skoro buntošíte 😀 my sme dnes až o siedmej vstali, po dlhom čase 😝
@barbyes srdečne gratulujem, aby ste boli zdravučký 😉 a máte rovnaké miery ako sme mali aj my 😅

happy8051
17. jún 2010

@lulu4 vypila som to na ex.... len teraz moj zaludok trochu trpi 🙂

jjana17
17. jún 2010

@mimi21mimi no ja som presne na tom tak isto lahnem na jeden bok zacne sa nohami odtlacat, lahnem na druhy, tak potom zadkom mi rebra ide vyvalit,,,,,,
nie ten test mi nerobili,,,,,,,,vies aka som nasrata ak mi to da v pondelok vypit jej nieco poviem

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 a kazala ti prist na lacno a priniest si z lekarne glukozu?
Ja som si musela priniest glukozu, pohar, lyzicku a citronovu stavu..... a uz je dost neskoro, mesiac pred terminom, tak myslim, ze uz nie....

lulu4
17. jún 2010

@happy8051 tak aj moj trpel ako som tam cakala v cakarni 2 hodiny dokonca sa mi aj kyselinka dva krat vratila do krku ale inak bolo dobre az som sa cudovala ako to znasam a potom som utekala do najblizsich potravin a aspon rozok som si kupila lebo ja vzdy ked vstanem musim ranajkovat tak to mam pocas celeho tehu...
inak pozerala som na bazariku tu predajkynu od ktorej mas vecicky a ma ozaj pekne veci ale pre baby, tak si aspon nasla niekoho spolahliveho od koho vies ze ked objednas pride ti pekny tovar... a co sa zase chystat objednavat, hm? kociarik si uz tiez objednala?

mimi21mimi
17. jún 2010

@happy8051 a pila si to aj s tou citronovou stavou? mne to sice zlepsilo chut tej gebuziny, ale dve hodiny som potom cakala a mala som strasneeee palenie zahy 😠

lulu4
17. jún 2010

@mimi21mimi no ty si si celu vybavu mala priniest... mne to v lekarni dali rovno v tej sklenenej flaske zarobene, tak som si to len odniesla k dokine a tam som si vytlacila dovnutra tej flasky polovicu citrona a potom som to vypila na ex, naco sa s tym hrat zbytocne, trosku to zmiernilo tu sladku chut... a potom ked som tiez 2 hodky cakala v cakarni tak sa mi kyselina dva krat do krku vratila ale celkom som to inak dobre znasala...

jjana17
17. jún 2010

@mimi21mimi no mne kazala prist na krv a ze pred tym si mam prist pre recept ,,,tak ma hned toto napadlo

mimi21mimi
17. jún 2010

@lulu4 vo flaske? mne to dali v sacku....a najhorsie na tom asi bolo, ze to zarobili na 3 dcl .... tiez si musela pit toho tak vela?

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 mozno len recept na nejake tabletky alebo tak.... neberies zelezo nahodou aj ty?

jjana17
17. jún 2010

@mimi21mimi ja beriem zelezo ale to by mi dala doktorka hned ten recept vcera a sa ma pytala ze ci nepotrebujem a ja ze mam este

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 tak drzim palce .... ale teba by uz mali pomaly aj do nemocky na poradnu poslat, hm?

dugyna
17. jún 2010

@riag jej riag gratulujem k syncekovi 😉 jaky drobcek je nakoniec 😉 neboj rychlo dorastie a dopapa sa 😉 a kedy sa narodil?

dugyna
17. jún 2010

@lulu4 lulu ja som sial domov a spala som este a potom som isla naspat... 😉 takze ma nestihla palit zaha...

jjana17
17. jún 2010

@mimi21mimi vies co u nas to je tak ze na poradnu sa chodi az do porodu k svojej doktorke, ale ja mam k porodu vybaveneho primara takze na konci mesiaca idem k nemu na kontrolu a uvidim co mi ten povie

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 ahaaaa.... ja som mala ist vraj teraz pred tyzdnom na psolednu poradnu k svojmu, ale objednali ma znova o mesiac.... a potom asi uz do nemocnice.....
taaaak som sa tesila, ze sa ten porod uz blizi a doktor mi o tyzden na neskor posunul termin ☹

jjana17
17. jún 2010

@mimi21mimi mne posunula o par dni ale hlavu si z toho nerobim ani tomu nekladiem nejaky vyznam,

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 to uz len ten pocit, ze by to bolo skor, by bol fajn 😀

jjana17
17. jún 2010

@mimi21mimi no ved to ano , ja ked si pomyslim ze uz len 6 tyzdnov, ako tesim sa velmi ale aj taky strach je vo mne

zuzumajko
17. jún 2010

baby ja sa idem pochvalit 😀 dnes zacinam 13. tyzden 😀 ja viem ze v porovnani s vasimi pokrocilymi tyzdnami je to nic, ale ja som uplne ze v miliontom nebi 😀

mimi21mimi
17. jún 2010

@jjana17 No ja este 9 podla doktorovych vypoctov... ale ved uvidime, kedy to pride... idem si tusim skusit na chvilu lahnut... snad sa mi podari na hodinku pospat. Skor to ide takto cez den, ako v noci.

jjana17
17. jún 2010

@zuzumajko no ved to je krasny tyzden, blahozelam,,, 😀 😀

jjana17
17. jún 2010

@mimi21mimi no jasne utekaj si lahnut pokial sa ti drieme, ja kes som nespavala v noci tak potom pocas obedu

zuzumajko
17. jún 2010

@jjana17 dakujem jani 😀 ako sa citis? 🙂 a ako si sa vyspala? 🙂

jjana17
17. jún 2010

@zuzumajko vies co mam sa dobre, vcera mi nebolo bohvie ako, od pol siestej do desiatej u doki,,,nevyspata , a to pocasie, strasne ma hlava bolela, tak som trpela cely den,,,,potom sme isli k svokrovcom a ked sme prisli domov bolo osem hodim, okupali sme sa aj s mm a zalahli a tak fantasticky som sa uz dlho nevyspala, len 1x som bola na wc a iba par krat som sa precitila,cize uplna paradicka

elko69
17. jún 2010

@dugyna heh uz som si vsimla miery 😅 😅

dugyna
17. jún 2010

@jjana17 jani a ty ides po mne?? 😉

dugyna
17. jún 2010

@elko69 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre