Solárko v tehotenstve. Je to nebezpečné pre bábätko?

victory
14. aug 2006

Baby chcem sa spýtať, aký máte názor na chodenie do solária počas tehotenstva... Myslíte,že je to nebezpečné pre bábätko ???

stonozka
14. aug 2006

ahoj ja si myslím, že ano. My sme mali pred svadbou a chcela som byť "opálená" a tak som tam bola 2x, potom som po svadbe zistila, že som tehu, tak som sa bála že či sa niečo nemohlo stať, a odpoved nemám... Ale určite to není dobre...

zuz11
14. aug 2006

podla mna v ziadnom pripade, babetko sa bude velmi prehrievat co nie je dobre 🤐

zuz11
14. aug 2006

nebezpecne je to hlavne ked sa dietatko vyvija 🤐 tak ako aj uzv ho v prvom trimesti najviac prehrieva.... 🤐 to nie je ako ked sa ides opalovat tam si das na brusko studeny uterak a mimi je chranene ale pri solarku je to intenzivnene a prehreje sa tak ci tak 🤐

k.a.t.k.a.
14. aug 2006

ono to je vo všeobecnosti škodlive, a je uplne jedno či si tehotna alebo nie 🤐

zebricka
14. aug 2006

V ziadnom pripade solarium.... prehrievanie skodi....

ervotoc
14. aug 2006

ved maš plno inych možnosti a nemusiš sa stresovať či to ubliži alebo nie

anetta
14. aug 2006

victory,,ja som tiez riesila tuto otazku pred svadbou,bo som chcela byt opalena,,ale moja lekarka mi to vylucne zakazala,,takze som od solarka upustila,,myslim,ze tu nie je nad cim uzvazovat,zdravie baba je na prvom mieste,,tak sa musis uspokojit s kraaaaasne bielou pokozkou 😉

nikolasko
14. aug 2006

Moj skromný názor je taký že každá budúca mamička je krásna a nemusí byť ani opálená

erika222
15. aug 2006

Čaute babulky ked už je tu tema solárko, tak mám takú dosť blízku tému tejto,čo tak samoopalovacie mlieko,myslíte,že to uškodí bábätku?chcela by som ho použiť iba tyžden pred svadbou.

svetluska.p
15. aug 2006

Erika, neviem ako to je o samoopalovacim mliekom v tehu. Ale predsa len, je tochemia. Po case zacina smrdiet, tak aby si nakoniec nemala problemy - ak mas teraz citlivejsi cuch 🙂. Inak z vlastnej skusenosti Ti samoopalovacie neodporucam. Farba je do zlta a vacsinou fleky ostavaju. To sa trosku poukazuj na slniecku. Od soboty ma byt horuco zas.

erika222
15. aug 2006

ďakujem Svetluška,samoopal.som používala a bola som s ním dosť spokojná,ale máš pravdu používala sa ho,ale ešte som nevedela,že som teho a po takej hodinke ako som ho mala na sebe mi začalo smrdieť,aj tak nejako som dospela k tomu,že som asi vtom.kašlem na to nestojí mi ten kúsok "opálenej" kože za to. 🙂

pepies
16. feb 2009

baby, neviete mi poradit, ci mozem chodit do solarka, ked kojim? 😉 ci to nejako neskodi .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre