• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som tehotná na PN. Príde mi kontrola zo sociálky?

27. októbra 2016 
@zuzik1983 mne to napisali hned. ani som nepytala. az doma kukam ci mi dal nejaku vychadzku a on dal :slight_smile: 8-10 a 14-16 nic moc ale panboh zaplat :grinning:
2. okt 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikusik88 no mne dr nic nenapisala.veru nic moc, ale tak stale lepsie ako nic
2. okt 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 nemas to ani na tom zelenom papieri co mas mat stale pri sebe? na preukazanie sa? tam to mam ja
2. okt 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ani mne neprišla žiadna kontrola, na PN som bola od 21.3. do včera, lebo už som na MD :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kikusik88 nie nemam tam nic :unamused:
2. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 tak sa veru chod opytat. aspon daco nech ti daju
2. okt 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikusik88 veru, by som sa doma zblaznila :slight_smile:
2. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 no ja som doma 2 den a uz blaznim :grinning:
2. okt 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikusik88 no ja uz nieco vyse tyzdna, kedze som chora a mala tiez.a uz mi stacilo
2. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 :wink: hadam ti napisu
2. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikusik88 tak v ine ani nedufam :slight_smile:
2. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mam vychadzky :slight_smile:
ale baby som sa este chcela spytat na vasu skusenost.ked pride kontrola zo socialky a nefunguju zvonceky.ked maju na mna cislo, tak volaju, alebo prezvonia?lebo dnes mi tesne pred vychadzkou prezvonilo nezname cislo.mohli to byt so socialky?ja viem, ze uz som paranoidna, ale pre pokoj v dusi to potrebujem vediet.dakujem
3. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 urcite socialka netelefonuje...ako keby si nebola doma ked ti zvoncek nefuguje,tak som pocula
3. okt 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon podla mna je podstatne ze to oznamila ... a nejako sa do vchodu dostat musia, ked ti chcu nechat v schranke listok, ze ta doma nenasli, dokonca som pocula, ze ani nedavaju do schranky ale zastrkuju do dveri, takze ak nefunguje zvoncek, este stale sa da zaklopat :slight_smile:
3. okt 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 aha ked oznamila tak ok.... to bolo asi vyssie spomenute
3. okt 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon ked netelefonuju, tak naco si pytali cislo.ja som im bola oznamit, ze nam zvonceky nefunguju,aby som sa nedostala do problemov. tak preto si cislo pytali :confused:
3. okt 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 oni si ho pytali po tvoje infoske ze vam nefunguju ?
3. okt 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979
@emogeon
baby nam nefunguje zvoncek na vchode, do bytu funguje. v schranke nic nebolo
3. okt 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon ano , ked som im oznamila, tak si ho vypytali
3. okt 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983
no čítam, že za znemožnenie vykonania kontroly napr. kvôli nefunkčnému zvončeku môže byť pozastavená PN az na 30 dní ako pokuta
3. okt 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 ja som im to oznamila a uz nemozem za to ze su tie zvonce nonstop pokazene, stale sa to opravuje a stale to nefunguje.ja byvam totiz vo veziaku a tam je nemozne udrzat ich dobre pri takom pocte ludi.
3. okt 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983
nie si sama ...
a len tak mimochodom - neexistuje žiadny zákon, ktorý by ti nariaďoval povinnosť maťoznačené dvere a funkčný zvonček ... ak niekto o takom zákone vie, nech mi ho napíše, rada si zvýšim svoje legislatívne vedomosti :slight_smile: na PNke označuješ aj poschodie, dokonca tam môžeš dopísať aj telefonne čislo, takže myslím si, že nie je problém, aby ťa našli aj keď nemáš označené dvere ...
3. okt 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 to fakt nie? no ja som tam poschodie neuvadzala, aspon o tom neviem, :wink:
3. okt 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, len Vám chcem napísať že ja som bola na PN 6 mesiacov a kontrola neprišla. Samozrejme bála som sa každý deň ale vychádzky som nedodržiavala nakoľko mám 5 ročnú dcéru a boli prázdniny. A keď som sa pýtala sestričky u doktora tak povedala, že k tehotným nechodia. A tiež moja sestra bola na PN 3 mesiace a tej tiež neprišla kontrola. A obidve sme boli ešte pritom aj dobrovoľne poistené. :slight_smile:
9. okt 2012 o 18:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@laurika289 nic v zlom, ale take informacie od sestricky su uplne zavadzajuce, kedze kontrola uplne bezne chodi aj k tehotnym, mne bola napr. 2x (urcite ju neposlal zamestnavatel)
aj v tejto teme mnoho kociek pisalo, ze im lekar/sestricka povedali, ze k tehotnym nechodi - co je nespravna informacia a aj koli nej moze prist tehotna zienka o nemocensku davku...a je samozrejme, ze niekomu nepeide ani 8-mesacnej PNke, ved nemozu prist ku vsetkym :wink:

im je uplne jedno, ci ide o tehotnu, alebo o nejakeho choreho cloveka
im ide o to, ci sa podari Soc.poistovni, ktora potrebuje vykazovat dobre vysledky hospodarenia, vylepsit rozpocet institucie tym, ze prichytia ludi pri poruseni liecebneho poriadku a davky v prislusnej vyske mozu byt usetrene :unamused: ...s cim suhlasit nemusime, avsak z pohladu verejnej institucie je to vcelku logicke
9. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a ešte ma niečo napadlo, že známej prišla kontrola aj keď bola tehotná ale PN mala vystavenú od obvodnej lekárky a ja som mala od gynekológa. Ja nehovorím, že som sa nebála kontroli a tiež nikoho nenahováram aby neboli doma, len som napísala moju skúsenosť.
10. okt 2012 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin a odkial si?*
11. okt 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri prvom tehu v roku 2010 bola PN vyse dvoch mesiacov a kontrola neprisla. vychadzky sa mi velmi nedarilo dodrziavat. a to som bola aj dnp.
a mam otazku. ako je to ked som na rodicovskom a budem PN, keby prisla kontrola? mam maleho priznat alebo ho zatvorim do inej izby a budem sa robit ze ho niekto strazi? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som z BA a na PN som od maja a mala som 1 x kontrolu. Tiez mi kazdy hovoril, ze tehotnym nechodia, dokonca aj obvodna, ktora mi PN vystavovala mi vravela ze nechodia a predsa prisla. :unamused:
16. okt 2012 o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj moja známa je z BA a prišla jej kontrola, ale pn mala od obvodnej tak asi preto.
18. okt 2012 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok