Som tehotná na PN. Príde mi kontrola zo sociálky?

elinka27
3. júl 2007

ahojte,som uz od aprila zatvorena doma,nemam ziadne problemy len som mala stres v praci a kedze sa citim fit ubija ma byt zatvorena doma v takom teple.Vychadzky sa snazim dodrziaviat,ale cez vikend by som rada isla aj niekam na dlhsie kedze rodinu mam mimo mesta bydliska.Ake mate skusenosti s kontrolami?Mne zatial ziadna nebola,ale bojim sa ze pride prave ked sa omeskam co i len o par minut.Budem rada ak mi date vediet ake mate skusenosti

jankohrasko
9. sep 2009

A mas na schranke aspon meno? Prvych 10 dni kontrola nepride 😀

zuzub
9. sep 2009

nie nemám 😒

zuzub
9. sep 2009

viem, že prvých 10dní nechodia, teda môžu prísť od zamestnávateľa, ale to mne nehrozí 😀

jankohrasko
9. sep 2009

fu... tak to neviem, ako Ta potom najdu? 😖 Ale ked si to uviedla na PN-kovy papier a uviedla si tam poschodie, tak si Ta urcite najdu 😀

tinika
9. sep 2009

Kočky neviete aka je diagnoza 026 bo taku mam hihi ale ani neviem čo to je, to som z dokym dohodnuta ze mi dal PN kvoli stresom v robote a inym

jankohrasko
9. sep 2009

zuzub: inak gratulujem k babatku 😀 drzim palceky, nech je vsetko ok..
Hej, prvych 10 dni, moze prist iba zamestnavatel

zuzub
9. sep 2009

O26- Starostlivosť o matku pre iné poruchy súvisiace najmä s ťarchavosťou

zuzub
9. sep 2009

ďakujem 🙂

tinika
9. sep 2009

kočky to fakt kontrola uz nehadze listočky do schranky??? ja ze ked tam nič neni ze neboli, nie že by som nedodržiavala vychadzky, ale bola som raz cely den skoro u lekara a spatna si to kto ma pamatat, sice mam od neho aj papier ale ne vzdy mi daju

tinika
9. sep 2009

zuzub dakujem a to čo je ty kokso hihi za diagnoza to jakeby ked uz nevedia čo ta daju toto 😀

zuzub
9. sep 2009

tini čo ja viem, moja mama keď mala kontrolu tak jej vo dverách nechali lístok

jankohrasko
9. sep 2009

tinika: ale hadzu do schranky, teda ja som bola vzdy doma.. Ale ked Ta nenajdu doma, a nemas oznacenu schranku, tak neviem, kde by ti mali nechat listocek.. Mas oznacenu schranku?

zuzub
9. sep 2009

tni ja má horšiu diagnózu 020-Hroziaci potrat 😒

jankohrasko
9. sep 2009

Inac.. niekto pisal, ze ked nenajdu schranku, tak nechaju listocek bud vo dverach alebo na schodoch 😖

tinika
9. sep 2009

zuzub ☹
ja mam označenu schranku, len tu dakto pisal ze uz ani papieriky nedavaju ta či sa mam bat cely mesiac abo len ked nestihnem dojst domov na čas

tinika
9. sep 2009

a taktiez nie je iste do kedy vlastne na kontrolu chodia a či aj cez vikendy takze smola, musime si davať bacha

janula17
10. sep 2009

baby a 021 co moze byt, viete niekto?

jankohrasko
10. sep 2009

janula17: O21 Nadmerné dávenie v ťarchavosti - hyperemesis gravidarum
http://www.zdravie.sk/sz/p1/475/Diagnoza-diagno...

andrejusa
10. sep 2009

ahojky ela, si ešte tu? idem ti písať akurát správičku, práve som prišla z nemocnice, preto som skôr nemohla...

jankohrasko
10. sep 2009

andrejusa: som tu 😀, som Ti teraz poslala IP

alexandrah
10. sep 2009

zuzub - uved tam aspon cislo bytu, alebo meno toho, u koho maju zvonit, aj ja som nemala meno na zvonceku, nejak zvonila baba kade tade, a dozvonila sa aj mne, ale povedala mi, ze za to davaju pokuty, alebo mi nepride socialka ... su na to nastvani, sa im necudujem...
adi - som ti pisala aj na inu temu, bola si v nemocke koli tej ćhrbtici???

miskad
13. sep 2009

ahojte mám na vás prozbu máte niektrá skúsenosť s tým že ste na PN a kontrola vám prišla v nedeľu a neboli ste doma.Som na rizikovom čakám dvojičky po IVF. Na chvíľku som si odskočila z domu pre syna ku kamarátke a v tom prišla kontrola nebola ochotná na mňa počkať. Bavila s mojou svokrou a bola nekompromisná dostala som papierik ako to mám zdôvodniť. Uznali vám niektorej iný dôvod neprítomnosti ako lekár.
ďakujem veľmi pekne za odpoveď

jankohrasko
13. sep 2009

miskad: ufffff.. to uz chodia kontroly v Bratislave aj v nedelu????? ☹
Si mala rychlo utekat na pohotovost.. Ja som vacsinu vikendov bola vonku, nikdy neprisli..
Neda sa nejako dohodnut s doktorom?
Pokial viem, tak ine dovody sa tazko uznavaju a dokazuju. Drzim palceky

miskad
13. sep 2009

jankohrasko
ďakujem no som zvedavá ako to dopadne na pohovosť namám isť ako a horšie je to čo by som im povedala ešte by ma poslali kade ľahšie no uvidím snáď niečo vymyslím aj ja som bola z toho upne v šoku už sa asi na čisto zblaznili keď chodia v nedelu podvečer asi sa nudia 🙂

jankohrasko
13. sep 2009

miskad: a to o kolkej prisli? ak to nie je tajne, z ktorej casti BA si?
Skus ist za gynekologom a dohodnut sa s nim, ci neda sa...???

miskad
13. sep 2009

jankohrasko
som z Lamača a prišli o 18:20
Však uvidím skúsim zajtra skočiť k lekárke asi k obvodnej lebo gynekologička je nenormálne posadnutá zákonmi tak uvidím ako dopadnem snažím sa myslieť pozitívne mech ma nešlaktrafí 🙂

jankohrasko
13. sep 2009

miskad: 18:20????? to je chore!!!!!! ☹
Skus sa dohodnut s lekarom, lebo inak prides o PN-ku na 30 dni.
A keby si povedala, ze si spala?
Budem drzat palceky, aby vsetko dobre dopadlo.

miskad
13. sep 2009

jankohrasko
S tým spánkom ma to tiež napadlo ale neviem či to uznajú . Neviem či ty ludia čo chodia na kontroli si potom kontrolujú aké dôvody im ľudia posielajú alebo to robí niekto iný lebo svokra povedala že som vonku ☹
A po tych 30 dňoch by som mohla dostať PN znova nevieš náhodou 🙂

jankohrasko
13. sep 2009

miskad :

Vylúčenie nároku na výplatu:
* odo dňa porušenia liečebného režimu určeného lekárom do skončenia dočasnej pracovnej neschopnosti, najviac v rozsahu 30 dní

http://www.socpoist.sk/nemocenske/1292s?&lang=sk

A neposlal nahodou na Teba niekto tip?

miskad
13. sep 2009

jankohrasko
ďakujem si zlatá ja budem na PN celé tehotenstvo tak uvidíme ako to dopadne
neviem kto by na mňa posielal tip nikomu som nič neurobila ☹
musím končiť ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre