Su vhodné tangá počas tehotenstva?

papula
7. dec 2006

Ahojte babule
Vela mamuliek a tehuliek mi vravelo,ze by sa po 3 mesiacoch nemali nosit tanga nohavicky?ze to nieje zdrave a ze mam vacsie riziko,ze poprechladzam.Ja neviem mne to pride normalne ze mam tanga ved pokial ma nerezu tak je to v poho nie?

leniik1
7. dec 2006

Nejlepší bude asi stejně bavlněná klasika nebo francouzká tanga 😵 Nezařezávají se, vzadu tak krajka je širší a jsou opravdu pohodlné 😵

len
7. dec 2006

Hm, já si kdysi kupovala ve Skotsku podprsenku a paní prodavačka se ptala, jestli k ní chci i kalhotky. Zeptala jsem se, ať mi je ukáže - ta podprsenka byla klasická tělová s výměnnými ramínky (tělová a průhledná silikonová), prostě "slušná" jako celý ten obchod. A když mi prodavačka přinesla ukázat tanga (kalhotky se k tomu modelu prý vůbec nevyráběly) - byl to malinký trojúhelníček tělové látky vpředu, dozadu kolem pasu vedl pouze silikonový proužek jako to ramínko od podprsenky a mezi nohama byl taky jenom ten proužek... No, všecko mě začalo svědit, jenom jsem se na ně podívala 😀

certica
7. dec 2006

Teraz uz nastastie (aj ked nie vsade) je mozne k podprsenke skombinovat rozne typy nohaviciek (ci uz klasika, bedrace, tangace alebo franc.tango), ake komu vyhovuju a to sa mi lubi.

samera
7. dec 2006

mne sa pacia francuzke krajkove 😵 ale nic na moju prdel 😀

certica
7. dec 2006

No, keby som ja mohla na seba hodit vsetko, co sa mi paci, to by bolo trochu o inom 😎 . Nejake kompromisy sem tam clovek robit musi a teraz nemyslim len spodne pradlo 😀

leniik1
7. dec 2006

Samera mě taky jsou moc pohodlné, právě mi přijde že na větším pozadí- vyšpuleném zadečku to vypadá moc pěkně 😉 Na ty ženské křivky je to super.. 😀

leniik1
7. dec 2006

No do postýlky si beru rozhodně tanga, manžovi se to moc líbí.. 😀 A právě to krajkové prádlo a saténové kalhotky jde mu o to aby to bylo příjemné na omak 😀 a taky pěkné. 😉

certica
7. dec 2006

ozaj samera, daj potom vediet 😉

samera
7. dec 2006

leni
no ja nejake mam, ale vzdy tak na pol ritky vyjdu 😀 ale mam jedny bavlnene sorty 😵 tie su super pohodlne

certica
oki dam, teraz cez zimu nie ale v lete to moze byt ok nad 30 °C, kupim si take dlhsie tricko a moze to byt ok 😵

lamia
7. dec 2006

Ahoj holčiny, já teda nosím tanga právě teď v těhu, teda jen bavlněné,nebo s bavlněným klínkem, ale je to nejpohodlnější, co s tím rostoucím pupkem mám k dispozici. Teda a manželovi to taky zrovna neva 😀 Vyšší kalhotky mi tlačí na bříško, na těhu kalhotky si ještě nepříjdu dost kulatá,tak teď mám fakt tangové těhu 😀

chelsee
7. dec 2006

ahoj kocky, ja som prenosila normalne tanga cele tehu a neni nic lepsie...mozem iba odporucit 🙂

paja123
7. dec 2006

ja tanga nemusim,mela jsem z nich jednou problemy a uz je nenosim, jedine prilezitostne.S tim napadem na ostro je to dobry anpad, ale taky zacnu nejdriv doma. manzel doma chodi taky naostro. Ale myslim ze jak zjisti ze ja chodim taky naostro,tak ho to rozpali.Coz vlastne nei vubec na skodu ze 😀

dorotka
7. dec 2006

lenik asi si este nemala problemy s mykozou ze? si stastna zena

mori
7. dec 2006

papula - nemyslím, že by tanga byla nevhodná kvůli nachladnutí, ale z hygienických důvodů. A to nejen v těhotenství! Přeci jen jsou "zaříznutá" mezi půlkami a tam se Tvým pohybem také posunují od konečníku dopředu a naopak. Takže riziko je spíš v něčem jiném, než v nastydnutí ...

lamia
7. dec 2006

Já bych to neviděla tak tragicky s tou nehygieničností a zas tak nějak zaříznuté je teda nemám 😀 ,to bych asi nepřežila přes den 😀, mě jsou jen hrozně příjemné teď kvůli bříšku 😉

madeleine
7. dec 2006

dobre som sa na precitani tejto temy pobavila... 😀 nie na nazoroch, ale na tom ako je to napisane.. fakt sranda...

no, ja som tanga nosila len jedno obdobie a potom prisli sortky a tie mam najradsej... a na hygienickost tanga nohaviciek, ja nosim intimky, vzdy, pre dobry pocit a pri pravidelnej vymene nemusim riesit, ci je alebo nieje hygienicke nosenie tanga, nohaviciek, sortiek ci bombardakov... 😎

a chodit naostro neodporucam, jedine ze menite rifle kazdy den... 🙂

certica
7. dec 2006

made, frekvencia prania a poctu nohavic je znacna 😀 , tod jedina nevyhoda 😉

madeleine
7. dec 2006

potom je to o inom... 😉

lamia
7. dec 2006

Madeleine - taky nosím intimky, hlavně teď v těhu je to nutné (aspoň u mě) i pro zvýšenou sekreci, ale když jsem si naposledy v drogerii kupovala tyhle minivložtičky do tang,tak si mě teda prodavačka prohlížela jako pěkně úchylnou těhuli 😀

madeleine
7. dec 2006

lamia, mna vobec nezaujima kto si co o mne mysli... ako keby nikto nikdy nenakupoval veci pre inych.. napriklad chod niekedy kupit nohavicky proti inkontinencii a ked sa ta opytaju na velkost tak povedz ze tak asi na teba... to budu pohlady... 🙄 a pritom vobec nemusia byt pre teba... 😉

komu co vyhovuje nech si nosi, kto moze nech si vyberie... 🙂

olinel
7. dec 2006

Ja mam informacie, ze tango nohavicky su skodlive.Tyka sa to aj z hygienickeho hladiska,ale hlavne ak ma zena hemoroidy.Vtedy je to dost nebezpecne.Mna moja gynekologicka na tango nohavicky upozornila a dokonca som o tom aj citala.Takze ich nenosim vobec.

saska73
7. dec 2006

srandovná téma 😀 😀 😀
chodenie "naostro" je pre ženu v lete celkom osožné, ak sa dá a podľa typu oblečenia - jednoducho odporúčam. Odporúčal to i imunológ pri problémoch s výtokmi a taktiež spať v nočnej košeli a bez nohavičiek 😉

madeleine
7. dec 2006

v posteli je to o inom, to aj naha, je to skvele. My teda mame bavlnene povlecenie a tak je to pre telo velmi prijemne...

bjanka
7. dec 2006

teda holky, dobré téma 😀
já spát nahatá, tak zmrznu 😀 😀 a taky dávám přednost pohodlí, takže spím v bavlněném tričku a obyčejných kalhotkách, moc sexy to není, ale pohodlné ano 😉
jinak tanga nosím taky, tak půl napůl, ale spát v nich se mi moc neosvědčilo, manžel nemanžel 😀

ikke
7. dec 2006

tak to ja nie, ani tango ani naha (az na chvilkove vynimky 😅 😎 ) nemam rada, ked mi taha na prdeeelku. ja som v poslednom case na "bombise" - znizene boxerky
inak, tango sa tot nedavno preberalo aj na mojasvadba, a aj dalsie "skvele" modne vynalezy 😀
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...
/tango cca od str. 8/

certica
7. dec 2006

no sorry, ale ja v noci a v nohavickach, len ked musim, t.j. pocas svojich dni. Mangel zatial nepodal ziadnu staznost. Tusim som nejaka divna 😕 😀

madeleine
7. dec 2006

no ja mam velikansku perinu 220x100 (alebo 110) a teda zima mi rozhodne nie je, keby ma drahy nebil po prstoch, otvorim okno dokoran... 😕 a v noci mam rada volnost, lebo aj v koseli sa casto zobudim tak, ze ju mam omotanu okolo krku... 😀 pyzamo je o to neprijemnejsie... 😅

certica
7. dec 2006

made, presne tak - ja znesiem max. tricko a v lete na Evu.

samera
8. dec 2006

ja som doteraz spavala aj cez zimu len v tricku, zvyknem sa odkopat a ked sa tricko vyhrnie som hola a potom prechladnem.......asi mesiac uz spavam v klasickom pyzame s nohavicami ( co som neznesla ) teraz musim a aj s ponozkami, vecne mam studene, teraz uz nastastie nemam problemy sa to polepsilo.......a cez leto som mala vecne odokryte krize, takze u mna uz hola asi nehrozi ☹

certica
8. dec 2006

tak s tymi krizami bacha, to je pravda,niekto je nachylny celkovo, staci trebars len odhalene plecia, ani okno nemusi byt otvorene a pohroma na svete. Ja nastastie tymto netrpim (zatial) a skor mi byva teplo, kedze som dost horkokrvny typ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre