Su vhodné tangá počas tehotenstva?

papula
7. dec 2006

Ahojte babule
Vela mamuliek a tehuliek mi vravelo,ze by sa po 3 mesiacoch nemali nosit tanga nohavicky?ze to nieje zdrave a ze mam vacsie riziko,ze poprechladzam.Ja neviem mne to pride normalne ze mam tanga ved pokial ma nerezu tak je to v poho nie?

janulka7
20. nov 2008

sirinka 😀
alionuska asi sa tak volaju. neviem. ale teraz mi tie vyhovuju ale ako sapoznam len co porodim nazad ku tangam. ja ine ani neviem nosit nejako mi to zavadzia ci co. 😅

dididi30
20. nov 2008

inak baby mimochodom tanga su nehygienicke, zena moze mat s toho zapal alebo aj hemeoridy 😒 tak bacha, ale sak sem tam pod biele nohavice su super 😅

expertka8
20. nov 2008

...baby...xodte "na ostro"...a mate po probleme 😀 😀 😀

aponchie
20. nov 2008

to je super chodit na ostro kdyz mas zrovna po menzes a mas jistotu ,ze nenadalej te nekde nechytne 😀 nebo nemas vytok nebo proste jen nechces bejt nachlazena..o hygiene ani nemluvim teda kde si sednes a na co fuj a taky si myslim,ze by v tehu(nejen!!)holky co to delaji nesedaly na prkenka na zachodech mimo domov a to vubec!!a kdyz uz musi tak radne oblozit ..ja sem kukala co holek si to jen utre sedne a jede..tolik nemoci co se tam da chytnout.. 😀 na ostro spim a na ostro sem chodila pres leto v ramci svobodnych mladych let ted uz ne nestoji mi to zato se prochladnout nebo neco chytnout 🙂

nobody
20. nov 2008

měly byste nosit pořád nohavičkový kalhotky

já bych to uzákonil 😀

(blbý příspěvěk, ale musel jsem 😀 )

katkaajurko
20. nov 2008

nobody,ty nemas chybu 😀

certica
20. nov 2008

no tak ja tangace absolutne nemusim, bud (ako expi radi 😀 ) naostro v teplejsich mesiacoch alebo klasika (teda nemyslim bombardaky 😀 , mam rada bedrace)

aponchie
20. nov 2008

vsak ja si nemyslim,ze vsechny kalhotky krom tangacu jsou asexualni a out 😀 ba naopak 😝
http://www.laperlaboutique.com/GlamOnWeb/Glam/S...
http://www.triumph.com/cz/

sisstin
20. nov 2008

tak i v létě nosim džíny nebo sukně..a sedám si na ně...a ne holym zadkem na sedačku v HMD..a k těm nemocím na záchodě..max.tak žloutenku..mi to připomíná, jak se někdo ptal gyndaře..jestli se dá syfl chytit na záchodě..tak prej dá..ale v posteli je to příjemnější 😝

já si teda taky normálně sedám..a neřešim to..a v životě jsem neměla ani výtok 😝

berynka
20. nov 2008

no, tak to já si i vybírám lavičky... když vidím, kde všude se válejí bezdomovci, tak je mi blbě 🤐 . Jednou o tom mluvil nějakej dr. v televizi... o těch nicnetušících cizincích, co si sednou hned před Hlavákem.

kalo
21. nov 2008

Podle mě musí být volba kalhotek podmíněná oblečením, které si vezmu. Jasný, že k obepnutým kalhotám nebo letním pláťákům si vezmu tanga, protože kalhotky se na zadku viditelně rýsují.
....Já mám ráda pohodlí, tak doma lítám v obyčejných nebo nohavičkových, ale když někam jdu, tak volím raději tanga. S tím, že jsou či nejsou hygienické bych to zase neviděla tak dramaticky.

Berynka: kdyby na tohle měl člověk myslet, kde se všude setká s něčím špinavým,jako jsou lavičky či sedadla, tak by mi asi hráblo...To by sis nemohla sednout ani někde v čekárně, sáhnout na kliku v obchodě, dotknout se madla nákupního vozíku...cokoli..nebezpečné to je, ale zase nejsme z cukru 😉

claudinka
23. nov 2008

Ked som bola tehu, tak sa mi tangace normalne nepacili a nenosila som ich 😀 ale je to urcite vec nazoru.. ale kedze kazdu chvilku nejake vytoky, aspon ja som mala, tak mi to aj lepsie padlo 😀

jankando
23. nov 2008

Ked som bola tehu, tak som tangace nosila vkuse..bolo a stale su mi prijmnejsie ako gacure..
ale zase po porode , kedze ta sestonedelka, tak nosim uz dost dlho gature...
inak, su teplejsie... 😀

slunicko552
23. nov 2008

Tak v těhu jsem je přestala nosit,nějak mi vadily

sirinka
23. nov 2008

jankando tak si miesto gacury skus kupit sexi nohavicky 😉 😝

jankando
23. nov 2008

sirinka...
ja to tak volam..ze gacule...nie som sama..
no ja zase preferujem, ze ak uz gacule, tak radsej pohodlne nez cipkovane...najviac lubim nosit s nejakymi motivmy...

majcik
23. nov 2008

Ja tangace tiez nemusim ... parkrat som ich mala, ked si to vrchne oblecenie nevyhnutne vyzadovalo - napr. spolocenske saty, nohavice v lete, ale preferujem radsej nenapadne nohavicky pod taketo oblecenie, lebo sorry za vyraz, ale vyrusoval ma ten pocit, ze si musim stale cosi vytahovat zo zadku ...

Osobne uznavam a kupujem pohodllne bavlnene nohavicky, co sa mozu prat aj na 90-tke. Nevravim, ze nemam aj zopar sexi kuskov, ale na bezne nosenie jednoznacne bavlna ...

dadulka19
23. nov 2008

ja som tangáče nosila celé tehu 🙂 ,nebol problém.Teraz už asi starnem,ale už nosím len teplé gaťuše 😀

majcik
23. nov 2008

Este k tomu chodeniu "naostro" - nooo, moze to byt pohodlnne, viem si to predstavit mozno na chvilu cez leto doma, ale mne to pride strasne nehygienicke ... tiez pouzivam intimky (neparfumovane) kvoli hlienu a pocas tehotenstva som mala klasicky tehotensky vytok, tak si to neviem predstavit ...

sirinka
23. nov 2008

inac podla mna do kazdych nohaviciek musi aj zadok pasovat a do tangacov zvlast... 😅 inac to ja osobne nepovazujem za moc sexi...ale chlapy asi rozmyslaju trochu inac
ja mam plny suflik tangacov, co uz som aspon dva roky nenosila...ich asi vyhodim, alebo darujem hehe 😨 😀

majcik
23. nov 2008

Sirinka - ano, mas pravdu ... proste nie na kazdy zadok tangace a ine sexi nohavicky pasuju ... kedze "ho" mam teraz trosku "narastenejsi", tak najradsej nosim nenapadne nohavicky ... radsej nezvyraznovat, co nechcem 😀

krtica11
30. apr 2010

ja som vždy nosila tanga ale teraz v tehotenstve mi vadia tak som začala nosiť klasiku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre