Su vhodné tangá počas tehotenstva?

papula
7. dec 2006

Ahojte babule
Vela mamuliek a tehuliek mi vravelo,ze by sa po 3 mesiacoch nemali nosit tanga nohavicky?ze to nieje zdrave a ze mam vacsie riziko,ze poprechladzam.Ja neviem mne to pride normalne ze mam tanga ved pokial ma nerezu tak je to v poho nie?

len
8. dec 2006

Já musím říct, že jsem šílený zimomřivec, a to za každých okolností, dřív jsem bez tlustých ponožek neusnula, ale manžel mě naučil spát nahatou. Máme dvojdeku 230*210 cm a takový styl spaní, že se k sobě celou noc tulíme, takže přestože bych jinak sama asi umrzla, když se přitulím k manželovi, je mi fajn 🙂 Akorát včera byl večer někde s kamarády a vrátil se až po půlnoci, takže když jsem šla spát, vzala jsem si noční košili, když se vrátil, tvářil se překvapeně, že nemá v posteli nahou manželku 😝 Nojo - kamínka nebyla doma, tak jsem se holt musela v posteli zahřívat jinak 😀

expertka8
8. dec 2006
leniik1
8. dec 2006

Dorotka mykózu jsem nikdy neměla, ale jak jsem psala nenosím jen tanga střídám to..Ale mám moc ráda bavlnu přece jen na běžné nošení je to nejpohodlnější.Ale v těch nohavičkových se taky nějak zvlášť necítím je to jak kraťasy. 😀

dorotka
8. dec 2006

lenik mne skor islo o tie materialy ja uz nic ine ako bavlnu nemozem a ak aj pouzivam tangace tak bavlnene jedny mam dokonca s bavlnenou krajkou ale take robi asi len slovenka a maju len jeden vzor nikde inde som ich nevidela
jedine co z primesy zvladnem je 5% elastanu aj to nie vzdy musim to najprv omacat aky mam pocit na ruke 😉

samera
8. dec 2006

ja som tiez kedysi byvala horkokrvna jak hrom ( och kde su tie casy ☹ ) a teraz som fajnova na vsetko tak kaslem na to, ako tu niekto spominal manzel nemanzel, sexi nesexi.......aby som bola ok a nemala problemy, tak si takto obliekam, a mojmu milacikovi sa to paci 😵 nastastie 😀

inak baby davajte si pozor, prievan neni sranda a aj ked vam teraz nic nie je, aby sa to nenazbieralôo, znamej sa to totiz tak nazbieralo

leniik1
8. dec 2006

Dorot já taky na běžné nošení mám nejraděj bavlnu ať už bavlněné tanga nebo klasické kalhotky. Krajkové a ty další matroše beru hlavně do postele pro manžílka. 😉Na běžné nošení na venek nemusím mít pod oblečením super sexy krajkové prádlo když vím že nikde se nebudu vyslíkat a škrábalo by to.
Mě ale ta francouzská krajka přijde taková příjemná je trochu rozdíl v materiálu než nějaké klasické krajkové, ale to složení nesleduju někdy bych to mohla prozkoumat.Zatím v těhotenství tanga ještě nosím, ale nosím je pod břichem ty speciální těhotenské tanga ještě nemám a taky nevím jestli po čase jak to břicho bude obrovský nepřejdu na klasické bavlněné úplně.
Jak tu píšete že používáte ty intimky to bych se taky mohla naučit určitě je to hygieničtější a fajn.Mám je doma ale moc je nepoužívám..

samera
8. dec 2006

ja tiez sledujem zlozenie a bavlna na tu nedam dopustit a je super a tusim ste ma navnadili este na nejake bavlnene sortky 😵

samera
8. dec 2006

expert
ten clanok je super 😵

madeleine
14. dec 2006

inak k tym intimkam, mam vysoko pravdepodobne alergiu na parfumovane kusy... 😠 dlho som si myslela ze ma trapi prenasany zapal mocovych ciest, ale teraz viacere testy potvrdili ze to tak nie je... zmenila som "aloe" intimky za ciste a vsetky priznaky zapalu ustupili... 😒 No jo. Sak aj s tym sa da zit... 🙂

samera
14. dec 2006

made
to si spravila dobre, ziadna vona, ani toeletny papier, dokonca som sa dozvedela, ze aj farebny papier prinasa alergie

mori
20. nov 2008

Co vím, tak tanga nejsou vhodná vůbec 😕 jistě se mnou bude někdo souhlasit 😎

sisstin
20. nov 2008

nosim je asi do 12...a nosim je doted, nikdy jsem teda problém neměla..ani v těhu..ale kdo trpí na vaginální záněty..tak nic moc 😕

titkovamiriam
20. nov 2008

mori asi tak-ja ich nenosim nielen koly tomu zeby som v nich vyzerala,,uzasne,, 😀 ,ale ani lekari ich moc nedoporucuju-ked tak pod niake oblecko ked treba ale nosit ich stale,neviem ☹

aponchie
20. nov 2008

nemam rada tanga stvou me jak se zarezavaj a je mi v nich zima na zadek takze neee 😀 poradne babickovske katata 😀 😀 😀 😀 😀

mori
20. nov 2008

titkovamiriam - já je jeden čas nosila a to jedině tanga - a problém jsemnikdy neměla. Ale přesně jak píšeš - dr. je rozhodně nedoporučují.

bambusko
20. nov 2008

najvhodnejsie su tangace do porodnice. modre krajkove s hrubou vlozkou - tak na ten pohlad sa neda zabudnut 😀

sisstin
20. nov 2008

já měla mordu v šestinedělí, kdy jsem musela nosit spodáry..jsem z toho byla na nerv..a přišlo mi, že toho mám na tom zadku šíleně moc 😅 😅

bambusko
20. nov 2008

sisstin, preco si musela? videla som v reale 😕

sisstin
20. nov 2008

já si teda neumim představit nosit katata..který se rýsujou pod kalhotama, prosvítaj a nevim co 😅 ale kdo trpí na ty záněty..tak to fakt není dobrý....na doma nenosim většinou nic 😝

sisstin
20. nov 2008

bambusko: tak dát si vložku do tang? To je úlet ne 😅 😅 já nosila ty porodnický celý šestinedělí 😅

bambusko
20. nov 2008

vyzeralo to 😀 😀 😀 ale bola zladena s kosielkou na ramienka. nasa opalena spoluobcianka 😎

sisstin
20. nov 2008

bambus: já v porodnici nenosila žádný spodáry...a skoro nikdo..prostě pěkně vložtičku mezi nožičky a šourat se 😅 já bych si ty spodáry stejně neoblíkla..jsem byla tak oteklá, že jsem byla ráda..že po půlhodině vstanu z postele 😅

slnieckova
20. nov 2008

myslim, ze tanga nie su velmi stastne riesenie ani mimo tehotenstva 😀 takze ak nechces chytit nejaky zapal, rozhodne sa vyhybaj tangam 😅

sisstin
20. nov 2008

jak říkám, kdo na to trpí..tak blbý..já naštěstí ne, a neumim si život bez tang představit..nic mě neškrtí, netlačí, nikde neprosvítá..a jsem sexy...každej, at si nosí, co chce 😎

bambusko
20. nov 2008

sisstin, ja po prvom tiez. ale uvidis, pri dalsom to bude lepsie. si potom na mna spomen a pribal tie tanga 😉

sisstin
20. nov 2008

bambusko: neuvidim, žádný další nebude 😅 😅 😅 😅

aponchie
20. nov 2008

neni nad bavlnene krasne bokovky 😎 zvlast v zime si neumim predstavit tanga holej zadek 😝

sisstin
20. nov 2008

apon: tak bokovky se mi taky líbí docela..ty někdy nosim, ale jenom ven..v zimě mi teda zadek nemrzne..mám kalhoty a kabát 😅

sisstin
20. nov 2008

apon: tam mělo být jenom na doma..je nosim 😉

sisstin
20. nov 2008

apon: ale podle mě je to fakt o zvyku a o pocitu, já když měla po těch asi víc jak 11letech spodáry, tak mi zas přišlo, že toho mám na tom zadku šíleně moc 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre