Tehotenstvo a urologický čaj. Môžem ho piť?

danulka0011
10. okt 2009

Dobry den
som 13 tt a od rana ma bolia ladviny.Neviem ci som chytila nejaky zapal alebo je to len tym ze som malo pila. Chcem sa opytat, mozem ako tehotna pit urologicky caj? Nasla som ho doma, skusim si to uvarit ak teda mozem...
Pocula som ze bylinkove caje pre tehu nie su vhodne, tak sa radsej opytam, kedze je sobota a doktor neordinuje.
Dakujem za rady

janulka04
10. okt 2009

ahoj danulka, ja len co to som nasla na nete, tak nie...vsade sa skor odporucaju homeopatika....
skus pohladat na nete, ale vetsinou je to to iste: neodporuca sa 😒
http://www.omimine.cz/poradna/dotaz/1032/zapal-...

danulka0011
autor
10. okt 2009

ahoj Janulka, ty si poklad, idem si to postudovat 🙂 dakujem

janulka04
10. okt 2009

skus, danulka...na tej stranke je viac odkazov 😉

lucia563
10. okt 2009

Ahoj Danulka, aj ja som mala podobny problem, ale s moc. mechurom, bolo to prechladnutim, a dr. mi naordinovala urologicky caj, tak som pila....tiez som vedela ze v tehotenstve sa bylinky neodporucaju, ale ono sa tie informacie niekedy dost ,,biju,, ze clovek potom nevie, comu verit...takze ked mi to povedala dr, tak som pila a problemy ustupili...je to na Tebe...pa

janulka04
10. okt 2009

alebo tu
http://www.baby-web.sk/Clanky/a2369-Preco-su-pr...

vetsinou su to len fora, skus sa danulka, popytat v lekarni...ono zalezi vela od zlozenia...a v ktorom tt si, na zaciatku tehu by sa vobec nemali...

janulka04
10. okt 2009

presne, ako pise lucia, niekde ano, niekde nie... 😖

martina21
10. okt 2009

Ahoj,ja som mala tiez taky problem v prvom trimestri a v lekarni mi dali urologicky caj urceny priamo pre tehotne tak sa skus popytat, tusim ze to vyraba leros ale uz sa nepamatam...

krakulka
10. okt 2009

Ahoj Danulka, ja som mala podobny problem ale tak v 16tt. Skoncila som u dr. Dal mi lieky, teda len jeden. Tusim Munoral sa volal a kazal pit urologicky caj. Ked som sa ho pytala, ci ho mozu aj tehule, ved je na krabicke napisane, ze nie, tak odpovedal, ze ved aj v nemocnici ho davaju tehulam a maminam po porode, takze v pohode. Priznam sa, ze sa mi jeho odpoved velmi nepacila. Uvarila som si ho tak 3x, vzdy jeden sacik denne, ale s vacsim mnozstvom vody ako sa odporuca. Pri urolog. problemoch je dolezite, primat vela tekutin, je jedno, ci to je caj, alebo len cista voda. Dolezite je, aby sa z ladvin vyplavili vsetky skodliviny.

dadulka19
10. okt 2009

danulka,ja som celé tehotenstvo pila urologický čaj(na radu lekára),lebo som mala problém s ľadvinami.Niekedy som aj liter denne stiahla a všetko bolo o.k.

danulka0011
autor
10. okt 2009

Baby, urobila som si velky caj, vypila ho, spala som doteraz a je mi lepsie.
Diky vsetkym za rady. Ste super !!

brisilda
11. okt 2009

danulka ako prevenciu si kup aj brusnicovi dzus alebo caje z brusnic ja som mala take problemi na zaciatku tehotenstva a pomohli mi tabletky z brusnic ktore sa daju kupit v lekarni

danulka0011
autor
12. okt 2009

Brisilda, myslis urinal?

brisilda
12. okt 2009

danulka ja som mala urologica su to cmulacie tabletky a mne pomohli okamzite 😉

semancikova
24. apr 2014

Chcem sa opytat som v17.tyzdny tehotenstva a mozem pit urologicky caj ?dakujem

semancikova
24. apr 2014

Ahoj citala som ze mozem pit urologicky caj poradis mi ci ano som v 17.tyzdni dakujem@dadulka19

jellinga
24. apr 2014

@semancikova Ahoj, daj si urinal, mne vzdy pomoze skor ako caj a lekar mi ho odporucil aj v tehotenstve...

semancikova
24. apr 2014

@jellinga ale pila som aj urologicky neuskodi mi?

jellinga
24. apr 2014

@semancikova niektori tvrdia, ze sa moze, dalsi zase neodporucaju. Ale nemyslim si, ze by si tym babatku uskodila. Ja som si zase davala sumive magnezium, ktore mi v lekarni doporucili a tu som sa docitala, za sumive by sa nemalo a aj lekar odporuca v tabletkach, tak som tiez ostala na pochybach. Ale nechcem sa zbytocne stresovat, to mu asi uskodi viac...

semancikova
25. apr 2014

Tak ti dakujem ja som si len vcera spravila caj dnes uz mi je dobre pomohol mi.Tak ti dakujem. @jellinga

jellinga
26. apr 2014

@semancikova Tak to som rada, ze zabral a ze uz je ti lepsie ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre