Tehulky, kam sa chodíte v tomto teple kúpať?

rajcalu
24. júl 2006

Tehulky, ako ste na tom v tomto teple s kúpaním a plávaním? Chodíte niekam k vode? Aj sa odvážite do nej vliezť? Prípadne poraďte, kde si ísť bezpečne zaplávať (kvôli baktériám vo vode a pod.)

tinax
17. apr 2007

ahojte tehulky. Trochu to tu ozivim. Ja som si bola napriklad cez vikend zaplavat na plavarni a ani nepamatam kedy som sa citila tak dobre. 🙂 Po plavani som si dala poriadnu sprchu a citim sa fajn. Su tu este nejake tehulky ktore chodia plavat?

mamacat
18. apr 2007

ja chodim plavat od zaciatku tehu. nie velmi casto ale predsa 😔 minuly tyzden som bola na dovolenke kde som plavala kazdy den v bazene. bolo to velmi prijemne az na to ze ma pri tom strasne palila zaha ( a to som plavala len pomalicky hore-dole).
raz som bola aj vo virivke, ale len na najvyssom schodiku brusko iba napoly namocene...

zzz
24. máj 2007

ahojte, chcem sa opytat, ci neviete niekto, ci sa moze m kupat v bazene s teplotou vody 23C, alebo aka je minimalna teplota vody?

susik77
24. máj 2007

zzz: taka, aby si neprechladla 🙂 Maximalna je dolezitejsia: myslim, ze 38 stupnov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre