Torecan čapíky. Má niekto skúsenosť?

z.k
21. aug 2009

Ahojte
máte niektorá skúsenosť s Torecan čapíkmi?Čakám druhé dieťa .Pri malej mi bolo síce zle celých deväť mesiacov,ale len ráno to som vydržala a myslela si že už to horšie byť nemôže ale ako to vyzerá mýlila som sa.Teraz mi je zle a vraciam celý deň.Doktor mi dnes predpísal Torecan čapíky,chcela by som vedieť či pomáhajú,môžu sa používať dlhodobo alebo len keď je najhoršie?Sú tam aj tie nežiadúce účinky.Malá má 2,5 roka a musím nejak fungovať a niekedy sa fakt nedá.Ďakujem.

hopo1145
9. sep 2017

Dobry den.Prosim vas mate niektora skusenost?Mam strasne silne tehotenske nevolnosti,preto mi bol predpisany od p.doktora torecan.No po zavedeni do konecnika cca asi hodinu na to mi vytiekol von😩.Stalo sa to uz niektorej?Myslite ze mozem zobrat druhy?

timejicka
9. sep 2017

Mne pri druhom tehotenstve byvalo horsie ako pri prvom ...pri druhom mi byvalo zle od zaciatku asi az do konca ,zvracala som este aj 8-9mesiaci .Nikam ist no hroza lezala a zvracala .Bola som aj na infuzkach,ktore zabrali par dni ale potom opäť .Torecan som uzivala tiez ziadna velka ulava to nebola....jednoducho som to musela vydrzat .Kolkokrat som mala slzy ...ze uz to nevydrzim do 9 mes.Aaaa vydrzala som ....pre zdrave dieta to stoji za to 🙂 Prajem vela sil a trpezlivosti.

33fialka
9. sep 2017

Pri druhom tehotenstve som užívala Torecan. Po prebudení som si ho dala na to som asi do pol hodky dostala hnačku . Užívala som ho 4 dní iba ráno a zakaždým to tak bolo. Po 4 dňoch akoby utal a nevoľnosti boli preč. 🙂

katus226
3. okt 2017

torecan capiky mi dali pri prepusteni z nemocnice, lezala som kvoli vracaniu. vraj si ich mam dat ked mi bude opät zle. tyzden bol pokoj a teraz zase, a to uz zacinam druhy trimester. som si precitala pribalovy letak a nepaci sa mi to. ktora viete po anglicky, pozrite sa na studiu o moznych neziaducich ucinkoch na plod: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12742335 je tam len zhrnutie, ale aj tak, posledne dva odstavce ma utvrdili v tom, ze torecan si nedam, kym to nebude posledna moznost ako moct v tele nieco udrzat. vtedy tehotna zena ozaj nema na vyber a je rada ze aspon nieco dr predpise.

veronikapl
13. apr 2020

Prosím vás baby, keď ste si dali torecan čapík za koľko vám začal účinkovať asi tak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre