Užívanie Arthrostop Rapis v tehotenstve?

janull
26. nov 2008

Ahojky mamicky. Chcela by som od Vas pocut Vas nazor a snad aj niektora z vas nieco podobne zazila. Som v 7 - 8 tt a v prelome 1 a 2 mesiaca som brala mesiac Artrostop Rapid bez toho aby som o tom vedela. Teraz mam strach, ci sa babetku nic nestalo. Zbieram info od inych lekarov. A este jedna otazka, ci sa da zistit aj v 3 mesiaci ci je babo v poriadku. Velmi pekne dakujem... ☹

maca66
26. nov 2008

ahoj janull.neboj vies kolko je takych pripadov,ze nevedia a beru lieky?urcite sa nic nestalo a babatku to neublizilo.a co sa tyka tych testov.niektori lekari robia z krvi testy uz v 10tt,tak sa ukazu chyby(vo vacsine pripadov nie su ziadne a babatko je zdrave,co je urcite aj tvoj pripad) a potom v 16tt ci nie je postihnute downovym syndromom,rastepmi a podobne.hlavne sa nestresuj a tes s babatka.pa

janull
autor
27. nov 2008

Ahojky maca66 ani nevies ako si ma potesila. Ja som totizto o jedno uz prisla v 10tt a preto aj ten strach. Mam ist na krv buduci tyzden a potom o par tyzdnov do poradne a ultrazvuk, tak uvidime...mila vdaka este raz a zelam vela stastia a zdravicka

karolinka83
28. nov 2008

Janull, takisto si myslim, ze sa nemusis obavat. Arthrostop obsahuje rastlinky, tych sa nemusis bat a ani tej hlavnej ucinnej latky nie. Naozaj.

janull
autor
1. dec 2008

karolinka83 vrela vdaka.....myslim pozitivne a verim, ze tentoraz tehotenstvo dokoncim....by si neverila, ale moj doktor mi dal na vyber: bud potrat, alebo este vydrzim do genetickych testov v 24 tt. keby sa tak netvaril, tak nie som z toho tak mimo...
ale uz som OK a pevne verim na maly zdravy zazrak.....este raz vdakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

katka2808
1. dec 2008

ahoj tehulky 🙂 mam brat antibiotikum "Megamox 375" proti infekcii... vraj uz teraz na zaciatku 4. mesiaca je to v poriadku... napriek tomu, ze v letaku sa pise, ze "o bezpecnosti uzivania lieku v tehotenstve nie je doposial k dispozicii dostatok udajov"... mate s tym skusenosti?

vikulik
2. dec 2008

ahoj katka 2808... 🙂 ja som musela vybrat antibiotikum uz v druhom mesiaci tehotenstva,chvalabohu vsetko bolo aj je ok...Mne to dr.vysvetlila tak,ze ak antibiotikum,ktore uzijem mi pomoze,tym neuskodim plodu...horsie by bolo ak by som nebrala a to by uskodilo vacsmi plodu..Ak ucinok lieku prevysuje riziko,tak az tak nevadi...

katka2808
2. dec 2008

ahoj Vikulik. mne lekar nevysvetlil nic ☹ ... ale zda sa, ze je to vzdy lepsie, ako by sa dietatko malo infokovat ... zelam ti pekny den a dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre