Vianočné menu pre dojčiacu matku. Čo jesť?

stvura
8. dec 2008

Ahoj kocky...chcem sa Vas spytat, viete mi poradit co jest na Vianoce ked kojim maleho a prakticky skoro nic nemozem z vianocneho menu?
Ako polievku - kyslu kapustu nemozem, takze nehrozi kapustnica {rovnako nemozem ani klobasku}, sosovicu nemozem, takze nehrozi sosovicova polievka na sladko so slivkami...
Druhe, cibulu nemozem, takze zemiakovy salat si nespravim...
Co budete jest vy? Poradte mi prosim, nieco vianocne a jednoduche. Dakujem.

lussy23
14. nov 2012

@karumbamia je to veľmi indivduálne. niekomu to robí zle, niekomu nie. Môj kamarát hovorí, že je to o zvyku, treba to bábo nechať zvykať, aby bpotom nemalo ťažkosti.

karumbamia
15. nov 2012

Cize aj napriek tomu ze malu boli brusko tak tu potravinu mam skusit opät? ked mne je jej tak luto ked place.. :(

karumbamia
15. nov 2012

@lussy23 Cize aj napriek tomu ze malu boli brusko tak tu potravinu mam skusit opät? ked mne je jej tak luto ked place.. :(

sharlotta
15. nov 2012

@karumbamia uz mozes jest vsetko. Do materskeho mlieka prechadza 1% z toho, co zjeme, takze to, co zjes takmer nema vplyv na zlozenie mlieka. Kludne jedz vsetko....http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?...

lussy23
15. nov 2012

@karumbamia ja neviem prečo to povedal☹

karumbamia
18. nov 2012

dakujem za link - velmi dobre clanky su tam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre