• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zdvihla som ťažkú vec. Budem v poriadku?

12. decembra 2008 
Som v 8tt a dnes som omylom zdvihla asi na 3 sekundy 30 kilovu vec a hned ako som si to uvedomila som to rychlo pustila. Pokial by som nekrvacala tak je vsetko v poriadku? Nechcem volat lekarovi povie ze to prehanam len som to chcela vediet od vas co mam robit. Nechat to tak?
12. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a v prvom rade gratulujem k tehu,pokial nekrvacas a necitis sa ti osobne zle tak si myslim ze to bude v pohode,nestresuj sa babetku to skodi a na to dvihanie davaj urcite pozor.Nemala by si sa namahat,davaj na seba pozor ved prvych 14 tyzdnov je najviac rizikovych.Oddychuj a setri sa ..
12. dec 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,ja som sa tiez nadrapovala,robila som v obchode a dva dni za sebou sme mali tovar,vlacila som kartony,liezla na rebrik,lebo som este nevedela,ze som tehotna,to som bola v 7.tyzdni,lenze ja som potom zacala aj slabo krvacat..a hned ma dali na PNku,takze tie tri sekundy to podla mna nevadi,ja som hodiny dvihali tazke krabice...a pokial nekrvacas a necitis sa zle,tak je to v poriadku,len velky pozor a naozaj nedvihaj tazke,ale to Ti radi ta prava :wink: ,este aj dnes sa zohynam nepredpisovo,sem tam aj nieco zdvihnem ale tiez len tak nevedome.
12. dec 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trosku ma boli nad bruchom a aj krize od vtedy co som to zdvihla, v praci to nikto nevie a este nechcem aby vedeli tak neviem ako sa vyhnut takym veciam ale asi im to uz poviem a daju mi pokoj, to krvacanie keby nastalo tak to by bolo hned alebo to moze zacat aj zajtra?
12. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som zacala krvacat,resp.take tmavohneda skvrna vo velkosti desatkoruny tak na treti den,ale doktor povedal,ze to mohlo a nemuselo byt z toho,takze sa nemusis stresovat vobec,Ty si sa nenavlacovala velmi,podla mna musis to povedat v robote,lebo inak ked to nebudu vediet,nebudu Ta setrit a doplatis na to Ty a babo.Ja som aj povedala,ale mna nesetrili,neboli sme dobry kolektiv a tak som musela na PN ku.A taktiez sa vyhni horucim kupelom.
12. dec 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok