Žihľavový čaj v tehotenstve

nikolet_89
13. mar 2014

Ahojte mamicky zevraj zihlavovy caj obsahuje okrem ineho aj zelezo...ja mam o trochu znizenu hodnotu, zatial mi nedali zelezo v tabletkovej forme, preto by som sa chcela spytat ci tento caj mozem pit a kolko max denne, lebo na krabicke je pisane, ze je nevhodny do 3 rokov veku dietata tak istota je istota 🙂 som 11tt+4 dakujem za odpovede

jajka71
14. apr 2016

ked sa da, tak treba ziviny prijimat v prirodzenej forme!!!!

ilaryja
14. apr 2016

žihlavovy čaj sa v tehotenstve neodporuča, kvoli tomu že riedi krv a vraj sposobuje kontrakcie.....Tak mi vravela sestricka....🙂) No ja mam knihu bylinkarsku a tam sa piše že sa može pit ,,,ja som ho pila jednu salku na den ,,,ale nie každy den ......

dobromila1111
14. apr 2016

Ja som pila zihlavovy čaj, keď som mala zápal močového v tehu. Poradili mi to vtedy v lekárni..

jarmilad
15. apr 2016

ja som v 13 týždni a pijem žihlavový čaj každý den 1 šálku, ale z čerstvej žihlavy. cítim sa lepšie. Na začiatku som mala problémy s krvácaním a odkedy pijem tento čaj tak sa mi to krvacanie znížilo. Predtým v tehotenstve som pila alchemilkový čaj a ten mi viac uškodil ako pomohol. Tak pijem už len ten žihlavový a žiadne iné.

jarmilad
15. apr 2016

čerstvá žihľava je určite účinnejšia ako sušená z obchodu. Aj chutnejšia. A z tej z obchodu tam môže byť primiešané aj hocičo iné. Také radšej nekupujem. Teraz je mladá žihlava všade, stačí ist na záhradu alebo na kraj lúky, lesa a treba si nazbierať aj na sušenie ak sa dá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre