Aká je reakcia vašich detí na Spievankovo 4?

anima9
13. nov 2013

Zaujalo Vaše deti nové DVD Spievankovo 4? Ja som podľa nových ukážok dosť skeptická a neviem, či ho objednať. Ukážky z DVD nezaujali ani mojho 3 rocneho syna. Vo finálnej verzii je možno pre deti pútavejšie.Odporúčané je pre deti od 2-10 rokov. Preto by ma zaujímala reakcia Vašich detí. Zaujalo alebo nezaujalo? Prosím píšte Vaše skúsenosti aj s vekom Vašich detí. Ďakujem.

dadushe
13. nov 2013

My už máme doma, rozbalí se ale až pod stromem, tak zatím nemůžu dát reference🙂 Mám doma 3 letou slečnu, nejvíc trsá na DVD 1 a 2🙂 Jsem zvědavá, co kdo odpoví🙂

sulaiovamaja
13. nov 2013

moj syn spievankovo zboznuje, ale tato 4 ho nebaví a ma 5 rokov

nice202
13. nov 2013

moju nebavila uz ani 3, cize my urcite ani neobjednavame....teraz sa jej paci fiha tralala 1 a 2

gumimaci
13. nov 2013

Maly ma 3 roky, mame ho 2 dni a pyta si ho. U nas zaujalo. 🙂

nikolet_89
13. nov 2013

ja som ho dala prave stahovat tak potom napisem 😀

katrinka8
13. nov 2013

My sme testovali na tych 3 pesnickach, co dali "Spievanka a Zahrajko" na youtube a dcerku to zaujalo (ma 3,5 roka), uz sa aj naucila par slovicok z pesnicky Bread and butter 😀 Najviac sa jej zatial paci z tych troch pesnicka o cestovani. Spievankovo 4 nam donesie Jezisko. Myslim, ze zaujme. Nebude to sice asi taky odrhovaci hit ako prve 3 (ze niekolkokrat do dna zo zaciatku), ale svoje robi asi aj nastup do skolky a to, ze uz ma aj ine zaujmy. Ale urcite sa jej bude pacit.

iffka2002
23. nov 2013

obe moje deti (1,5 a 6) ho milujú. Ale museli si zvyknúť čo je to za divnú reč🙂

gitka55
23. nov 2013

Detom sa velmi paci a hlavne tatinovi sa pacia prsia co vytasila spievanka😀

destra
23. nov 2013

nas to vobec neoslovilo,ale nie sme ani typicki "spievankovci",dvojka ho vobec nebavila napriklad. a cely cas cakal a pytal sa ma,kedy tam budu spievanka a zahrajko.myslim,ze to cele nepochopil,o tom,ze ich nerozumel,ani nehovorim,mal z toho akurat tak nervy.

kikimon
23. nov 2013

u nas nas zaujalo vsetkych. moja 3 rocna si ho uz aj spieva a syna 7 zatial bavi celkom tiez. mame prelusknute uz aj bonusove dvd. urcite by som s kupou nevahala. nam sa paci. zatial, kym toho uz nebude moc, nonstop pozerat 😅

carrie4
23. nov 2013

3,5 roč. dcéra si ich pozrela niekolkokrát a páčia sa... ale mne osobne prídu obaja protagonisti velmi neprirodzený až teatrálni oproti predchádzajúcim častiam

monhla
23. nov 2013

Moja 3,5 ročná slečna už vie niektoré dialógy naspamäť - takže u nás áno. Ale mojej nevadí ani čínština, len aby sa tam spievalo tancovalo.

fomarik
23. nov 2013

O ničom. Moju malú to nezaujíma, dvd vypína a hovorí, že "blbé dvd, Spievanka nevie spievať" 🙄 . Nie je tam zo Spievankova takmer nič 😔 , ani čarovná píšťalka, ani uvodná piesen My sme dvaja kamaráti, Spievanka so Zahrajkom tiež nula bodov. 🤐 Takže u nás hrá i nadalej len 1,2 a 3. malej vadí tá angličtina a mne tiež ☹. Moja má 28 mesiacov, ehm dva roky a 4 mesiace.

pipinulkaa
23. nov 2013

nam sa paci. mala ma dva roky a vsetko opakuje. aj tie anglicke slovicka paci sa jej to dokola to denne pozerame aj 4 krat...

veronka
23. nov 2013

cele spievankovo 4 sa da stiahnut

jankapiknova
23. nov 2013

akurat dnes sme ho kupili v knihkupectve , a pozeral ho 3 krat a bavi ho to, v školke maju angličtinu,tak tu si tiež trochu zopakuje 🙂

erina098
23. nov 2013

mojej malej ho dam na mikiulaša,ale na youtube videla dve pesničky a tu o jedle sa naučila za jeden den.ma 3roky a 2 mesiace...myslim že sa jej bude pačiť.teraz pozerá fiha tralala

joannas
23. nov 2013

Kde sa dá stiahnuť aby šlo v dvdprehravači

lucjanka
23. nov 2013

moje frcia na fiha tralala a toto spievankovo je super nedychaju a uz ho vedia naspamat....no su tam vsetci moooc afektovani....no tym asi putaju decku pozornost

libela
23. nov 2013

moje majú 3 a 5 a páči sa im to..., len mne troch vadí, že tam nie je trochu viac zo spievankova a tie anglické slová mohli byť aj napísané v titulkách, ja po anglicky veľmi neviem a pomohlo by to aj mne aj deťom, aby som im vedela správne povedať slovíčko a výslovnosť..

1177
23. nov 2013

Syncek ma 3,5 roka- slo by nonstop, keby sme dovolili. Hlavne mi to nelezie tak na nervy ako 1 az 3, lebo tie pesnicky nepoznam..

elvo
23. nov 2013

PACI SA NAM este by mohlo byt aj v nemcine a bolo by to super.

dukokatka
23. nov 2013

paci sa moc

katussamus
23. nov 2013

aj nám sa veľmi páči, dnes akurát starší spieval mladšiemu pesničku o rodine vo vani 😀

bertik25
23. nov 2013

Moja ma 3r. a velmi ju to nenadchlo ☹ prve 3 zboznuje ale teraz leti Fiha2. Anglicke pesnicky uz pozna z CD a niektore si uz odspieva ale dako jej vadi vila a zajko. pyta si spievanku a zahrajka tak jej pustim 3ku. Tato 4 zatial lezi odlozena ☹

nikuska265
23. nov 2013

Hneď ako sme zapli malej 4. prvýkrát sa jej to páčilo, už to bolo konečne aj pre ňu niečo nové, neotrepané a už sa k deťom aj pridáva 🙂 a rovnako sa jej páči aj fíhatralala 2. , aspoň máme zas ďalšie dve dvd, ktoré sa môžu striedať raz za čas 🙂
takže my sme spokojní a páčia sa nám obidve nové dvd

ejuska79
23. nov 2013

moja je nadsena, samozrejme ze uz je vila nezabudka 🙂 a uz aj dost slovicok po anglicky vie, co skomoli, to ju opravim, takze o duhe uz pekne zaspieva- najskor spievala - "its e blu stan" 😀 a nechcela si dat povedat ze to je sky 🙂 syn zas obdivuje auticko 🙂

caspino
23. nov 2013

u nas ide non stop maly uz pochytil slovicka aj uryvky pesniciek ked zapnem 3 povie nie to ale to nove maly ma 3roky je to super taka zabavna forma anglictiny a aj chytlava tesime chceli sme mu to dat na Mikulasa ale ocinko to stahoval pred nim🙂

vjaja
23. nov 2013

no nášmu to nič nehovorí, ale kamarátka má 19 mesačného a ten to zbožňuje a ešte sa mu strašne páči "My sme mali muzikanti", len škoda že to nikde nevyšlo tak mu to púšťaju cez internet

janicka11
23. nov 2013

nam sa 4 nepaci .