Aké darčeky pre ročné dieťatko na Vianoce?

dievcatko2011
5. sep 2012

Čo kúpiť na Vianoce ročnej dcérke. Poraďte! 😉

mirkakab
5. sep 2012

kočík s bábikou, trojkolku s tlačnou tyčou, kuchynku, velku stavebnicu ..... možno si niečo vyberieš, toto su hračky ktoré sú u nas plne využité dodnes

sympa1
5. sep 2012

@dievcatko2011 nasa dostala v prvom roku pruteny kocarik s babikou, taky malicky, par hracich hraciek, ze naprikad sa stlacali zvieratka a oni vydavali rozne zvuky ...kocky ktore sa vkladali do roznych tvarov...hmmm vselico ta napadne ked prides do hrackarstva 🙂

kvetinka211
5. sep 2012

@dievcatko2011 nie je to este trochu skoro ... vsak ani tesco este nedalo vianocnu vyzdobu, az o nejaky tyzden-dva nech to nie je hned po konci prazdnin 🙂
Hlavne netreba kupovat nic velke, drahe, vela. Rocne dietatko to este vobec nechape .. nasmu sa najviac pacili vianocne papiere, hracky vobec ale vobec este nevnimal, zacal sa s nimi hrat az o par mesiacov. Takze je to uplne na vas, ked kupite jednu-dve drobnosti, bude to ok, ked si chcete urobtit vacsiu radost, tak kupte viac.
Co su ale podla mna priserne hracky su vselijake "akoze hudobne nastroje". To je fakt des. Klavirik co kvici, kvaka, steka v nejakej falosnej cinskej tonine. Radsej neskor poriadny xylofon kupit 😉
Vacsinou jednoduchsie hracky sa detom pacia viac. Tie zvukove maju ale uspech, takze ich treba vyberat velmi uvazlivo, lebo ich budete pocuvat az privelmi casto 😀

katren
5. sep 2012

@dievcatko2011 sorry, ale kazdy rok sa riesi to iste....pouzi vyhladavac a najdi si diskusiu a rady spred roka....

haley7897
5. sep 2012

@dievcatko2011 ja zvazujem sanky, hojdacieho konika alebo ineho hojdacieho zvera+nejake drobnosti...

lienkan
6. sep 2012

Nasa dostane autosedačku ...ktora zrejme bude kupena este pred vianocami - ale kedze je este mala a aby mala predsa len nieco pod stromcekom tak jej pozdrieme nejaku malickost ... napr. telefonik

gaby21
6. sep 2012

Fuha, riesit vianoce v lete, niekto sa asi poriadne nudi, ja neviem co bude zajtra, nieto na vianoce 😀

ela2710
6. sep 2012

@dievcatko2011 aj ja uz premyslam co detom na Vianoce, ja kupujem darceky radsej postupne, nez vsetko naraz, najma preto, ze dnes uz hracky nie su ani zdaleka lacna zalezitost, my ideme zacat kupovat od oktobra, ale tem o darcekoch je na koniku uz plno 😉

bleble
6. sep 2012

pozrite si aj moju ponuku kaucukovych hraciek do vody 🙂

afrika
6. sep 2012

@gaby21 to, že niekto premýšľa čo kúpi na Vianoce ešte neznamená, že sa nudí... 😉

afrika
6. sep 2012

@dievcatko2011 neterka ide mať teraz jeden rok a idem jej (teda sestre) dať darčekovú poukážku na profes. fotenie 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dievcatko2011
autor
6. sep 2012

riešim Vianoce v lete, pretože v zime neplánujem behať s dieťaťom po obchodoch a mrznúť..radšej to vybavím takto v teplúčku 😉
Ďakujem všetkým za rady, inšpirovali ste ma 🙂

dievcatko2011
autor
6. sep 2012

@afrika súhlasííííííím

veverka149
5. okt 2012

aj ja suhlasim ja mam dve deticky a mensi ma pol rocka a fakt neviem ako by som s nim behala v mrazoch po obchodoch tak tiez uz to riesim teraz kym sa da 🙂

1lucia21
22. okt 2012

Poradte co malemu kupit na jeho prve narodeninky 🙂 vobec nemam sajnu :(

baklik
22. okt 2012

@1lucia21 ja som kupila odrazadlo Cars a na Vianoce mam prichystanu zeleznicku s vlacikom Thomasom a rozmyslam nad hojdacim konom

mamkabeika
22. okt 2012

@1lucia21 My ideme kúpiť malému na rok odrážadlo a veľkú drevenú ohrádku, ktorú využije aj so súrodencom a na Vianoce sa mu chystáme kúpiť sánky a Orffov inštrumentár 🙂

baklik
22. okt 2012

@mamkabeika co je to orffov instrumentar?

mamkabeika
22. okt 2012

@baklik To je zbierka jednoduchých, hlavne rytmických nástrojov, ktoré sa používajú aj vo výuke hudby pre malé deti. Sú tam napr: bubienok, paličky, roľničky na paličke, zvončeky, vajíčko, triangel, kastanety, shaker... od množstva a kvality sa odvíja cena.

baklik
22. okt 2012

@mamkabeika aha, no nevedela som,z e sa to tak vola. chodim s krpcom na yamahu a kupila som v tescu taky bubon, ktory obsahuje palicky, shaker, mensi xylofon, rapkac. zatial staci...

fuska
22. okt 2012

Odrazadlo, stavebnicu, loptu, kocky, sanky, hracky do vody, vkladacku, didakticku kocku, pieskovisko so sadou do piesku, hupacieho konika, hovoriaceho psika, bubon, trubku, tahaciu hracku - na snurku, 100 ks lopticiek...

fuska
22. okt 2012

@dievcatko2011 To bolo hlavne pre Teba (prispevok vyssie).

1lucia21
23. okt 2012

@baklik Noooo tak to je dobry napad to odrazadlo a normalne rozmyslam aj nad sankami @mamkabeika urcite to aj spravime dakujem za radu 🙂

digysa
5. nov 2012

Oprasujem

1-rocne dieta-darceky

cviciavsetkyzvieratka
2. nov 2014

TIP na vianočný DARČEK
pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú, šantia a vystrájajú.
Zacvičme si spolu so zvieratkami 🙂

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz