Aké hračky kúpiť pre 3-ročné dievčatko?

adrianai
28. aug 2011

Ahojte maminky,
čaká nás oslava 3-ročnej neterky a neviem aké hračky by ju najviac potešili... ak máte nejaké dobré tipy - sem s nimi 😉

sympa1
28. aug 2011

mam doma tiez 3 rocne dievcatko.rada sa hra s kocarikom, domcekom pre babiky a tiez s pečiatkamy roznych motivov 🙂 ale ked ideme vonka musi mat motorku odrazadlo, bez toho nejdeme nikam 😀 . no a buduje aj vilove oblecenie, rada sa predvadza ...vela stastia pri vyberani darceka 😉

pingu1
28. aug 2011

bicykel

kikatko
28. aug 2011

skus vodové vymalovánky alebo u nás moc letí detská čajová suprava

vejinka
28. aug 2011

plastelina

bambi2
28. aug 2011

a co tak puzzle? 🙂 moja 3,5 rocna dcera ich miluje... uz stava 200 dielne 😀 na zaciatok by stacili nejake od 40- 100ks...

andrejka1974
28. aug 2011

moja miluje svoju trojkolku jazdi na nej ako sarkan, svoj kocik, rada cita knizky a miluje svojich macikov

maatuulka
28. aug 2011

nas caka tiez oslava .. dcerka bude mat 3roky.. tiez rozmyslame moc nad darcekom, a kedze si rada kresli tak jej kupime tu velku tabulu kde sa da kreslit s kriedamy a na druhej strane das papier v rolke a moze kreslit fixami.. aj ked sa budeme ucit pismenka a cisielka sa to zide, a rozmyslam este o stane pre princezne 🙂 nech sa svoj tajny svet.

atiatko
28. aug 2011

patelky, farbičky na sklo (maminka nakreslí motív a princezná vyfarbí, alebo pomaľuje poháriky a sú na svete krásne svietničky), pekný držiak, stojan, zásobník alebo ako to nazvať na pastelky, či fixky, knižka - taká, kde sú písané krátke rozprávky a namiesto niektorých slov dieťatko lepí samolepky s predkreslenými postavičkami, vecami - samolepky sú súčasť knižky), pekný malý batôžtek na "dôležité vecičky" - hračky-kamarátov pre dievčatko na výlety, čelenky, sponky, gumičky - každé dievčatko je parádnica, príp. malá šperkovnica na všetky tieto poklady ..... 🙂 😉

parvitas
28. aug 2011

nase krsniatko Terezka sa najviac potesila chalanskym hrackam - kufrik s naradim a prilba a lekarsky set (tiez v kufriku)
dostala este ako mensia tusim aj knizku - Obrazky do skolky
od rodicov dostala nafukovaci bazen a suchacku na zahradu
viem, ze ako dvojrocnu ju fascinovali domace spotrebice (hrackarska pracka, mikrovlnka, vlastne cela kuchynka, riadiky), ale to uz mali. a cokolvek sa tyka disney princezien... 🙂
este dostala aj detsku kosacku na travu 🙂 take plastove nic, co sa len tlaci.
a viem, ze chceli pre nu aj nejake hudobne nastroje... gitara, bubon, atd...

nikus5
28. aug 2011

U nás v takom veku fičalo: hlavne lego, kuchynka s kopou riadikov, bicykel a trojkolka, puzzle s väčšími dielikmi, tabuľka na kreslenie a samozrejme kočiarik s bábikou /ale naša nepohrdla ani autom 😉 /

evabb35
31. aug 2011

kabelka, taštička, batôžtek, košíček, riadiky do kuchynky - hrnce, tanieriky, šáločky, lyžičky, krčahy, čajníčky, mištičky, naberačky, varešky a k tomu drevené potraviny na krájanie /praclík, chlebík, vianočka,vajíčko, jabĺčko, paradajka, pizza, torta - dajú sa spájať pomocou suchého zipsu a znovu "krájať"/, hračky do piesku /rôzne formičky, lopatky,naberačky/, lekársky kufrík, registračná pokladňa s nákupným košíkom, plastelína /Play-Doh - zmrzlina, cukráreň, výroba burgerov/, farebné korálky rôznych tvarov na navliekanie, magnetická tabuľa s rôznymi magnetkami, magnetická mozaika, magnetická knižka, magnetické puzzle, detský stan - domček alebo zámok, bábika /so zatvárajúci očami, vlasmi na česanie, šatami a topánkami/, bábika, ktorú možno kúpať, princezničkovské šaty s čelenkou...

ivett1
31. aug 2011

ahoj, naša malá bola (aj stále je🙂) veľká parádnica a tak dostala na tretie narodky véééľa korálikov a čačiek 😉 okrem iného🙂 a (čo ma veľmi teší🙂) má rada knihy, takže kniha, tá musí byť vždy...potom rada kreslí a maľuje - už od maličkého malička, takže dostala maliarsky set a omaľovanky, nie klasické, ale "vodové" 🙂 ... kreatívny set - modelína a formičky na výrobu "jedla" (snack bar)... aj ruksačik do MŠ 😵 , ale keďže je júnová, nosili sme ho celé leto...

modrofuzik11
31. aug 2011

tu http://www.paradnedarceky.sk/uvodna-stranka/bro... maju kraasne papuce pre dievcatka. mz sme kupili tie ruzove motyle

ivankaalenka
31. aug 2011

Poniky, koniky, knihy, farbicky, plastelina, lekarsky set...

stanislavao
31. aug 2011

opytajte sa jej mamy, s cim sa najradsej hrava, s akym druhom hraciek a podla toho jej kupte.

zoezara
7. apr 2015

Ahojte maminky,
rada by som vam dala do pozornosti náš obchodík s kreatívnymi, rozvíjajúcimi a logickými hračkami od vynikajúcich výrobcov ako JANOD, DJECO, HABA ... Práve v týchto dňoch oslavujeme "2.narodeniny" a práve preto máme 12% zľavu na nàkup aj v našom Eshope:www.4toys.sk. Stačí len uviesť do poznámky kód NARODENINY. Zľava trvá 7-9 apríla.
Prajem pekný zvyšok večera.
Mirka

miriamka001
17. jún 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

🙂 3rocnej 🙂 ja by som asi babiku pripadne fakt ten kuchynsky detsky setik, ved dievcatka velmi radi varia no nie :D ja som vela takych veciciek videla v rajhraciek :D cele to prehladavam pretoze aj ja hladam darceky pre mojich drobcov :D

evka8756
18. jún 2015

Ahoj, no ja si myslím že bábiky a podobné hračky pre 3-ročnú princezničku asi nie. Moja dcérka má teraz 10 ale pamätám si že u nej najviac išli bábiky ale skôr také na túlenie, spanie. Nedávno som svojej neterke zaobstarala bábiku z Mamas&Papas perfektná a kvalitná značka a bola nadovšetko šťastná a spokojná. Neterka má 2,5 roka.

alicka7
18. jún 2015

U nas je momentalne in: https://hracky.alza.sk/lego-duplo-10574-postav-...
Dcerka mala v marci 3 roky.

terinka015
18. jún 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

No skus napr http://www.rajhraciek.sk/smoby-511222-baby-nurse-kocik-poussette-pop-sportovy-p19044
kociky pre babiky :D to moze byt podla mna vhodny darcek 🙂

vepoet
22. jún 2015

ja som pre dievcatka videla taketo starostlivosti o babiku a ma to fakt ze oslovilo.... len neviem, ci by som sa s tym nehravala viac ja ako mala.. 😅 http://hrackypredievcata.sk/hracky-pre-dievcata...

evi_b
1. júl 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

Ahoj 🙂 My sme malej kúpili hmotu, také guličky tuším že sa to volá PlayFoum alebo tak nejak...bábiky a kočiariky ju ešte nezačali baviť a tak sme vymysleli toto 😉 Šťastnú ruku pri výbere 🙂

230804
3. júl 2015

kuchynku ak rada varí, nejakú skladačku,
alebo ak rada športuje tak kolobezku
pozri tu www.prvekrocky.sk

kika546
15. júl 2015
Používateľ kika546 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika546.

ja by som tiez nejaky setik kuchynsky, radi pecu ci v piesku robia torticky nie ? http://www.rajhraciek.sk/lena-sada-bon-appetit-65136-p102287 tak asi nieco take :D

gabik001
25. sep 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

ja som kupila nasej taky stan maly co vyzera ako hrad 🙂 velmi sa tomu tesila

buttergirl
28. sep 2015
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

Krsniatku sme kúpili náušničky. Mala ešte také drobunké kojenecké a teraz sme jej kúpili také z bieleho zlata s kvetinkou z ruženínu 😉 Myslím že je to celkom dobrý nápad. Hračiek a oblečka má fúru.

patkaza
29. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

také malinké kuchynky so všeliakými vacičkami sú super pre dievčatko http://akoapreco.com/ako-nakupovat-hracky-pre-deti/

vilaamala
29. okt 2015

treba sa opýtať rodičov, tí si najlepšie poznajú dieťa a aj vedia, čo už majú resp. čo by pre dieťa určite nechceli

adinka83
22. jan 2016
Používateľ adinka83 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adinka83.

trojkolka, taka ta plastelina co nespini, myslim playfoam ci tak nejak sa to vola, rozne kreativne stavebnice, kuchynku, babiky...pre dievcatka je podla mna plno veci 🙂 ale naj su kreativne hracky

brandinka00
24. jan 2016
Používateľ brandinka00 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brandinka00.

Môžem len doporučiť na kreativne hračky puzzle a podobne stavebnice a tak pexik.inshop.cz/hry-a-hracky/alexander/ . My sme tam kupovali pred viancami hracky pomaly pre vsetky deti v rodine 😅 😎