Aké hračky máte doma pre cca 1,5 ročné dieťa?

tamia
3. aug 2008

Ahojte mamičky,
rada by som vedela s akými hračkami sa hrávajú vaše 1,5ročné detičky. Moju malú totiž, zdá sa mi, že vobec nič nebaví, všetko trieska o zem, o skladačky vobec nejaví záujem, tak neviem čo jej kúpiť. Poradíte, prosím?
Uvítala by som poprípade aj link na nejaké dobré hračky.
Ďakujem vopred!

patkaza
29. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

mi čítame knižky alebo niečo kreatívne sa hráme a chystáme sa kúpiť odrážadlo 🙂 http://akoapreco.com/ako-nakupovat-hracky-pre-deti/

chichua
29. okt 2015

Mojho bavia z hraciek len auticka. Potom rad kresli a cita.

1teri1
8. nov 2015

naša kočka má veľa hračiek od rôznych skladačiek, po bábiky...ale asi najužitočnejšou a najobľúbenejšou hračkou u nás je hviezdna korytnačka Cloud B...veľmi nám pomohla so strachom z tmy a teraz bez nej ani nezaspí 🙂

haslerka91
11. nov 2015

@1teri1 A nasa sa zasa tej korytnacky boji 😀 U nas leti hlavne lopta, zvieratka, skladacky sa hra len s nami, pocitadlo a rozoberanie penovych puzzli 🙂

1teri1
11. nov 2015

@haslerka91 to naozaj? 😀 ved je milučká 🙂 a aj to osvetlenie je veľmi príjemné

haslerka91
12. nov 2015

@1teri1 Ma cudnu hudbu, neviem odkial to sestra kupila, ale zopar krat som jej tu hudbu skusila pustit, tak asi preto sa jej boji chudacik moj 🙂

1teri1
13. nov 2015

@haslerka91 jooj chúďatko malinké 🙂 a nedá sa vám tam nahrať svoja hudba? Lebo my tam máme bluetooth a mohla som si tam nahádzať pesničky aké som chcela 🙂 ale aj tie čo tam boli pôvodne neboli zlé. Možno je to tým že je to iná značka. My sme objednávali z pexi.cz a je to značka cloud b takže je to originál, ale počula som že sú veľmi často nahrádzané napodobeninami a tie veľmi dobré nie sú.

haslerka91
14. nov 2015

@1teri1 To bude isto len nejaka napodobenina, lebo nic take tam nie je, takze u nej velmi tato hracka nevyhrava 🙂

moje123
8. jan 2016
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

v tomto veku nás bavilo čokoľvek s hudbou - hudobné knižky, hracie telefóniky, klavírik, píšťalky, všetko čo vydávalo nejaký zvuk - len pre nás to nebolo nič moc 😀

ester851
16. jan 2016
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

My sme tiež nakupovali zvukové knižky, super majú na www.egmont.cz 🙂

sonka345
22. jan 2016
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Moje deti mali radi rozne vkladačky a kocky

anulienkalenka
25. apr 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

My mame velmi radi knizky s obrazkami zvieratiek, rozne take tie skladacky ako lego ale take velke pre male deticky, a tak. Nakupujem na pexi, maju tam strasne velky vyber takze vzdy sa zadari 😉

zuska2001
25. apr 2016

my máme knižky a leporelá, zvukové hračky, ale majviac ho bavia hrnce, misky...všetko, čo sa vrtí, rachotí, buchoce. mám pocit, že hračky vobec nepotrebuje, stačia mu veci z domácnosti. uplne najradšej vyberá zemiaky zo špajze a gúľa si ich po zemi.

timotej
1. nov 2016

Veru tak 1,5 rocne dieta vsetko skuma vydrzi par sekund na jednom mieste. Preto ani hracky moc nekupujem. Naposledy som kupila veterinarnu kliniku to odporucam na bambino.sk. su k tomu kluce plysove zvieratka rontgen fonendoskop s tym sa hlavne vecer zahra.

viks696
1. nov 2016

Sestrina dcérka má kopu hračiek z bambina ... http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/
najmä všetko čo píska hrá bliká 😀 😀 sú to fakt kvalitné veci žiadne šmejdy vrelo odporúčam 🙂