Aké hračky obľubujú bábätká?

isabela1
3. okt 2007

mam 4mesacneho synceka a uz sa zacina hravat s hrackami. z vasej skusenosti mozete mi poradit co zaujalo vase babatko a aku hracku si velmi oblubilo?

maminka07
4. okt 2007

nam sa pacilo vsetko co píska, šuští,hrká... 😀 😀 😀

milhaus
4. okt 2007

čo hrkalo a čim viac tym lepšie a jasne farby ako oranžova a červena, po nej ide stále

petka.m
4. okt 2007

našej sa veľmi páči lehátko s hrazdičkou, tam sa vie pekne pohrať a ja si môžem porobiť čo mi treba 😉

danona
4. okt 2007

u nás v tom období frčalo vibrovacie lehátko.. 😉 škoda že ho nevyrábajú vo väčšom!! 😀 😀
maminky, veelmi chcem pre dcérku toto vozítko, neviete kde ho tu niekde - sr, alebo okolité štátiky môžem kúpiť???? http://www.toysrus.fr/jouets-enfants/jouets-1er...

lucilka
4. okt 2007

mojej malej sa tiez velmi pacila hrazdicka a najma hracky s hladkym povrchom viac, ako z latky. A este hracky so zrkadielkom a hrkalkou. No a dnes ma skoro 7 mesiacov a paci sa jej vsetko, co nie je na hranie 😀

biccy
4. okt 2007

Danona,v Quelle maju skoro take iste,ale za 6000 SK. 🙂

dannynka
4. okt 2007

isabela-u nas bol najoblubenejsi kolotoc nad postielku a taktiez hrazdicka na hranie 🙂 🙂

expertka8
4. okt 2007

...u nas zabralo HRYZATKO...vzdy a vsade do pusiny 🙂 ...prijemne s uzitocnym... 😉

biccy
4. okt 2007

Ale,nejak mi to nevyslo. 😅 😅 😅 No ked napises do vyhladavaca "detske auticko" tak sa ti zobrazi.Tak mrkni,ked chces. 🙂 🙂

tigri
4. okt 2007

hrazdicka, kolotoc, kluciky, plastova piskacia knizka, plastova piskacia kocka, mala lopticka a sustive hracky...ale uz ju zacinaju zaujimat hlavne veci, ktore hrackami nie su 😉

dadulka19
4. okt 2007

hrazdička malú nejak nezaujala... ☹
najlepšie je to,čo sa dá dať do pusky...asi 2 dni dozadu som jej kúpila hryzátko látkové-bábiku,tak je už riadne ožvachtaná.... 🙂

isabela1
autor
4. okt 2007

nas maly ma strasne rad hraciu skrinku od firmy TOMY, winnie the pooh moonlight dreamshow. ma to na postielke a vzdy pri tom zaspi. ma to krasnu jemnu melodiu a premietamu to obrazky aj na plafon a aj na skrinke. dokaze sa do toho pozerat hodiny. a sa za nou rukou natahuje. uz to ma asi 3mesiace a este ho to neomrzelo. vrele odporucam.http://www.tomy.co.uk/products/winnie...

valy
5. okt 2007

podla mna su najlepsie veci co sa daju umyt alebo oprat, kedze vsetko chyta do pusy

jaduska
3. dec 2007

naša malá sa najnovšie hrá tak, že si tvár niečím zakryje (bavlnenou plienkou, uteráčikom). Normálne mám pocit, že sa jej páči, keď sa jej ťažšie dýcha. Fučí pod tým ako ježko. ale keď ju odkryjem, tak nahodí široký úsmev 😅

trixi
3. dec 2007

Nas Matko ma rad knizky. Je to zvlastne, ze uz od dvoch mesiacov si pozerame "citame" knizky. Obaja lezime na chrbte vedla seba a ja drzim knizku nad nami a ukazujem mu, citam co je v knizke. Su to take "drevene" knizky - Male kacatko, Maly kocurik a Maly psik a teraz dostal od babky knizku Vcielka Maja, kde sa strasne smeje na lucnom konikovi Flipovi. A este rad "cita" s dedom Hospodarske noviny 😲 . A z hraciek ma rad vsetky, ktore hraju, piskaju, sustia.

marorlinko
4. dec 2007

moj drobec mal tiez rad vibracne lehatko, aj s hudbou, rozne zvuky zvieratiek atd.k tomu mal este na tom lehatku 3medvediky, to mal rad, tiez sme mu kupovali hrkalky kde bolo vela farieb, alebo kde sustalo,najradej mal postavicky z disney winnie pooh a priatelia tu hrkalku zboznoval, este aj teraz ju dakedy berie do ruky a to uz ma 11mes.

grety
4. dec 2007

moja mala miluje takeho hrajuceho svetielkujuceho plysoveho saska, co sa natahuje a je hrozne farebny. Si ho vie tak krasne pritulit a potom zboznuje hrazdicky s visiacimi hrackami. Ked ju dam na hraciu deku - mame od Tiny Love tu zahradu - http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

tak na tom sa hra aj hodinu, som jej tam povesala asi 10 hraciek. No a najlepsia zabava je pre nu telka - hlavne reklamy !!!! Komercne dieta !

ada77
4. dec 2007

isabela1, prosím ťa, môžeš mi napísať, kde si zohnala tú hraciu skrinku?
ja to nemôžem nikde zohnať a dosť by som to potrebovala pre malého. prípadne ak mi niekto môže poradiť kde zoženiem hraciu skrinku s premietačkou budem veľmi vďačná!!! 😅 😅 😅

isabela1
autor
5. dec 2007

ahoj ada77, tu ti posielam ten slubeny link: http://www.euroforce.cz/eshopn/?mod=product&cat...

isabela1
autor
5. dec 2007

musis si potom kliknut na tomy a potom sa ti to tam ukaze ale ved to si uz urcite najdes,, pa

ada77
6. dec 2007

isabela1, si poklad,
ďakujem 🙂 🙂 🙂

emjee
25. jan 2009

lucillienka • 1d • Včera o 22:10
nemáte niekto tip aké hračky sú vhodné pre 3 mesačného drobca ?

pammy • 1d • Včera o 22:17
Ahojky opat,
my sa hrame s hrazdickou, ukazujeme si hrkalky, farebne vseliake, aj take co sustia, hlavne vyrazne farby. Moj ma najradsej cerveneho trosku blikajuceho macka (cast hrazdicky). Obcas sa hrame na interaktivnej decke, ale s tou sa este tak nevie, zaujimava ale je, lebo je velmi farebna.
prva-hracka

lenusiatko • 1d • Včera o 22:18
Lucillienka, nieco od Dr. Stoppardovej :
- pohybujuce sa hracky, ktore putaju pozornost dietata, dost velke a blizko umiestnene. Odporuca po niekolkych dnoch obmienat.
- hracky, ktore sa daju stlacat, alebo cumlat, rozne kruzky, gumeni panaci, lahke, s roznymi vycnelkami,
- makke hracky - lopticky, zvieratka oblych tvarov a z prijemneho materialu
- hrkalky, zvonceky, pistalky
- detske zrkadielka
Treba sa vela rozpravat (hovorim tomu trpiet samomluvou), spievat ludove pesnicky, opisovat vsetky cinnosti,
kolisat sa s babom do rytmu, nosit ho a hojdat (rozvija sa mu priestorova orientacia).
Nam sa osvedcili Kitty ponozky, umelohmotne sitko do umyvadla, umelohmotny otvarak na flase, farebne plienky, susotave papieriky z cajov a podobne hracky - nehracky.

luciauk • 3d • Včera o 22:18
hrazdička je super, môžeš mu zavesiť niekde blízko balónik a môže doň udierať

stresmenka • 2d • Včera o 22:23
súhlasím s pammy a luciauk ja som povedala, že by som tomu čo vymyslel hrazdičku dala nobelovú cenu mi sa s ňou hráme aj teraz a neviem si to bez toho predstaviť čo by sme robili iné hračky ani nechce a to je na hrazdičke dobré, že tam hračky môžeš meniť odopneš a dáš inú . Tak príjemné hranie

luciauk • 3d • Včera o 22:27
tak tak. my sme tam vydržali do zhruba 6 mesiacov, potom sme hrazdičku darovali. ľutujem, že som ju nemala pri starších dcérkach

lucillienka • 1d • Včera o 22:30
dakujem kočky....v pondelok utekám kupovať hrazdičku....

bibka333 • 3d • Včera o 22:36
ahoj lucillienka ja mam trojmesanu slecnu a tiez sa hra s hrazdickou ale daj pozor ked pojdes kupit aby hracky neboli prilis vysoko

lucillienka • 1d • Dnes o 01:29
akože vysoko ??? myslíš aby na ne dočiahla keď natiahne ručičky M?

cessy • 1d • Dnes o 03:36
presne tak, hrazdička je pre tento vek najvhodnejšia...aj my sme ju dosť použivali na zabavenie maleho a aj teraz sa maly ešte pod nou zahra.

bibka333 • 3d • Dnes o 09:20
ano myslim aby na ne dociahlo moja kamosk kupila taku ze hracky su vysoko a malu to nebavilo

mojkamirka • 1d • Dnes o 17:36
Luci, ja síce hrazdičku nemám, ale malý ma v postieľke naťahovací kolotoč, ktorý som znížila tak aby sa mohol dotýkať hračiek. Teraz ho neviem dostať z postieľky, zbožňuje sa s ním hrať.

danu
9. nov 2009

klara_klara • Dnes o 19:43
Moj syncek je velke sidlo. Doteraz sa rad hral v sedacke z hojdajucimi hrackami, ale zacina ho to omrzievat a ja zacinam premyslat nad vhodnou hrackou ktora by ho zaujala a vydrzalo mu to dlhsie. Teraz ma 5 mesiacov tak by som potrebovala poradit nieco co by ho zabavilo dlhsie, aby som mohla aj nieco porobit. Dakujem 🙂

iinuska • 2d • Dnes o 19:50
mojemu malemu sa pacia vsetky hracky, co vydavaju nejaku melodiu, alebo pesnicky 🙂

etnicka • 1d • Dnes o 20:58
Skus si kupit ergonomicky nosic alebo satku na nosenie a nosit ho, kym Ty budes robit, co potrebujes, on sa moze pozerat okolo a urcite sa pri tom zabavi, mam to odskusane na vlastnom syncekovi 😉

hoogy • 1d • Dnes o 21:01
nas maly ma tiez rad hrajuce hracky a hlavne ked je vela okolo neho hraciek a samozrejme vsetko co sa da zuvat 😀 my sme tiez maleho museli prestat davat do sedaku lebo sa nam odtial "odchadzal" 😀 teraz nam uz sedi a ked mu dam krabicu s hrackami tak sa zahra aj sam. snad nieco pomohlo. no nas maly je tiez riadne sidlo a v poslednom case mi da dost roboty ho zaujat....

danu
27. jan 2010

jespera • 1d • Dnes o 17:42
Ahojte,
ake ste davali hracky svojim ratolestiam ked mali 2,5 mesiaca? Ja som skusala davat svojej dcerke vysiacu hrkalku vo vyske a vzdialenosti aby na nu dociahla, ale mam pocit ze aj ked si ju po nejakom case vsimla bola z nej iba nervozna a zacala plakat...
Ake mate skusenosti a ake boli reakcie deticiek?

badzova • 1d • Dnes o 18:16
ahoj
ja mam 3,5 mesacnu dceru...
u nas postupne, teraz chyta vsetko, ale na zaciatku som jej hracky ukazovala, ked si objavila rucicky tak som ich ponukala do ruk, vacsinou do nich len buchala a postupne ich zacala chytat.
teraz ich pekne chyti a pcha si ich do ust...
inak ked sa ti zda byt nervozna treba dat hracku prec, babo moze byt unavene...
ale postupne sa to bude pacit neboj, kazde babo je ine... 😀 😀 😀

neurologia • 1d • Dnes o 18:22
Ahoj,

ja som tiez malickej hracky najskor ukazovala nachvilku ju zaujali...ale pochvilke sa dietatko unavi ..potom som jej davala do ruciciek a teraz pod hrazdickou tak vyvadza ze niekedy mam pocit ze tie hracky "porozbija"...ale napr:vecer pod hrazdickou byt nechce uz je unavena ale rano doobedu sa tam vzdy vyhra...a este mozno sa jej hracka nepaci..ja mam taku skusenost som jej kupila taku zirafku a vzdy ked ju zbadala plakat na ostatne hracky reagovala normalne ale tu zirafku jednoducho nechce....

vercace • 1d • Dnes o 18:22
Ahoj,
náš Kubík začal mít zájem o hračky až na konci 3. měsíce. Spíše po nich jen koukal. Trošku více ho zajímaly ty co vydávají nějaký zvuk. Nejraději má ty obyčejný, jako je špendlík, kroužek a pod. Na lehátku nám vydrží tak 10min a hrací deka taky nic moc. Nejraději se stále nosí a rád věci pozoruje z naší náruče. Teď už máme 4 měsíce a chvilku se dívá na sebe do zrcátka, které je v dětské hračce. Nejraději ze všech ´hraček je máma a její prs.

janca13 • 2d • Dnes o 18:44
Ahoj, vercace,tak naše deti sú asi jedna krvná skupina.Moja dcérka bude mať 4 týždne na budúci týždeň a tiež nevydrží na jednom mieste dlhšie ako 10-15min.zaujíma ju len jedna hračka s ktorou si pokecá a potom šup na ruky a sleduje svet okolo seba. Jespera ,nič si z toho nerob mojej malej dám do ručičky hrkalku ,ona si ju poobzerá,ale to je všetko.Skutočne každé dieťatko je iné.Tá moja je radšej,ked sa jej prihováram a ona mi môže blabotať.

katarina.banska
6. apr 2010

ahojte, ktora znacka hraciek je dobra pre novorodeniatko?
dakujem
uvazujem nad lamaze alebo fisher price. co poviete?
aj ked viem, ze zatial mi bude treba len nieco na zakvacenie na kocik a kolotoc. vsak? 🙂