Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké hry bavia vaše ročné detičky?

slecnamarplova
28. apr 2015

Vonku sa všeliako s mojim malým lumpíkom zabavíme, ale dnu už máme všetko preskúmame a vyhrané 🙂 preto hľadám inšpiráciu tu medzi vami dievčatá. Ako sa doma hrávate vy ? 🙂 ďakujem

prego81
28. apr 2015

@slecnamarplova
nas syn bol uz v jasliach tak sa vyhral tam ale doma sme vela citali, sam si prezeral knizky. Zacali sme s pastelkami niekedy v tom obdobi. Doma rad "jazdil" na odrazadle. Na polhodinu sme mu davali tablet - to ho naramne bavilo. A potom taka klasika: kocky, hracky s hudbou, rad "tancoval" na hudbu, A pomaly zacinal opakovat co robime my.....pamatam ze ho velmi bavilo trhat letaky a farebne casopisy 😀

mirkava
28. apr 2015

@slecnamarplova nasho bavi strkat ruky tam kam nema a ja za nim beham 😊

magdalenkami
28. apr 2015

hrnce,misky,varechy....

kristinkahugo
28. apr 2015

Po dvoch deťoch zodpovedne poviem "ŽIADNE".

evka8756
29. apr 2015

Ahoj, no pamätám si že s mojou dcérkou sme sa hrávali predovšetkým s plyšovými hračkami tie ju najviac zaujímali peredovšetkým hudobné hračky boli pre ňu top 🙂 hlavne zvieratká, myslím že to isté platí aj u chlapcov nakoľko sestra má podobné skúsenosti, takéto hračky deti zaujmú predovšetkým preto lebo sú skvelé na maznanie, hranie a navyše ked sú v tvare zvieratiek a hrajú tak je to pre deti zaujímavé a dokážu sa s nimi zabaviť 🙂 niečo takéto http://www.mojanjelik.sk/k/hracky/hracky-nielen...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli