Aké kolobežky sú vhodné od 3 rokov?

menoee
8. jún 2009

Ahojte maminky, synček ma v nedeľu 3 roky a rozmyšľam nad kúpou kolobežky.
Aké kolobežky sú vhodné od 3 rokov? Pozerala som na nete a väčšinou pre deti od 3 rokov sú také tie ako kedysi sa vyrábali, s nafukovacími kolesami ale tie sa mi moc nepáčia a je to aj nepraktické, čo keď dostaneme defekt, je aj veľká do rúk.
Mne sa páči táto:
http://www.bartsport.sk/kolobezky/kolobezka-cal...
Je aj s popruhom na ľahké nosenie ale doporučený vek je od 5 rokov.

mat_ka
2. aug 2012

Ked nechces riesit kompromisy tak najlepsie kolobezky pre deti vyrabaju Svajciari, firma Micro.
vyhravaju ocenenia vsade kde sa ukazu. uz pre deti od 1,5 roka !
http://active-one.sk/16-kolobezky

ivciatkom
20. jan 2014

Ahojte, neviem sa rozhodnut medzi dvoma kolobezkami pre 2.5 rocneho synceka. Poradte ktora je lepsia, kvalitnejsia, pripadne vase skusenosti s nou. SMOBY 450133 Kolobežka Cars trojkolesová červeno-žltá od 2,5 roka.. alebo
MONDO 18548 Scooter SPIDERMAN 3 kolesová s taškou od 3 rokov.
Dakujem....

miriamkac
24. jan 2014

@ivciatkom
Ahoj
Ja to napíšem takto...tieto plastové trojkolieskové kolobežky považujem skôr za hračky ako za nejaké športové náčinie, takže je podľa mňa úplne jedno, ktorú si vyberiete, podobné mám v ponuke aj ja v obchodíku, len o niečo lacnejšie 😵
Pokiaľ sa má kolobežkovať riadne, tak do jari už bude mať k trom rokom bližšie, rozmýšľala by som o nejakej šikovnej skladacej kovovej kolobežke.

ivett55
12. máj 2014

@menoee
@zuzu13 baby viem ze ste to pisali davno ale ja tiez uvazujem nad kolobezkou rozmslam ci kupit 3 alebo 2 kolesovu alebo rozmyslam nad takoutou aka moze byt? http://www.lacne-nakupy.sk/kolobezky2-predaj/mo...

ivett55
12. máj 2014

@ivciatkom ahoj uz si nejaku kolobezku vybrala??

ivciatkom
12. máj 2014

Ahoj my sme nakoniec kúpili byciklove odrazadlo. Ale videla som trojkolesovu jednu ktorá má vzadu koliecka a vôbec sa mi nepacila myslím že zadné kolieska vadia pri odrazani a videla som aj tu čo vy píšete má ju v dedine jedno dievčatko a ide jej to super myslím že tá kolobezka je určite lepšia. Mne osobne sa páči akú ste vybrali.

barbarka
15. júl 2014

@ivett55 ahoj, kupila si nakoniec tu kolobezku, tiez ju zvazujeme, synovi na druhe narodeniny, ste spokojni?

ivett55
15. júl 2014

hej kupila s exisportu no ma ju este u nasich lebo nevie este na nej ist ale ked k nim pojdem beriem ju uz domou

tincaa
5. dec 2015

@miriamkac ahoj, tusim sa celkom vyznas do toho. Poradis prosim? Syn bude mat v marci 4 roky, lieta na strideri a chce teraz kolobezku. Teren nie je zamkova dlazba takze skor daco flexibilnejsie a skladacia nemusi byt ale moze. Tych nafukovacich kolies sa trocha bojim, ci? Co by bol taky ideal?

miriamkac
9. dec 2015

@tincaa zavisi na tom ako ju bude používať. Keď píšete, že terén je taký neidentifikovateľný 😀 a netrváte na skladačke, tak kľudne nejakú s nafukovacími kolieskami, prípadne bantamové /to sú bezudržbové kolesá niečo medzi nafukovacimi a gumenymi, niektoré kočíky ich majú/

evicka547
9. dec 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

no na kolobezku my mame este chvilku casu 🙂

nuska
29. aug 2016

Ja som práve objednala túto http://www.market24.sk/kolobezky/smoby-kolobezk...
Je teraz v akcii a na kolese som si pred nákupom vykrútila dopravu zdarma, takže super. Konečne koleso, kde som si aj niečo vykrútila 🙂

katka253111
7. jún 2017

ja som objednala mojmu 2r8m syncekovi takuto 3kolesovu s 2kolieskami vpredu 🙂 je super a v podstate sa neda prevratit, lebo volant sa nepretoci 🙂 a cena paradna oproti podobnym a extra drahym ako napr.byvaju Micro kolobezky 🙂 dnes 1.jazda a podla mna na uplneho zaciatkocnika super :D mala byt az v septembri na maleho 3rocky, ale dala som mu ju uz teraz, nech sa na nej vysanti, ked je vonku krasne 🙂

http://www.decathlon.sk/p/8338477_kolobezka-b1-...

daju sa k nej vybrat farebne kryty podla nalady, ja som vzala malemu zlty a zeleny :D

https://www.youtube.com/watch?v=RLaAOg4QSLk
katka253111
7. jún 2017
donatela
8. jan 2018

@katka253111 dakujem za super tip👍

katka253111
9. jan 2018

@donatela rado sa stlao...je super... mame aj zlty ten kryt a je super cela kolobezka... v zime drobec po byte na nej jazdi...a cena je fakt ze super

donatela
9. jan 2018

@katka253111 ved toaj, jedna maminka mi poradila micro, ale pozeram tie ceny... horor. Pre takeho krpca, co z toho raz dva vyrastie a ani neviem, ci ho to bude bavit

katka253111
9. jan 2018

@donatela ja som ih obzerala tiez...ale cena nehorazna... clovek aby sa bal ist potom s tym na ihrisko a nedajboze sa nepozerat a je po nej... krpec raz na takej skusal a jemu to neslo, lebo nechapal ze nemoze tocit doprava dolava ako je klasika... ked tam sa to len naklana... ja tuto nelutujrm... je super, kolkokrat uz aj na zem bola hodema a ziaden skrabanec... a clovek moze za usetrene kupit este vselico ine... a ma 3roky a 4mes a stale ma nastavenu na strrdnrj vyske a je mu po pas...aj vyse... takze este minimalne rok dva vydrzi ho... mozno aj viac

donatela
9. jan 2018

@katka253111 juj sia pozitivne naladila. Urcite vezmem tuto, chcem ju dat drobcovi ku 3 narodeninam vo februari. A kolko cm ma tvoj drobec? Moj ma teraz 95 cm, 12kg, on je taky drobnejsi, oproti rovesnikom...
A mas pravdu, clovek sa to potom boji aj pozicat. Odrazadlo mame puky a veru raz si ho na ihrisku jeden chlapcek pozical a potom ho omrzelo, svihol ho do travy, chlapec prec, puky prec a ja som mrela, ze je po novom pukynovi. Az potom sme ho v tej trave nasli. Odvtedy ho priputavam ako bicykel...

ivanapetrasova
9. jan 2018

Ahojte, ja len ak by dakoho zaujímalo. My sme synovi kúpili micro kolobežku (konkrétne mini micro 3v1). Ked mal 1,5 roka. Teraz ma 5 roková jazdi na nej doteraz. Je to najlepšia vec co sme.mohli kúpiť. Najprv ako odrážalo, potom kolobezka. Parádna vec. Rastie s dieťaťom, spratna, lahka, naučil sa držať rovnováhu. Na bicykli jazdi od 3,5 roka, nikdy.nemal pomocne kolieska. Aj vďaka mini micro. Takže ja len tak, ze to fakt stoji ua tie peniaze.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
27. feb 2019

podla mna by mala byt detska kolobežka stabilna. Najlepšie by bolo, keby malo dve kolieska bud vpredu, alebo vzadu

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
5. sep 2019

@magda15 pre deti su tieto kolobežky s tromi kolieskami najlepšie. Deti na nich ziskaju stabilitu a potom sa im lepšie jazdi na tych klasickych

essenceee
7. okt 2019

ono je to jasne, male deti začinaju na plastovej motorke, neskor kolobežka s tromi kolieskami, neskor klasicka kolobežka, alebo dvojkolesove odražadlo

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
5. júl 2020

alebo kolobežka, ktora ma sklapiace madlo a potom je z nej odražadlo

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz