Aké máte skúsenosti s trojkolkou Smart Trike?

erinka1911
5. nov 2012

Mala bude mat rok a chcela by som pre nu kupit trojkolku ale neviem ci Smart Trike alebo inu 😒 .Ak mate s neakou dobrou trojkolkou skusenosti napiste mi

lalinko2010
5. nov 2012

ahoj, má umelé kolesá, na chodníku to vadí, celá je taká čudná. nám sa neosvečila! ale výber je na tebe.

adri2211
5. nov 2012

my sme mali ST trojkolky dve - prvu som kupila ked mala Summer nejakych 9mes a druhu sme dostali na prve narodeniny, kedze nevedeli,ze uz mame. my sme ich pouzivali jednu sezonu teda cca od tych 9mes do 15mes, potom prisla zima a na dalsi rok uz bola podla mna velka na nu tak dostala x-bike. predala som obe, kedze podla mna tak ci tak by nevedela pedalovat, pretoze tie pedale su vpredu, a to ze ju len tlacim ju uz nebavilo.

velvet26
5. nov 2012

mne sa paci celkom aj malej...cca. od 10 mesiacov ju pouziva, dostali sme ju ako darcek, a je super. 🙂

anika11
5. nov 2012

na tlacenie ok,ale pedalovat s tym nevedel ani jeden.a aj pri tlaceni,nam trochu vadili pedale,lebo malemu stale udierali do noziciek

mamina2111
5. nov 2012

Máme doma po malej ale používať max na dvor 🙂 Jednoducho sme neboli spokojný

piacere
5. nov 2012

Mali sme, malý v tom NIKDY nechcel sedieť, predala som po mesiaci. Viac by som nekúpila a tomu, kto ich vymyslel a navrhoval by som ruky olámala za takú cenu....

ivanazv
5. nov 2012

Hrozná trojkolka, kolesá umelé, hrkotali furt, strašný hluk a prvé velké koleso sa furt kazilo.......nikdy viacej s umelými kolesami 😠

simca06022011
5. nov 2012

Ja ju mam v kocikarni.. mala na tom bola 2x🙂 velmi som planovala kupu aj sme si ju v obchode boli skusat. Rozcarovana som bola z pedalov, ze sa nedali "odpojit" aby sa nekrutili. Chodili sme po namesti a aj popri Hrone a tak a bolo to v poriadku. Dokonca som bola prekvapena, ze sa nepreklopila, ked sa mala natahovala za kolieskami :P Nepouzivame ju, lebo nemam nervy ju rozkladat a potom skladat (strieska nam zavadzia a tie zabrany by sme uz mali dat dole)... neviem ani kde mame doma srobovak teraz 🙂)
Kedze pedalovat na tom asi nebudeme ako pisu ine mamicky a tlacit ju bez zabran nebudem, lebo ked sa nesustredi, zacne mi obchytkavat kolieska a spadla by... pravdepodobne sa preda... cize bola to draha investicia a uzitok ziadny.. kupila by som radsej nejake lacnejsie a spratnejsie odrazadlo.

pimpulienka
5. nov 2012

Nam sa nekazilo nič, bola som spokojná. Kolieska vôbec tak nevadili. Malinka sa do nej vždy tešila 🙂 Mam z rady Zoo kravičkovu aj na predaj, pretože už chodime zväčša peši. Využivali sme cca od 12 mesiaca.

cmulinko
5. nov 2012

najhorsia kupa v mojom zivote...draha,neprakticka,kazova,nekvalitna,hrkotajuca,mala som z nej pocit lacnej cinskej hracky...akurat mi moja penazenka ukazovala opak tohoto pocitu.Patri do skupiny veci,ktore su vyrabane tak,aby vydrzali presne do posledneho dna v zaruke....(ak mate stastie) a co je najdolezitejsie,ze patri aj do skupiny '' nereklamovatelnych '' vyrobkov,lebo ak sa nieco pokazi,tak bude na vine kazdy okrem vyrobcu.

strasska
5. nov 2012

mne v tom zo zaciatku mala nechcela byt, ale okolo 2 rokov sa jej velmi zapacilo, pouzivali sme miesto kocika. kupila som pouzivanu a poviem pravdu, nezda sa mi az taka kvalitna ... kebyze dam za nu plnu sumu, tak asi doma zinfarktujem.
kolesa hrkaju, rucka sa mi zda nestabilna, upevnenie rucky ku samotnej trojkolke je primitivne, pedale na prednom kolese totalna blbost .... ale teda viac by som uz nekupila 😒

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka211
5. nov 2012

@erinka1911 dostali sme, takze ani predat nemozem 😀 Povodne som ju chcela kupovat ale po precitani recenzii som sa rozhodla ze nie ... a predsa ju mame ... kedze tych ktori ju nam dali stala velmi vela penazi a bola to pre nich velka investicia 😔 , tak na nu velmi nerada frflem, ale ... rucka je nejaka ukyvana, nepodarilo sa nam to lepsie namontovat. Syncek dava nohy stale dolu, bojim sa ze mu ich zlomim na obrubniku. Bojim sa s tym prechadzat cez vacsie cesty, kedze to posobi tak labilne. Uhybat zle zaparkovanym autam a chodza po zlych chodnikoch ktore su naklonene kazdu chvilu kvoli vjazdom do garazi je este vacsi adrenalin ako s kocikom. Nakup tam nedam, maximalne par rozkov. Do mhd by som si s tym netrufla. Pedalovanie si neviem predstavit, uvidime, ale tie pedale su fakt daleko. Obycajne plastove odrazadlo za 10-15e ma vacsie vyuzitie. S tymto sme boli tak 4-5x vonku. Ak chces trojkolku, tak radsej klasicku.

lienkan
5. nov 2012

Zaleží na náročnosti - my ju máme doma - ale máme doma uz aj inú s nafuk.kolieskami a aj pomocnými .... Vyskušajte ...popripade predate 🙂

acer11
5. nov 2012

tak my sme asi jediní spokojní-máme zelenú žabkovú-z vlastných skúseností viem,že je veľa podobných typov a zdá sa mi že nie všetci píšu o originále,pretože nám nehrká,nerozpadáva sa,pedále máme odstavitelné aby sa nekrútili,aj vodiaca tyč drží.....Máme asi od 10m ,teraz sme dali dolu tyč aj zábrany a pedálujeme jedna radosť....úplne bez problémov 😎

lenulice
5. nov 2012

No já bych už též nekoupila, dost hrůza. Kvalita o ničem, hrká strašně, na pedály nedošáhne dítě hodně dlouho, a až došáhne, tak už ho taková trojkolka ani zajímat nebude. No podle mě dost vyhozený peníze :(((

macik76
16. feb 2013

ahojte vsetci kupichtivy trojkolky smart a podobneho vymyslu, velmi zvazujeme s muikom kupu trojkolky moja mala ma 9 mesiacov na jar by sme chceli kupit, no teraz neviem ci novu al. jazdenku, byvame na dedine, moc vymolove cesty tu nie su, je tu ticha stvrt, kde sa da s nou jazdit, este skusime v obchode uvazovali sme nad kupou smart trike alebo zoo. Uvitam kazde rady, tkroeaj tych ktori tvrdia, ze je to blbost kupovat, ale co potom pre ro cne dieta? dakujem za radu maca

meluela
20. mar 2014

neviem ktory idiot mohol tento vyrobok navrhnut

gretocka
20. mar 2014

ahoj kupila som ju v mohutnej akcii, takze z ceny som neinfarktovala. Nase deti sa v nej vozili a vozia radi. Ano to co tu dievcata pisu je pravda - kolieska dost hrkocu a nevedel na nej synak pedalovat ani ked mal uz tri roky.... Inak pedale sme mali krasne odpojene cely cas, trochu bol problem po tych rokoch ich prave nahodit naspat aby sa tocili 🙂
U nas vcelku spokojnost aj ked pre vacsie dieta uz nie je podla mna moc vhodna

mily7
30. mar 2014

nemali ste problem s tycou???? nam nejde ovladat tycou predne koleso. nevieme riadit smer jazdy. pomozte!

ikika
30. mar 2014

@erinka1911 my mame Smart Trike Recliner (http://trojkolky.heureka.sk/smart-trike-recline...) a ja som spokojna... mala nechcela byt ani za svet v kociku a tu sa jej pacilo, ma to makke latkove sedadlo (nie umelohmotne), striesku, tycou ovladas predne koleso, tasticku na drobnosti... mne vyhovuje... 🙂

kkl82
30. mar 2014

@mily7 aky typ smart trike mate? ten s touch steeringom alebo este povodny? mate dobre zapojeny volant, ked vam nejde riadenie tycou? pretoze pri mnohych modeloch je to presne o tom - nastavis to bud tak, aby si ovladala ty tycou, alebo tak, aby si dieta krutilo volant same. vsetko sa to nastavuje na tej casti predneho volantu, ako je logo smart trike.
tu mi uz odpovedat nevies, kedze je to otazka a mozes prispiet iba raz. no kludne napis IP.

lucy1311
22. apr 2014

baby neviete kde by som zohnala vodiacu tyc? zlomila sa mi :((

ivy
22. apr 2014

Určite by sme ju uz nekúpili, hrozne hrká, ťažšie sa vonku ovláda, celé sa to kýve z boku na bok ked ideme po hrbolatejsom chodníku. Deti nedočiahnu na pedále, alebo do nich nevládzu šliapať keď su väčšie. Po druhom roku dcérka aj tak presedlala na odrazadlo.

emmka19
22. apr 2014

My mame len dobru skusenost, mala v tom bola cca 6 mesiacov pouzivala som to miesto kocika. Teraz ma maly 11 mesiacov a velmi sa mu v nom paci tak dufam ze este posluzi.

miriama11
22. apr 2014

ahoj ja mam smart trike safari a nemozem jedno zle slovo povedat ..mala sa v tom vozi kazdy den .ked davam do auta neni problem z rozlozenim .pedale sa daju zaistit aby sa neotacali a su tam aj stupienky na nozky aby ich nedavali na pedale.aj volant sa da zaistit.no a hrkanie :podla toho po aked ceste ides .svagrina ma lacnejsiu trojkolku a to hrka neskutocne toto ma pogumovane kolesa takze je to lepsie.a ovladanie je jednoduche..taze u mna to ma plus.

matamm
22. apr 2014

Mily7 my sme mali ten istý problém ale dali sme predné koleso naopak tak že nám suchalono blatnik keď sme to otočili krásne sa dalo otáčať smer jazdy

My sme s trojkolkou spojni nadmieru používam ju od cca 9mes keď som išla do mesta tak len na trojkolke mala mala dobrý výhľad na všetko tak sa jej tam páčilo. Nič nám nehrkoce dá sa nastaviť riadiaci tyč tak že mala ju sama môže voziť co sa jej páčilo

zuzu46
1. sep 2014

ahojte, nepridavam recenzie ale napadlo ma ze na trojkolku napisem, lebo ja som tiez hladala recenzie pred tym nez sme ju kupili. a NELUTUJEM emoticon baby maly ju ma od roka, od marca sa v nej denno denne vozime, strasne ju ma rad, uz aj dalsie mamicky s mojho okolia ked vyskusali tak nakoniec kupili. je to lepsie ako kocik, tam maly sediet nechcel, fakt odporucam vsetkymi desiatimi. JAsne je to plast a podobne nie je to mega tiche a podobne blbosti ale na tom nezaleui emoticon hlavne ze sa dietaku paci. emoticon

gilmorka
1. sep 2014

Aj Smarttrikov je vela modelov, lacnejsie a drahsie, takze treba pisat o konkretnom type. My mame Smarttrike zoo lienka. Dlho som vahala, vyberala, bala sa ci vyuzijeme. Kupili sme ju dcerke na rocne narodeniny, vozime sa takmer kazdy den uz 5 mesiacov, velmi sa jej to paci. Takze nelutujem.

jarhal
4. nov 2014

naozaj treba rozlisovat trojkolky su lacne aj drahsie .. nasa slecna strasne chcela susedkinu trojkolku ...jej deti sa na nej nevozili kupili totiz starsiu uz hrkotala a potom sa pokazila tyc neslo s nou manevrovat....ale nasa z nej zliezt nechcela...kupili sme smart rice 4 v1....a sme velmi spokojni,ma pogumovane kolieska,nehrkoce ,tyc sa jednoducho ovlada malej sa dobre sedi ,sedadlo sa da polohovat nozicky ma na drziaku, nedociahne na pedala,aaj ked nevadi ze nebude pedalovat,som rada ze sa vozime lebo v kociku nechce byt...takze radsej zainvestujte....lebo je rozdiel nadavt na trojkolku za 20 € a vsetky hadzat do jedneho vreca je neobjektivne...samozrejme sa daju kupit aj pouzivane z bazariku 😉 tie drahsie pouzivanie vydrzia dhsie urcite viac aj niekolko sezon ..