Ako domalovať oči starej bábike?

Ahojte.S dcérkou sme vonku našli bábiku.Maličkú celú ufúľanú.Bolo nám jej ľúto tak sme ju zobrali domov.Vydrhli sme ju a umyli vlásky.Ušili sme nové šatočky.Ešte by potrebovala dokresliť trochu zošúchané očko.Akurát neviem akými farbičkami alebo fixkami by to bolo dobré.... :-|
limoncino
13. okt 2013
@jlno ja by som ich domaľovala obyčajnou cetropenkou, alebo perom, podľa vlastných skúseností viem, že pero z bábiky nevydrhneš 😃 😃
charllotte
13. okt 2013
suhlas...centrofixka 😃
lydkab
13. okt 2013
@jlno čiernou fixou na textil, ktorej sa nič nestane ani ked ju vyperiete....alebo centropenom ktorým sa popisuju deťom vecičky do škôlky 🙂 To ste mali nádhernu záchrannú akciu🙂
m_ij_ka
13. okt 2013
súhlasím aj ja by som dofarbila centrofixkou 🙂
zita19
13. okt 2013
@jlno Mna sa vtisli slzy do oci!!! Toto je cisty prilkad vychovy ja neviem ako to nazvat, ale proste ma to dojalo, kolko citu k babike.
jlnoautor
13. okt 2013
Ďakujem babuľky 🙂 Aj mňa napadla fixka ale ona má tie očká také "jemné " tak sa trošku obávam,či spravím takú tenučkú slabučkú čiarku fixkou.Al nejako to už nakreslíme ...Ešte raz ďakujem za radu 😉
zita19
13. okt 2013
Su aj tenucke fixky. S tou mozes narobit malicke bodky jednu vedla druhej, nerob jednu ciarku, to sa Ti bude ruka triast.

Začni písať odpoveď...

Odošli