• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú filmovú rozprávku majú vaše deti najradšej?

11. septembra 2015   •  Otázka
Poznáte aj nejaké so zvieratkami?
25. feb 2012 o 19:18  • Páči sa mi to
ruska rozpravka Masa a medved
25. feb 2012 o 21:02  • Páči sa mi to (12)
My sme maniaci, mame bohatu filmoteku emoticon emoticon , aj pre deti, namatkou co ich zaujalo:

Ako vycvicit draka, V tom dome strasi, Rio, Hercules, Medvedie srdce, Lovecka sezona1-3, Za plotom, Ratatouille, Roboti, Shrek 1-4, Planeta Pokladov, Sindibad, Zivot chrobaka, Alenka v risi divov, Arthur a Monimojovia, Arthur a Maltazarova pomsta, Astro, Bolt (Blesk), Doba ladova 1-3, Gnomeo a Julia, Hlada sa Nemo, Hore, Auta 1-2 (plus kratke prihody "Bouraka" cesky u nas Mater), Kung Fu Panda 1-2 plus Special Vianocny, Ja Padouch, Kuki se vraci (polo hrane), Koralina a svet za tajomnymi dverami, Legenda o sovich strazcoch, Legenda o Mulan 1-2, Letopisy Narnie (hrane), Karlik a tovaren na cokoladu, Lovci drakov, Kronika rodu Spiderwickov (hrane), Lovecka sezona 1-3, Megamysel, Monstra a Votrelci, Nekonecny pribeh (hrane, srarinka este z nasich cias ale klasika), Rango, Priserky z podkrovia (hrane), Tarzan 1-2, Vila Zvonilka 1-3, Wall-E, Zvedavy George, Zelezny obor, Princezna Mononoke, Cesta do fantazie, Muminci 1-5 plus vo filme Kometa sa blizi, Sarlotina pavucinka (hrane), Uzasnaci, V perine (hrane), Smolkovia (polo hrane), Horton, Kuzelny kolotoc, Madagaskar 1-2, Zamok v oblakoch, Ponyo z utesu nad morom, Atlantida 1-2, Kuzelny mec, Na vlasku, Oblacno miestami fasirky, Planeta 51, Princ Egyptsky, Pocahontas 1-2...
dcera Barbie filmy: Fairytopia 1-4, Barbie ako princezna z ostrova, Barbie Thumeblina, Barbie z Labutieho jazera, Barbie Princezna a krajcirka....
27. feb 2012 o 16:02  • Páči sa mi to (6)
Filmovú: Mrázik, Páni a kluci a Lucie, postrach ulice. No a malý má rád Poklad na striebornom jazere emoticon
Z ostatných je ich viac.
Ale moja malá má najradšej rodinné svadby, takže už máme doma dvd rôznych svadieb z rodiny a ona pri nich tancuje s bábikami pri telke. Ja to beriem ako poľahčujúcu okolnosť, lebo aspoň sa pri tej telke hýbe. Na druhej strane sa ťažšie vysvetľuje, ked v obchode začne vyspevovať: Eťe si já pohál vínka vypijem! emoticon emoticon emoticon
29. feb 2012 o 13:53  • Páči sa mi to (3)
Momentalne je u nas IN jungle beat 1 a 2..nadherne rozpravky o zvieratkach... tusim u nas je preklad Hura do dzungle..fakt odporucam... emoticon emoticon Ukazka emoticon http://www.youtube.com/watch?v=71kRw3XmMR0
25. feb 2012 o 19:52  • Páči sa mi to (2)
Nouky a priatelia... velmi pekna a poucna, na youtube najdes

teraz sme uz vlaciky a auta a podobne...
25. feb 2012 o 19:26  • Páči sa mi to (1)
Momentalne uuuplne najviac Pingu,a Spievankovo,predtym to bolk Krtko
25. feb 2012 o 19:49  • Páči sa mi to (1)
Doba Ladova, madagaskar ,toy story,- z týchto aj všetky časti,. RIO, Jak vycvičit draka, Život žraloka, Past na žraloka,Shrek,Za plotom, a idem skusit divočinu, gnomeo a julie......a rada sa aj tu inšpirujem.
25. feb 2012 o 20:17  • Páči sa mi to (1)
My mame radi Mickey-mousov klubik, Finley, a Doru objavitelku.
25. feb 2012 o 20:19  • Páči sa mi to (1)
my ficime na reklamach
25. feb 2012 o 21:00  • Páči sa mi to (1)
malej naj naj je Hlada sa Nemo, ma rada aj Levieho Krala a Na vlasku. v TV jednoznacne Peppa pig a Dora. emoticon
29. feb 2012 o 13:47  • Páči sa mi to (1)
Moja malá ma 2 roky aj 3 mesiace a púšteme jej cez internet rozprávku Máša a Medveď alebo mickiho klubík ma rada a niečo sa aj pri pozeraní naučí.Ale určite naj naj je MAŠA !!!! emoticon
5. júl 2012 o 13:24  • Páči sa mi to (1)
máša a medveď .... to sa naša malá ani len nepohne, ked jej to pustime
5. júl 2012 o 14:53  • Páči sa mi to (1)
Nasa je uplne zavisla na PINGU emoticon
4. nov 2012 o 15:48  • Páči sa mi to (1)
Mickey Mouse club, Spievankovo, kvetinka Fifi a Mio Mao
4. nov 2012 o 16:15  • Páči sa mi to (1)
no my ficime na spievankove a shrekovi
25. feb 2012 o 19:28  •  2 deti  • Páči sa mi to
Teraz Doba ladova, vsetky tri diely, ale zacinali sme s Babmulkou na DVDckach
25. feb 2012 o 19:50  • Páči sa mi to
u nás fičia: Cars, Cars2, Leví kráľ a Maťko a Kubko
25. feb 2012 o 20:10  • Páči sa mi to
Macko poo a spievankovo, sem tam šmolkovia
25. feb 2012 o 20:16  • Páči sa mi to
Princezna na vlasku, Polarny expres, Krtko, Bambulka, Mala pricezna, Rio, Barney a priatelia, Pocoyo ...
25. feb 2012 o 20:19  • Páči sa mi to
No my sme začali s Lokomotívou Tomášom - lebo to odkukal od bratrančekov, ale teraz si fičíme na Bambuľke.. ale teda poriadne emoticon)
25. feb 2012 o 20:43  • Páči sa mi to
jednoznacne Bambulka, to u nas ide od rana do vecera a potom este Spievanokovo...ale to nieje rozpravka emoticon
25. feb 2012 o 21:02  • Páči sa mi to
Nas Matko miluje (krome reklam, upoutavek a televiznich znelek) hlavne Sam doma, Mrnousky a Malou princeznu z kouzelne skolky
25. feb 2012 o 22:36  • Páči sa mi to
perfektna tema, ako najst dalsiu inspiraaciu, ked dochadzaju napady..emoticon Nasa dlho ficala na Hlada sa Nemo, a teraz ked sa jej spytam ako robi ryba povie Nemo.. emoticon Ale tiez ma rada Bambulku, Teletubbies, Shrek zvonec a koniec, krtka , Neberte nám princeznú, a jasné že Spievankovo... emoticon emoticon emoticon Oblubeneho mala aj Barnyho na Jim Jame ale uz ho nedavaju... emoticon
25. feb 2012 o 22:40  •  2 deti  • Páči sa mi to
Každý 3. mesiac niečo iné. Momentálne Káčer Donald & Chip a Dale
25. feb 2012 o 22:41  • Páči sa mi to
Tinkerbell, Toy Story, Hľadá sa Nemo a Dora - to sú total favoriti emoticon
25. feb 2012 o 22:56  • Páči sa mi to
moja miluje macko pu, krtko, pasli ovce valasi, no pockaj
25. feb 2012 o 23:18  • Páči sa mi to
U nas leti teraz Lilo a Stich. Inak si radi pozru aj Tinkerbell, Bolt, Cars, Despicable me a Coraline. Este maju radi rozpravky od Gibbli studia.
25. feb 2012 o 23:40  • Páči sa mi to
momentálne bořek staviteľ, ale ešte donedávna frčal na bambuľke, krtkovi - som myslela, že zoderieme DVD emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
26. feb 2012 o 00:06  •  2 deti  • Páči sa mi to
Ahoj, my mame Rio - o modrom papagajovi. Kupila som dvd v bille a super, hudba krasna, pekne urobeny.. len si maly musel zvyknut na dost skok medzi velmi optimistickou a trochu menej optimistickou scenou v uvode:(
26. feb 2012 o 00:52  • Páči sa mi to
na vlasku, rio, meda beda, hop, sammyho dobrodruzstvo a najviac OGGY a svaby emoticon
27. feb 2012 o 15:41  • Páči sa mi to
moja malá si hneď ráno vypýta Šmolkov 3d a popri tom sa oblieka a papá,... a takto je to už tretí týždeň emoticon... ja si aspoň v kľude poupratujem...
27. feb 2012 o 15:47  • Páči sa mi to
ja a mm mame najradsej simpsonovcom .. videli sme vsetky diely a sme ochotní aj tv noviny obetovat , koli uz davno okukanej casti emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ale toto je asi o detoch ci ? no sak aj my sme take velke deti emoticon

a marek este telku nepozera .... a 2 rocne krsna zaujma na telke najviac ovladac a teletext emoticon emoticon
27. feb 2012 o 15:48  • Páči sa mi to
ahoj, teraz u nás frčí Mravčia polepšovňa, Pán včielka, Medzi nami zvieratami (hlavne scéna "tanec bláznivého Jacka")...na striedačku s Dobou ľadovou, Dinosaurom (v slovenskom dabingu sa volá Aladáremoticon...) a Hľadá sa Nemo (toto baví hlavne nášho šuhajka, ktorý to komentuje "aha, to je akože ocko a ja"emoticon...)...je toho ešte veľa...bol by to dlhý zoznam emoticon
27. feb 2012 o 15:50  • Páči sa mi to
Rio a Hlada sa Nemo emoticon a este rad pozera DVD z nasej svadbyemoticon
27. feb 2012 o 15:51  • Páči sa mi to
u nás jednoznočne Barney and friends - púšťam jej ho z youtube.com
27. feb 2012 o 15:52  • Páči sa mi to
Bambulkaaaaaa emoticon
27. feb 2012 o 15:53  • Páči sa mi to
Rio odporucam aj ja emoticon u nas este ide madagarskar, divocina, pribeh mravca(neviem ako sa to presne vola po slovensky) Za plotom. je toho vela ale tieto su take asi najoblubenejsie
27. feb 2012 o 15:53  • Páči sa mi to
ahoj, no u nas to bolo zo zaciatku VCIELKA MAKA potom ferdo mravec, u babky pockaj zajac a teraz lubi A JE TO /PAT A MAT/, a este lubila Mach a Sebestova, lae teraz to trosku ustupilo. emoticon
.... a lubilli sa nam aj HLADA SA NEMO...
27. feb 2012 o 16:08  • Páči sa mi to
ahoj ,my ficime na Teletubies...mala by to pozerala od rana do vecera kebyze moze....
29. feb 2012 o 13:20  • Páči sa mi to
Moj ma 26m a miluje-Krtka,Pat a Mata,zacina sa mu pacit Bambulka, rad si pozrie Vlacika Tomasa,Teletubies,ale aj vela ineho-on to rad strieda.
Vacsinou pozera na You toube-presne to na co ma prave chut.
29. feb 2012 o 13:24  • Páči sa mi to
Jedine Aladina, nic ine nepozera od 10 mesiacov. Ale predtym ju chvilku bavil Cerveny trakturek.
29. feb 2012 o 13:25  • Páči sa mi to
u nás jednoznačne vedie na vlásku, ja to poznám aj odzadu, potom je nemo. sem tam mrkne alfa a omega. ale musí mať náladu, aj máša a medved je v top 10

spievankovo je kapitola sama o sebe, jeho to životný štýl emoticon
29. feb 2012 o 13:26  • Páči sa mi to
my sme na Thomas and his friend - od rana do vecera by to mohlo ist. a Krtko, Bob the builder, Finley, Cars, teraz po novom aj Smoulove.
29. feb 2012 o 13:30  • Páči sa mi to
masa a medved, bambulka, krtko a z takych ozajstnych filmovych Zacarovani, polarny expres, vladarova nova tvar, traja chrobaci a neberte nam princeznu emoticon stale dookola
29. feb 2012 o 13:31  • Páči sa mi to
ak ide o filmovu ako hranu ludmi jednoznacne pipidlha pancucha(neodporucam da sa z nej scvokatet) a animovany celovecerny zvonilka
29. feb 2012 o 13:43  • Páči sa mi to
Moja 5rocna miluje: Zakliata Ella, Smoulove (filmova verzia), Moderna popoluska emoticon - odpovedam len na rozpravkove filmy!
29. feb 2012 o 13:45  • Páči sa mi to
tatianka uz 9 mesiacov jednoznacne NA VLASKU, katka momentalne tri diely zvonilky a predtym to bol velmi dlho cars, nemo, a ked bola malinka tak bambulka. a lucka nema oblubene rozpravky.....
29. feb 2012 o 13:45  • Páči sa mi to
U nás bambulka,macko uško a pipi dlhá pančucha zo 70-rokov,s tobou ma baví svet,kúzelna školka a vlastné videá od pôrodnice až doteraz
29. feb 2012 o 13:46  • Páči sa mi to
Moj rocny milije serial Otecko sa mi nepaci (1991) na you tube to pozerame, ani nedycha emoticon
29. feb 2012 o 13:46  • Páči sa mi to
u nas je naj momentalne ,,hot weels,, mame 4 diely a idu stale dokola,predtým to boli auta 1-2 emoticon ,potom Rio,Robinsonovci,Artur a minimojovia...
29. feb 2012 o 13:47  • Páči sa mi to
Môj drobec ma 3 roky a fičia u nás viacere rozpravky najobľubenejšie sú maša a medveď,bob staviteľ,maly traktor,matysek a jája,fifi,leví kraľ,slonia rodinka,vlačik tomaš a rád pozerá kuzelnu škôlku a animačik a ešte a je to...určite som nejake aj zabudla emoticon
29. feb 2012 o 13:51  • Páči sa mi to
Dcérka má rok aj 9 mesiacov - cca od roka a pol to bola Bambuľka, teraz Bambi, ako úplne maličká zbožňovala vzdelávacie filmy od BABY Einstein (sú síce len v angličtine, ale použitých slov je minimálne a sú krásne spracfované) a stále si ich rada pozrie (odpoprúčam aj záujemcom o vzdelávanie sa v jazyku...) a občas macko PU v prirode....
5. júl 2012 o 13:19  • Páči sa mi to
5. júl 2012 o 13:21  • Páči sa mi to
Finding Nemo vyhráva u nás na plnej čiare, potom Happy Feet a potom Cars ale len 1. časť emoticon

Princezné ju nezaujímajú, teda len Tangled ešte, aj to pomenej emoticon

A ešte som si spomenula na Lion king ale tiež len 1tka emoticon

So zvieratkami máš Bambi, Lady a Trump, 101 dalmatínov, Madagascar, Škaredé káčatko... emoticon
5. júl 2012 o 13:24  • Páči sa mi to
včielka Maja
5. júl 2012 o 13:25  • Páči sa mi to
Chipmunks emoticon ,Garfield , Charlotte's Web
5. júl 2012 o 13:25  • Páči sa mi to
Bambulka a Maša.
5. júl 2012 o 13:29  • Páči sa mi to
stiahla som staršie:Pa a Pi,Miazgovci a má to úspech emoticon
5. júl 2012 o 14:36  • Páči sa mi to
no neterka má najradšej trilogiu Slnko,seno... a Učastníci zájazdu emoticon emoticon
5. júl 2012 o 14:38  • Páči sa mi to
my sme cele maleho detstvo ficali na toy story, vtedy boli len 2 diely, videli sme kazdy aspon 2x denne emoticon
5. júl 2012 o 14:40  • Páči sa mi to
super tipy, super tema, diky kocky emoticon

u nas ficia krtko a masa a medved emoticon
5. júl 2012 o 14:43  • Páči sa mi to
Neviem aké staré je tvoje dieťatko tak len také čo ma napadnú na čom fičia decká v rodine tak napr.: Macko Pooh,Mickey Mouse,vláčik Tomáš,Telletubbies,Toy Story, Cars, Bambuľka,Hľadá sa Nemo,Madagaskar, Doba ľadová...
5. júl 2012 o 14:45  • Páči sa mi to
krteček, dráčik soptík, požiarne autíčko Finley, máša a medveď, macko uško, ale najlepšie su na youtube videa traktorov a kombajnov emoticon
5. júl 2012 o 14:49  • Páči sa mi to
Auta-Cars1,2
Doba ladova 1,2,3
Levi kral 1,2,3
Alfa a omega
- ine nechce jedine este z kratuckych rozpravok Tom a Jerry, Gumkáči,
5. júl 2012 o 14:54  • Páči sa mi to
No uplne najradsej z filmovych ma Monsters emoticon a Polarny expres (akekolvek vlacikove rozpravky) emoticon potom Dobu ladovu 3 (kvoli dinosaurom), Rattatouile, Rio .... vobec ho nezaujali Cars, Toy story, Madagascar - neviem podla coho si vybera emoticon
No a co sa tyka kratkych rozpravok samozrejme Thomas, Bob the builder, Fireman Sam, Dora, Pingu a asi najviac Masa a medved ... plus Spievankovo emoticon
A v poslednej dobe Spongebob Squarepants ale ze 24/7 uz ho nemozem ani vidiet emoticon
5. júl 2012 o 14:55  • Páči sa mi to
U nas leti:
Timmy Time: ovecka, ktora chodi do skolky, velmi dobre, nehovori sa tam, poucne
Bob the Builder: dost sa tam rozprava, zacalo ho to zaujimat az neskor
(Caillou: francuzska kreslene rozpravka, kludne, naucne, nemame doma, pozera v Deichmanne emoticon)

So zvieratkami je aj Shaun the Sheep, ale pochopia to asi az vacsie deti, alebo rodicia emoticon

Este si najdite Duck Song na youtube, toho sa nevie dopozerat emoticon

Klasicke Disney a Pixar a ine animovane celovecerne filmy su podla mna pre vacsie deti, hlavne trvaju minimalne 1,5 hodiny... Cars 2 nie je pre deti, striela sa tam, vybuchuje... je to dospelacky film s postavickami z detskeho filmu emoticon
Tom a Jerry podla mna total brutal, nepochopia, ze sa nemozu bit a trieskat a ze sa nenapravi zase vsetko ako vo filme... To je tiez pre starsie deti.
5. júl 2012 o 15:44  • Páči sa mi to
naša malá miluje mášu a medveďa.....,macko uško, no počkaj zajac..... emoticon
5. júl 2012 o 15:52  • Páči sa mi to
moje deti maju radi na vlasku a mickyho klubik emoticon
5. júl 2012 o 15:55  • Páči sa mi to
Matej ma v oblube: Zem Dinosaurov, T-Rex express, Masinka Tomas, Chuggington, Hadaj, hadaj s Kocurkom, Bob stavitel, Majster Manny, Mickeyho klubik, Pizla Mzik a najnovsie Doba ladova - cez vikend ma slubeny 4. diel v kine, tak sa uz nevie dockat.
13. júl 2012 o 13:36  • Páči sa mi to
Ahojte mamičky, ale i nemamičky, neviem, či je téma ešte aktuálna, len sa chcem opýtať či mi viete poradiť kde zoženiem dvd rozpravky "matysek a jaja" co ide na ceskej televizii v kuzelnej skolke, malej sa to veĺmi páči a tak by sme chceli zohnať dvd, vďaka za tip, radu... emoticon
4. nov 2012 o 15:43  • Páči sa mi to
U nas je velmi popularny krtko
4. nov 2012 o 15:54  • Páči sa mi to
Tak u nás momentálna Bambuľka a cars 1,2
4. nov 2012 o 15:55  • Páči sa mi to
My mame dceru a ta hrozne lubi pozerat rozpravky od Barbie emoticon ale teraz uz zacala pozeravat aj Vcielku Maju
4. nov 2012 o 16:13  • Páči sa mi to
tak z filomvych rozpravok a zvieratkovych urcite Garfield, aj Chipmunkoviaemoticon
4. nov 2012 o 16:19  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.
Shrek, Krtko, Bob a bobek, Máša a medveď , Autá a ku všetkému musím zháňať aj knihy, aby sme ich mohli čítať pred spaním emoticon
11. sep 2015 o 16:59  • Páči sa mi to

Populárne albumy

• Moj styl
    20:15  •  2 fotky
  • Stare casy chyba mi to😞😞
    Pondelok  •  3 fotky