Akú filmovú rozprávku majú vaše deti najradšej?

bubina33
25. feb 2012

Poznáte aj nejaké so zvieratkami?

juliagregor
25. feb 2012

Nouky a priatelia... velmi pekna a poucna, na youtube najdes

teraz sme uz vlaciky a auta a podobne...

pingu1
25. feb 2012

no my ficime na spievankove a shrekovi

exupery
25. feb 2012

Momentalne uuuplne najviac Pingu,a Spievankovo,predtym to bolk Krtko

lubina
25. feb 2012

Teraz Doba ladova, vsetky tri diely, ale zacinali sme s Babmulkou na DVDckach

michaela80
25. feb 2012

Momentalne je u nas IN jungle beat 1 a 2..nadherne rozpravky o zvieratkach... tusim u nas je preklad Hura do dzungle..fakt odporucam... 🙂 🙂 Ukazka 😉

https://www.youtube.com/watch?v=71kRw3XmMR0
ginger_fox
25. feb 2012

u nás fičia: Cars, Cars2, Leví kráľ a Maťko a Kubko

adka12
25. feb 2012

Macko poo a spievankovo, sem tam šmolkovia

janulabj
25. feb 2012

Doba Ladova, madagaskar ,toy story,- z týchto aj všetky časti,. RIO, Jak vycvičit draka, Život žraloka, Past na žraloka,Shrek,Za plotom, a idem skusit divočinu, gnomeo a julie......a rada sa aj tu inšpirujem.

pipinopka
25. feb 2012

My mame radi Mickey-mousov klubik, Finley, a Doru objavitelku.

janka_pn
25. feb 2012

Princezna na vlasku, Polarny expres, Krtko, Bambulka, Mala pricezna, Rio, Barney a priatelia, Pocoyo ...

topier
25. feb 2012

No my sme začali s Lokomotívou Tomášom - lebo to odkukal od bratrančekov, ale teraz si fičíme na Bambuľke.. ale teda poriadne 🙂)

b1105
25. feb 2012

my ficime na reklamach

zuzulik
25. feb 2012

jednoznacne Bambulka, to u nas ide od rana do vecera a potom este Spievanokovo...ale to nieje rozpravka 🙂

zitaje
25. feb 2012

ruska rozpravka Masa a medved

luciko
25. feb 2012

Nas Matko miluje (krome reklam, upoutavek a televiznich znelek) hlavne Sam doma, Mrnousky a Malou princeznu z kouzelne skolky

00matula
25. feb 2012

perfektna tema, ako najst dalsiu inspiraaciu, ked dochadzaju napady..🙂 Nasa dlho ficala na Hlada sa Nemo, a teraz ked sa jej spytam ako robi ryba povie Nemo.. 😀 Ale tiez ma rada Bambulku, Teletubbies, Shrek zvonec a koniec, krtka , Neberte nám princeznú, a jasné že Spievankovo... 😀 😀 😀 Oblubeneho mala aj Barnyho na Jim Jame ale uz ho nedavaju... 😠

cikyta
25. feb 2012

Každý 3. mesiac niečo iné. Momentálne Káčer Donald & Chip a Dale

mukiii007
25. feb 2012

Tinkerbell, Toy Story, Hľadá sa Nemo a Dora - to sú total favoriti 😀

andrejka1974
25. feb 2012

moja miluje macko pu, krtko, pasli ovce valasi, no pockaj

k_a_j_k_a
25. feb 2012

U nas leti teraz Lilo a Stich. Inak si radi pozru aj Tinkerbell, Bolt, Cars, Despicable me a Coraline. Este maju radi rozpravky od Gibbli studia.

bzuco
25. feb 2012

momentálne bořek staviteľ, ale ešte donedávna frčal na bambuľke, krtkovi - som myslela, že zoderieme DVD 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankali
25. feb 2012

Ahoj, my mame Rio - o modrom papagajovi. Kupila som dvd v bille a super, hudba krasna, pekne urobeny.. len si maly musel zvyknut na dost skok medzi velmi optimistickou a trochu menej optimistickou scenou v uvode:(

lucia29
27. feb 2012

na vlasku, rio, meda beda, hop, sammyho dobrodruzstvo a najviac OGGY a svaby 😀

julincek
27. feb 2012

moja malá si hneď ráno vypýta Šmolkov 3d a popri tom sa oblieka a papá,... a takto je to už tretí týždeň 🙂... ja si aspoň v kľude poupratujem...

lucka1987
27. feb 2012

ja a mm mame najradsej simpsonovcom .. videli sme vsetky diely a sme ochotní aj tv noviny obetovat , koli uz davno okukanej casti 😀 😀 😀 😀 😀 ale toto je asi o detoch ci ? no sak aj my sme take velke deti 😀

a marek este telku nepozera .... a 2 rocne krsna zaujma na telke najviac ovladac a teletext 😀 😀

ivett1
27. feb 2012

ahoj, teraz u nás frčí Mravčia polepšovňa, Pán včielka, Medzi nami zvieratami (hlavne scéna "tanec bláznivého Jacka")...na striedačku s Dobou ľadovou, Dinosaurom (v slovenskom dabingu sa volá Aladár🙂...) a Hľadá sa Nemo (toto baví hlavne nášho šuhajka, ktorý to komentuje "aha, to je akože ocko a ja"🙂...)...je toho ešte veľa...bol by to dlhý zoznam 😉

karamel
27. feb 2012

Rio a Hlada sa Nemo 🙂 a este rad pozera DVD z nasej svadby🙂

kinsi
27. feb 2012

u nás jednoznočne Barney and friends - púšťam jej ho z youtube.com

gretka2
27. feb 2012

Bambulkaaaaaa 🙂

hoogy
27. feb 2012

Rio odporucam aj ja 🙂 u nas este ide madagarskar, divocina, pribeh mravca(neviem ako sa to presne vola po slovensky) Za plotom. je toho vela ale tieto su take asi najoblubenejsie