Akú hračku pre 4 ročného chlapca pokročilého farmára?

ludkastofi
10. nov 2013

Ahojte, prosím vás o radu-akú hračku kúpiť pre kŕsňa, ktorý má takmer všetky zvieratá, ktoré existujú.....nejakúdobrú a hlavne lacnú farmu, domček, stajňu....raďte, dakujem 😉

tanija133
10. nov 2013

Lego duplo traktor, lego duplo mala farma, lego duplo farmarova stvrokolka..lego je sice drahsie, ale je to jenina nerozbitna hracka, ktora deti nikdy neomrzi....

salome_82
11. nov 2013

Farmy predávajú aj v drevenej verzii. Veľmi sa mi páčia, len naše dieťa je ešte malé na to 🙂 Lego Duplo je fajn, ale je to hračka do 5 rokov, tak neviem, či by ho to v 4 rokoch ešte bavilo (moja skúsenosť je taká, že do troch rokov je OK, potom je to už nuda a dieťa chce klasické LEGO) a navyše je to plast, tak neviem, či by sa mu to hodilo k tým zvieratkám, ktoré doma má 🙂
www.originalnehracky.sk/e/search?word=farma

stanislavao
11. nov 2013

Bruder - kvalita, co vydrzi velmi dlho. lacne smejdy sa neoplati kupovat, lebo sa to raz-dva rozlame. Urcite pre 4 rocne dieta nie lego duplo. jejda, ved to je pre mimina. 4 rocny uz ma normalne lego a aj lego je traktor napr.

ludkastofi
autor
12. nov 2013

dakujem žienky za radu ....no aj ja som toho názoru, že skôr drevené, kvalitné.......lego duplo je fakt pre malé deti.....no len si predstavte že má 2 veľké koše čo sú na prádlo plné zvierat.....tak ani tá malá drevená farma mu nestačí :D ale zasa s peniažkami to nemôžem prehnať 😒

salome_82
12. nov 2013

@ludkastofi Fuuu, tak to je pekný "maniak" do zvieratiek 😀 Možno by ho však tá farma i tak potešila. Alebo nejaká detská encyklopédia o zvieratách. Rodičia by mu ju čítali a on si môže obrázky pozerať. Môj brácho bol taký, keď bol malý. Niečo ho chytilo a chcel o tom vedieť všetko. Takže dostával aj knihy a ja aj naši sme mu ich čítali. On si to pamätal a potom keď kukal obrázky prerozprával to, čo sme mu o tom čítali 🙂

adeala
12. nov 2013

@ludkastofi ahoj 🙂 ja som sestrám kúpila od Kids Globe drevenú farmu pred rokom na Vianoce, pretože mladšia má strašne rada zvieratká a zožala veru úspech. Ešte teraz sa s ňou hrajú veeľmi často a to teda musím povedať, že im väčšinou pri žiadnej hračke nevydrží. 😅 Keď tak pozri sem: http://www.mall.cz/farma-zviratka/#!b[]=kids-globe&p[MATERIAL]=WOOD 🙂

ludkastofi
autor
12. nov 2013

@marllik toto je pre menšie deti, si myslím, nie pre 4 ročného 🙂

ludkastofi
autor
12. nov 2013

@adeala dobrý nápad, no ked na to pozeral môj manžel, ktorý je stolár, len krútil hlavou nad tými cenami....kúsky dreva 🙂

adeala
12. nov 2013

@ludkastofi no jasné 😀 ako všetko, čo si nevyrobíš sama doma 😉 ale tak môže sa inšpirovať a vyrobiť sám 😉 pre mňa teda bolo jednoduchšie a menej životohrozujúce kúpiť 😀
inak ja som dala hlavne na inšpiráciu, že niečo také by mohlo byť fajn 😉 určite sa dajú nájsť aj iné a lacnejšie 🙂