Akú kolobežku pre 7 ročného chlapca?

elvera
16. nov 2011

Baby, ktora mi viete poradit? Chcela by som pre krsneho 7 rocneho syna kupit kolobezku. Nevadi, ak by bola drahsia, no nech je uz aj kvalitna, no ja sa v nich vobec nezyznam. Vpredu aj vzadu len po jednom koliesku, alebo je lepsia, ked su vzadu kolieska dve? Dakujem pekne.

miriamkac
17. nov 2011

Na trhu je veľmi veľa kolobežiek (nafukovacie kolieska, PU kolieska, odpružené odľahčená kostra, tzv.micro kolobežky...), ale určite by už zvládol s jedným kolieskom vzadu. 😉

acikaa
18. nov 2011

My sme kupili chlapcovi kolobezku na narodeniny ked mal 4roky a mal len dve kolieska-na jeho ziadost a naucil sa v kratky cas kolobezkovat sa na nej.Ma pu kolieska so zadnou brzdou,vyskovo nastavitelne riaditko a je lahka tak aby ju zvladol 🙂 sme spokojny

lilla244
7. dec 2012

micro kolobezky su skvele a naozaj kvalitne

matusiatko
7. dec 2012

aj my máme doma 7 ročného a keby som mu mohla dopriať, kúpim mu micro kolobežku 🙂. Zatiaľ máme takú staršiu, ale je už nebezpečná, zadŕhajú kolieska, takže ju už nepoužívame. Dúfam, žmu ju budeme mocť na jar kúpiť 🙂

kikimon
7. dec 2012

urcite nie dve zadne koliecka, skor dve predne.. 😀

mat_ka
12. dec 2012

tiez sa priklanam k nazoru ze 2 kolieska v zadu EE 🙂 a 7 rocny je uz velky chalan a ked chces aby mu kolobezka cosi vydrzala a nerozpadla sa po 1/2 roku, tak nerob kompromisy a chod do kolobeziek Micro. celu ponuku maju dobre spracovanu na www.kolobezky-micro.sk alebo www.active-one.sk

trixi
12. dec 2012

Nas Matej dostal kolobezky asi ako 3-rocny, s dvomi kolieskami vzadu (take tie detske, ale taku si asi nemyslela 🙂 ) a od 4 rokov jazdi na kolobezke s jednym kolieskom vzadu, lebo dve su vraj pre "malacov" a on uz je "velkac". Na Vianoce si zela kolobezku s nafukovacimi, velkymi kolieskami. Takuto: http://www.worker.sk/1328/kolobezka-worker-city (zohnala som ju este o 20 € lacnejsie).
Moj 8 rocny synovec zasa neda dopustit na freestylovu kolobezku, nieco take ako je tu na stranke - niektore z nich maju vzadu 2 kolieska, ale za inym ucelom ako udrzat rovnovahu.
http://www.worker.sk/freestyle-kolobezky
Preto by si mala zistit, co by asi chcel. Inak my sme este skusali 4-kolieskovu kolobezku a ta bola tiez super.

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
25. aug 2022

dcéra mala tiež vpredu s 2 kolieskami

vevericka554
18. okt 2022

Pre 7 ročného chlapčeka určite odporúčam už takú s 2 kolieskami, pozrite www.cyklospeciality.sk, majú veľký výber kvalitných, nemusíte sa báť o bezpečnosť.