Akú sedačku na bicykel?

gurybka
19. mar 2014

Ahojte. Potrebovala by som poradiť. Akú používate detskú sedačku ? Potrebujeme dať detskú sedačku na pánsky mtb a neviem akú máme kúpiť. V ponuke ich je strašne veľa. Akú používate ? Výhody - nevýhody ? Ďakujem

kikusa2010
19. mar 2014

My sme pouzivali od roka prednu sedacku taku plastovu s opierkou na nohy,operadlom.nie tu kovovu. Teraz ma tri roky a do tejto sa uz nezmesti ,tak neviem ci kupit tu plastovu zadnu alebo iba tu kovovu prednu.

sophie32
19. mar 2014

Ja by som tiez potrebovala poradit. Rozmyslala som nad iBert alebo weeride...to su obe predne. Mam 14 mesacne dietky. Alebo zadnu? Neviem...je to dilema 🙂

milota164
19. mar 2014

my mame tu obycajnu kovovu prednu a na behanie po meste nam to uplne staci, na vylety by som chcela tu plastovu s opierkou na nohy, len sa neviem rozhodnut ci prednu alebo zadnu. podla mna je zadna dost neprakticka ak ide clovek s dietatom sam.

gretocka
19. mar 2014

mame prednu plastovu s patbodovymi pasmi, plastovým pultíkom a pripinacimi popruhmi na nohy. Sme s nou uplne spokojni, aj ked my toho az moc na bicykloch nenabehame

Manzel si ju v obchode vyskusal a naposledy tam mal syna ked mal takmer styri roky. Teraz uz mame aj takmer dvojrocnu dcerku, tak neviem co ideme riesit dalsie, lebo synator nie je moc pohybovo zrucny a kym bude slapat na biku sam to este pretecie vela vody...

mmaatt
19. mar 2014

my sme mali tú prednú kovovú obyčajnú, namontované opierky na nožičky, aby malému neplandali a na riaditkách mal také penové výstuže, aby ho neoziabalo ak sa chcel držať a bolo to fajn, chodili sme tak aj na výlety. Mne sa tá zadná nepáči, veď čo má dieťa z toho, že je tam posadené. To je skôr na také praktickejšie využitie, ale ak chcete tie výlety, tak nám viac vyhovovalo v predu. Dokonca v Holandsku som videla, že mali na bicykloch take plastové chrániče, aby na deti nefúkalo. No to u nás by som asi nezohnala, tak malý nosil prilbu, okuliare a šatku okolo krku a samozrejme dobre oblečený, aby ho neofúklo, nakoľko on tam v tej sedačke iba sedel.

ivett1
20. mar 2014

ahoj, my sme mali zadnú anatomickú cyklosedačku na bicykel Wallaroo pre deti s hmotnosťou 9-22 kg, veková kategória od 12 mesiacov do 6 rokov;
výhody: neprekáža vo výhľade vpredu, mala vysoké operadlo - super pre detskú chrbticu, mierne polstrovaná - pohodlná, vetracie otvory v operadle- nespotí sa, trojbodové bezpečnostné pásy sa dali výškovo nastaviť, rýchla montáž/demontáž celej sedačky, mala opierky na nohy - dali sa výškovo nastaviť a cez nôžky zaistiť gumenými popruhmi a ešte jeden "bonus" - dieťatko je kryté, keďže je "schované" za vaším chrbtom;
nevýhody: u mňa len jedna, že som na dieťatko nevidela, keď som išla sama...(ale to bolo max 2-krát, väčšinou sme išli ako rodinka...čiže, vždy na neho videl jeden z nás...😉
využili sme maximálne ...ak počasie dovolilo, tak sme sadli na bicykle a šup, už sme išli k babke, alebo popri Malom Dunaji😀 ...čiže u nás maximálna spokojnosť s týmto typom cyklosedačky😉

zulina9
27. mar 2014

@gurybka ja mam jednu na predaj, nam nesedi na bajk, da sa namontovat na spodnu ramovu trubku, alebo na predstavec. Pozri bazarik. Ja zhanam tiez prednu sedacku ale na damsky a neviem si vybrat.