Akumulátorové vozidlo pre dieťa. Aké kúpiť?

nelinka
30. jan 2008

ahojte babenky, zvazujem kupu akumulatoroveho vozidla pre nasu malu ale sa neviem rozhodnuť pre ake.....preto prosim o radu kto ma s tym nejake skusenosti...

najprv som zvazovala kupu akuulatorovej motoky z hrackarstva ale moji znami mali s nim problem, hned na druhy den ho dali reklamovat. stalo okolo 3500sk a bolo vyrobene v číne......

potom som pozarala na nete zacku pegperego - su drahsie ale asi aj kvalitnejsie.....

fakt sa neviem rozhodnut....

a este ---mala ma sice rok a pol ale kupujem jej oblecko na 2-3 roky.....takze tiez neviem aku kategoriu kupit..ci do 3 rokov(co sa mi zda velmi male) alebo 3-5 rokov alebo nad 5 rokov......je tam sice smerodajna nosnost toho vozidla ale ja fakt neviem.....

prosim poradte
dikes

nelinka
autor
31. jan 2008

haloooooooooo.....ma niekto s tymto skusenosti.....

ena
31. jan 2008

nelinka: my sme sa na takomto auticku vozili na jednej akcii, ked mal maly cca rok a necelych 5 mesiacov.. na pedal dociahol, len som za nim utekala, lebo samozrejme, nevedel ist pekne rovno 🙂
tak velmi ti neporadnim, ale ja by som na tvojom mieste aspon to 3-5 rokov.. a neviem ci chces auticko alebo motorku.. auticko sa asi lahsie ovblada ako 2kolesova motorka.. a tusim taku nejaku motorku ma alebo mala liska v albume, tak sa skus jej popytat..
a tie peg peregove sa zdaju byt fajn a ze aj neco vydrzia 🙂

jaduska
31. jan 2008

A nie je lepšie kúpiť dieťatku odrážačku, alebo bicyklík, nech je prinútené trošku športovať? 😉
Neviem, nekritizujem ten nápad, len mi to príde ako taká zbytočnosť. Suseda to kúpila synovi, vozil sa na tom párkrát, každý si to chcel od neho požičať, on to dal, deti to obúchali, alebo keď nedal, tak bola zvada a nakoniec sa aj tak radšej bicykluje. Povoziť sa na takom autíčku, alebo motorke dá už pomaly všade, tak ja osobne by som radšej volila investíciu do bicykla, korčulí a pod. 😉

nelinka
autor
1. feb 2008

no my uz mame aj jedno aj druhe....na odrazadlo mi nesadne....vobec ju to nebavi a na bicykli este nevie...ucime ju ale vobec nechce...raz sme sa jej dali povozit na tej motorke pretoze ma ju nas sused a odvtedy len k susedom a vozit sa na tom.....a neradi stae chodime ich otravovat aby sme sa vozili hoc nam to bez problemov pozicaju ...

digysa
1. feb 2008

nelinka: prave sme na vianoce kupili malemu auto. Syn ma 2roky a par mesiacov, ale este nevie dobre tocit volantom. Tam byva najvacsi problem. Tie pedale su v poriadku.
Podla mna by si jej mala kupit auto alebo motorku na 2-3 roky, lebo tie pre starsie su s rychlejsim motorom, aby sa jej zase nieco nestalo. Mala by si zacat pomaly. Ale tazko Ti radit, ked neviem aka je mala obratna a mentalne vyspela...to Ty musis vidiet....Mali by ste ist spolu a vyskusat par "strojov" v obchode....a tie peg perego su celkom dobre. Odporucam.

leva
4. feb 2008

Ahoj,nas tiez dostal na vianoce od nasich stvorkolku,uz na tom sedel,na pedal v pohode dociahne aj ide,no samozrejme este nevie tocit volant.V lete bude mat 2 roky,tak uvidime ako sa rychlo nauci.Ide to chôdzou dospeleho,tak je to ok.Nasa je do 30kg,tak sa na tom vozila aj dcera.